Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Masz w domu coś takiego? Lepiej to wyrzuć!

  Pumeks to najbardziej popularny przyrząd do pielęgnacji stóp. Niestety, to, co ma sprawić, że nasze pięty będą gładkie i piękne może przysporzyć sporych problemów. Wiedz dlaczego? Zobacz to!

 2. Zdradził na łożu śmierci, gdzie jest złoty pociąg

  Złoty pociąg istnieje. Informacje o jego położeniu zdradziła na łożu śmierci osoba, która pracowała przy jego ukryciu. Zdjęcie georadarowe potwierdza na 99 procent, że pod ziemią ukryty jest skład Zobacz to!

 3. 59. dzień okna transferowego. Metro: Everton rozmawia z Błaszczykowskim

  Przez cały dzień śledzimy na żywo aktualności transferowe w ważnych i mniej ważnych ligach świata. Zobacz to!

 4. Agata Duda olśniła Niemców. Ile kosztuje jej torebka?

  Agata Kornhauser-Duda towarzyszy Andrzejowi Dudzie w pierwszej wizycie prezydenckiej w Berlinie. Jak zaprezentowała się nowa pierwsza dama? Zobacz to!

 5. Parodiuje zdjęcia celebrytów i robi to świetnie! Na pewno poprawi ci humor

  Zamiast zazdrościć gwiazdom, możesz się z nich pośmiać. Tak jak aktorka Celeste Barber, która parodiuje zdjęcia celebrytów... Zobacz to!

 6. Obłędny dekolt prezenterki

  Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Nic dziwnego, że na konferencji swojej rodzimej stacji pojawiła się w obłędnej kreacji. Zobaczcie, jak wyglądała! Zobacz to!

 7. Poznajesz ją? Prawie wygrała Top Model

  Pamiętacie Justynę Pawlicką? Ta śliczna lesznianka zajęła szóste miejsce w 3. edycji programu Top Model. Faworyzowana przez Joannę Krupą dziewczyna była jedną najodważniejszych uczestniczek wszystkich edycji modowego show. Justyna doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów i chętnie zamieszcza na Instagramie swoje pikantne zdjęcia. Zobaczcie, jak dziś wygląda! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..