Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Tragiczna historia życia Mikulskiego. Miał trzy żony, jego drugi syn...

  Na ekranach twardziel w mundurze abwehry, superagent z pistoletem w ręce, wychodzący zwycięsko z niemal każdej opresji. W pamięć widzów wrył się rolą Hansa Klossa z legendarnego serialu „Stawka większa niż życie”. Jednak za fasadą twardziela krył się osobisty dramat aktora, który w pewnym momencie swojego życia pochował synka, a potem żonę Zobacz to!

 2. Lokeren – Legia. Belgowie prowadzą po błędach w defensywie Legii

  Sporting Lokeren – Legia Warszawa na żywo! Liga Europy na żywo! Zapraszamy na relację live z meczu Lokeren – Legia. Zobacz to!

 3. To była ekipa: Żurawski strzelał jak Henrik Larsson, Kosowskiego chciał Inter Mediolan

  To była ekipa to cykl na przegladsportowy.pl, w którym przedstawiamy zawodników i zespoły sprzed lat, które osiągały wyjątkowe sukcesy. Przed meczem Legii w LE przypominamy Wisłę z sezonu 2002/2003. Prowadzony przez Henryka Kasperczak zespół po kapitalnych meczach ograła w Pucharze UEFA Parmę i Schalke, a do wyeliminowania Lazio Rzym zabrakło jednej bramki. Zobacz to!

 4. Stanisław Mikulski o swoim pogrzebie!

  Stanisław Mikulski podczas jednego ze swoich wywiadów opowiedział, jak chciałby, aby wyglądał jego pogrzeb. Czy rodzina spełni życzenie zmarłego aktora? Zobacz to!

 5. Nowy ranking FIFA. Awans Polaków, tak dobrze nie było od pięciu lat

  Reprezentacja Polski po raz kolejny awansowała w rankingu FIFA. Piłkarze Adama Nawałki przesunęli się o cztery pozycje. Zobacz to!

 6. Pele na intensywnej terapii!

  Król Futbolu leży w szpitalu pod baczną obserwacją lekarzy. Zobacz to!

 7. Z herbu Realu zniknął krzyż. Powód? Arabski sponsor

  Królewscy zostali pozbawieni krzyża w herbie. Zmiana została dokonana z myślą o arabskich inwestorach. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..