Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Xavi pobił rekord wszech czasów LM. Przegonił Raula, Giggsa... [ZOBACZ]

  Wchodząc z ławki w meczu z PSG Xavi po raz 143. zagrał w Lidze Mistrzów i został rekordzistą wszech czasów tych rozgrywek (licząc mecze od fazy grupowej do finału). Zobacz to!

 2. Pies zamienił się w skałę! Cudem go uratowali

  Przez dwa dni weterynarze z Udaipur w Indiach ratowali psa, który wpadł do dziury z gorącą smołą. Zwierzę z zastygniętą skorupą smoły na sierści wyglądało jak skała. Ratownikom kawałek po kawałku udało się ją zdjąć. Zobacz to!

 3. Papież w TopGear

  Ominął was odcinek z papieżem Benedyktem XVI? Nic dziwnego. To dowcip jednego z użytkowników YouTube. Wygląda jednak bardzo wiarygodnie, dobry montaż. Zobacz to!

 4. Grzegorz Bociek poważnie chory. Siatkarz zawiesił karierę

  Siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle ogłosił, że zawiesza karierę sportową ze względu na chorobę nowotworową. Zobacz to!

 5. Jasnowidz po expose: Widzę bunt Sikorskiego i wygraną...

  Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, zdradził po expose premier Ewy Kopacz swoje przeczucia, co do dalszych losów Polski i Platformy Obywatelskiej. Jasnowidz uważa, że rząd Kopacz będzie ekipą na przetrwanie, ale już wybory samorządowe będą bolesnym doświadczeniem dla rządzących. Najciekawsze jest jednak to, co Jackowski sądzi o przyszłych wyborach parlamentarnych. Zobacz kolejny odcinek wizji jasnowidza na jego wideoblogu na fakt.pl Zobacz to!

 6. Polityczne paparazzi dekady! To zszokowało Polaków!

  Zobacz zdjęcia, które wywołały burzę w Polsce! W tej galerii znajdziecie foty najlepszych paparazzi w kraju oraz ekskluzywne zewnętrzne zdjęcia, do której dotarli dziennikarze Faktu. Mamy tu byłego prezesa TVP, który tak unosi rękę, że skojarzenie z nazistowskim pozdrowieniem jest absolutnie na miejscu. Zobaczcie premierów prywatnie. Jeden się potykał, drugi palił cygara. Zobaczcie wulgarne gesty przedstawicieli naszych elit. Ta galeria to po prostu perła! Zobacz to!

 7. Radović wcale nie jest najdroższy, czyli Niemcy wyceniają piłkarzy Legii

  Sprawdź, ile według transfermarkt.de warci są piłkarze mistrzów Polski - Legii Warszawa. Możesz być zaskoczony! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..