Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Kożuchowska da na imię synowi...

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) niedawno została mamą długo wyczekanego dziecka. Wszyscy zastanawiają się, jak gwiazda nazwie swojego synka. Magazyn Flesz donosi, że chłopiec będzie miał na imię... Zobacz to!

 2. Dzwon z katapultą

  Wymuszenie, uderzenie i katapulta.  Zobacz to!

 3. Pożegnali syna w środku nocy

  Cały czas mam go przed oczami. Mój kochany synek… – mówi ze łzami w oczach Krystyna Jankowska (60 l.), matka 42-letniego górnika. Bogdana Jankowskiego 12 dni szukali ratownicy w KWK Mysłowice-Wesoła (woj. śląskie). W nocy z piątku na sobotę po heroicznej walce udało się odnaleźć – niestety już tylko jego zwłoki. W środku nocy u jego rodziców zadzwonił telefon. Matka i ojciec popędzili do kopalni tylko po to, by pożegnać ukochanego syna. Zobacz to!

 4. Tak testuje się Volkswageny!

  Przynajmniej kiedyś tak było... Zobacz to!

 5. Przez dwa lata budował miasto w grze Minecraft. Rezultat zwala z nóg!

  Fani popularnego Minecrafta nie przestają zaskakiwać. Ponad 4,5 mln sześciennych bloków i dwa lata pracy – w przypadku wyczynu pewnego studenta liczby mówią same za siebie. Zobacz to!

 6. Zakochani zginęli razem

  Najpierw był pisk opon, potem huk rozpadającego się auta i kompletna, martwa cisza... Auto wiozące parę narzeczonych rozbiło się na drzewie na dziurawej i krętej drodze pod Olsztynem. Oboje młodzi zginęli na miejscu Zobacz to!

 7. Jakimowicz: Syn żyje dzięki mojej wątrobie

  Większość osób kojarzy Jarosława Jakimowicza (45 l.) z filmu „Młode wilki”. Widzą w nim przystojnego faceta, do którego wzdychało tysiące nastolatek. A kto wie o drugim obliczu aktora? To czuły, kochający i gotów do poświęceń ojciec, który uratował życie swojego synka! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..