Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dziewczyna Neymara pozuje w bikini!

  Soraja Vucelić prezentuje swoje piękne ciało. Zobacz to!

 2. Audi Prologue - zapowiedź Audi A9 - zdjęcia

 3. Wiemy co teraz dzieje się z rolnikami i ich wybrankami!

  Za nami ostatni już odcinek reality show TVP1 Rolnik szuka żony. Wiemy, co teraz robią bohaterowie! Czy rolnicy poślubili swoje wybranki? Zobacz to!

 4. Ronaldo lepszy od Messiego? 60 może zrobić większe wrażenie niż 253

  W sobotę Lionel Messi został najlepszym w historii strzelcem hiszpańskiej ekstraklasy. Argentyński piłkarz Barcelony może jednak wkrótce stracić inny rekord. Na drodze do zdobycia największej liczby goli w jednym sezonie jest Portugalczyk Cristiano Ronaldo. Zobacz to!

 5. VW Golf: wersje, które rozpalały emocje | Ranking

  Przypominamy najmocniejsze wersje spośród siedmiu generacji lidera klasy kompaktowej, czyli VW Golfa. Warto się nimi zainteresować! Zobacz to!

 6. AC Milan - Inter Mediolan. Podział punktów na San Siro

  AC Milan - Inter Mediolan na żywo! PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Serie A AC Milan - Inter Mediolan. Zobacz to!

 7. 5 nawyków człowieka godnego zaufania

  Zaufanie ze strony otoczenia to nie tylko kwestia przypadku czy atrakcyjnego wyglądu. Odpowiada za nie suma nawyków, które w sobie wypracowaliśmy i o które ciągle dbamy, by inni mogli polegać na naszych intencjach i wynikających z nich czynach Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..