Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Masz starą komórkę? Jest warta majątek!

  Smartfony mają niemal nieskończone możliwości – w kieszeni nosimy miniaturowe komputery. Jeszcze na początku XXI wieku funkcje, jakie mają dzisiejsze komórki, brzmiały jak scenariusz filmu science fiction. Istnieje duża grupa ludzi, którym rewolucja na rynku telefonów nie przypadła do gustu. Bardzo cenią sobie wytrzymałe i długo pracujące na baterie modele sprzed kilkunastu lat. Takie kultowe komórki jak Nokia 6310i czy Ericsson R310s w dobrym stanie są dziś bardzo poszukiwane. Masz je w domu? Zainteresuj się sprzedażą. Możesz zarobić naprawdę duże pieniądze! Zobacz to!

 2. 15-latka przed samobójstwem wyczyściła swoje konto!

  Na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące samobójstwa koleżanek pod Łańcutem. Okazuje się, że konto na Facebooku 15-letniej Natalii zostało przed jej śmiercią wyczyszczone. Czy zrobiła to nastolatka, czy ktoś inny? Zobacz to!

 3. Henning Berg opuści Legię?! Norweg kandydatem do pracy w Feyenoordzie!

  Z Feyenoordem po zakończeniu sezonu pożegna się Fred Rutten. Berg jest jednym z czterech kandydatów na jego pozycję. Zobacz to!

 4. Tajemnicza śmierć ciężarnej. Znaleziono ją nagą!

  Choć od śmierci Moniki minęło już pięc miesięcy, śledczy nadal nie wiedzą, jak zginęła. Pod koniec września ciało ciężarnej kobiety znaleziono na leśnej drodze w Zasaniu. Na szyi miała ślady duszenia. Zobacz to!

 5. Znamy przecieki z komisji w TVN

  Na korytarzach TVN wrze. Wszyscy się zastanawiają, czy stacja zwolni Kamila Durczoka po serii artykułów we „Wprost”. Tygodnik zarzuca szefowi „Faktów” molestowanie i mobbing. Jak jednak dowiedział się Fakt, powołana przez stację komisja wewnętrzna nie znalazła dowodów na to, że dziennikarz molestował pracownice! Zobacz to!

 6. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 7. Honda Civic Type-R - nowy rekord na Nürburgring! | wideo

  Honda oficjalnie potwierdziła, że ich nowy turbodoładowany Civic Type-R przejechał okrążenie Nurburgringu i czas został zmierzony.   Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..