Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 6. dzień okna transferowego. Arda Turan zawodnikiem Barcelony!

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w ważnych i mniej ważnych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! 6. dzień okna transferowego - na żywo! Zobacz to!

 2. Te gwiazdy cierpią na ciężkie choroby

  Często wydaje nam się, że sława chroni przed nieszczęściami w życiu. Osoby znane i bogate są według nas nietykalne i niezniszczalne, tymczasem one też borykają się z codziennymi problemami, takimi jak nieszczęśliwe wypadki czy choroby. Zobacz, które ze sławnych osób zmagają się z chorobą przewlekłą. Zobacz to!

 3. Odpalił sobie fajerwerki na głowie. Zginął w męczarniach

  Młodemu mężczyźnie z USA najwyraźniej zabrakło wyobraźni. Podczas świętowania ze znajomymi Dnia Niepodległości chciał rozśmieszyć znajomych i zażartował, że wystrzeli sobie sztuczne ognie z głowy. W ten sposób doszło do tragicznego wypadku Zobacz to!

 4. Wypadek w fabryce Volkswagen - zginął 21-letni pracownik

  Ironia losu? W jednej z fabryka Volkswagena doszło do tragicznego zdarzenia, w którym zginął 21-letni pracownik. Zobacz to!

 5. Uwaga! Z aptek wycofuje się krople do oczu

  Uwaga! Decyzją Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego z obrotu na terenie całego kraju mają być wycofane krople do oczu o nazwie Latanost (Latanoprostum), roztwór 0,05 mg/ml, seria nr B240367 z datą ważności do lutego 2016. Zobacz to!

 6. Nauczycielka skazana na 22 lata za seks z uczniami

  30-letnia nauczycielka uwiodła trzech uczniów liceum, za co została skazana na 22 lata więzienia. Udowodniono jej 37 przypadków bezprawnego obcowania płciowego. Z jednym z chłopaków nauczycielka zaszła w ciążę, po czym dokonała aborcji. Zobacz to!

 7. Pierwsze Lambo Aventador SV na ulicy

  W stolicy Kataru zostało przyłapane pierwsze Lamborghini Aventador SV. Wygląda oszałamiająco. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..