Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Gracz Realu Madryt nie umie przegrywać!

  Isco wrzuca na Twittera zdjęcie zniszczonego pada. Jego kolega nie opanował emocji. Zobacz to!

 3. Nie wysyłaj oklepanego SMS-a z życzeniami. Masz tu ściągę

  Znamy to wszyscy. W wigilijny wieczór „bi-biiiip” z kieszeni oznaczające nadejście SMS-a z banalnymi życzeniami: „W oczekiwaniu na zbliżajace się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok...”. Oczywiście wzięty z automatu. Nie wysyłajmy takich oklepanych życzeń. Użyjmy wyobraźni i napiszmy coś od serca! Zobacz, jakich SMS-ów nie pisać. GALERIA Zobacz to!

 4. 10 wigilijnych przesądów. To przyniesie Wam szczęście

  Święta tuż-tuż. Pamiętajmy, by w wigilijny wieczór nie kłócić się, być miłym dla rodziny, a pod talerzykiem mieć monetę. Dlaczego? Przeczytajcie o wigilijnych przesądach Zobacz to!

 5. Zobacz, jak się karmi w więzieniu, a jak w szpitalu

  Dla uczciwych, choć chorych, wodniste ziemniaki, kilka kromek chleba i kawałek sera, a dla bandytów i oszustów zamkniętych w więziennych celach parówki, mielone mięso, zasmażana kapusta... – nie ma co się łudzić: w więzieniach karmią lepiej niż w szpitalach Zobacz to!

 6. Pierwsze w Polsce Ferrari 458 Speciale A - zdjęcia

  Limitowana wersja Speciale A jest ostatnim modelem z rodziny 458. Ferrari zbudowało zaledwie 499 sztuk i wszystkie miały już właścicieli przed oficjalną prezentacją. Aperta cieszy się tak dużym zainteresowaniem z dwóch powodów: to najbardziej zaawansowane technologicznie 458 w historii i jak zasugerowali nam przedstawiciele marki - ostatnie współczesne Ferrari z silnikiem wolnossącym. Następca genialnego 458 z V8 będzie napędzany silnikiem turbo (prezentacja wiosną 2015 w Genewie) i zakończy ważną erę w historii włoskiego producenta. Zobacz to!

 7. Ranking PS: Którzy Polacy grający za granicą zrobili największy postęp? [miejsca 20-11]

  Eksperci i dziennikarze Przeglądu Sportowego ocenili, którzy Polacy grający w ligach zagranicznych zrobili w 2014 roku największy postęp. Przedstawiamy zawodników od miejsca 20 do 11. Pierwsza dziesiątka w sobotnim wydaniu PS. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..