Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 13-latek jechał rowerem do ukochanej 120 kilometrów

  13-letni Piotrek chciał przejechać pół Wielkopolski na rowerze, żeby zobaczyć się z ukochaną. Rodzice szaleli z niepokoju, a policja z całego województwa szukała zaginionego dziecka. Zobacz to!

 2. Awantura na treningu Bayernu. Lewandowski chciał się bić z Boatengiem!

  Robert Lewandowski i Jerome Boateng skoczyli sobie do gardeł w trakcie treningu Bayernu Monachium. Polaka i Niemca musieli rozdzielać pozostali piłkarze mistrza Niemiec. Zobacz to!

 3. Tak zmieniały się dzieci Komorowskiego.

  Do tej pory w takim gronie spotykali się tylko z okazji rodzinnych uroczystości. I nikt ich też nie widział w towarzystwie żon, mężów czy dzieci, bo jak ognia unikali mediów. A teraz skrzyknęli się wszyscy, by pomóc ojcu, czyli Bronisławowi Komorowskiemu (63 l.), który w ostatnich dniach walki o drugą kadencję w Pałacu Prezydenckim przegrywa w sondażach. I nakręcili dla niego wyborczy spot. Zobacz to!

 4. Wyścig zbrojeń w PlusLidze. ZAKSA wyrasta na króla polowania

  Asseco Resovia, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a może niespodziewanie AZS Częstochowa? Kto wygra wyścig zbrojeń w PlusLidze? Zobacz to!

 5. Jak Ekwadorczyk Cejrowski atakuje Komorowskiego

  Podróżnik Wojciech Cejrowski, który nie kryje swoich prawicowych poglądów, zamieścił na YouTube spot, w którym rozrywa i gnie plakat Bronisława Komorowskiego. Podróżnik i telewizyjny prezenter łamie w ten sposób prawo kraju, którego obywatelstwa się wyrzekł. Zobacz to!

 6. Skandaliczne zachowanie Rosjan po meczu. ZOBACZ

  Drużyna spod znaku Klonowego Liścia rozbiła Rosjan 6:1 w finale MŚ w hokeju. Zobacz to!

 7. Tak na północy uczą o seksie. Będzie skandal?

  Skandynawia znów szokuje. Materiał, który pokazała norweska telewizja publiczna, niektórych wpędzi w zakłopotanie, a niektórych zwyczajnie obrzydzi, choć jest to materiał dla dzieci. Brzmi jak absurd? Zobaczcie program, w którym prezenterka śmiało pokazuje, jak się całować, masturbować, a także przy użyciu gumowych modeli prezentuje sam stosunek seksualny. Więcej w naszym materiale Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..