Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Upał jakiego w Polsce nie było!

  Najbliższy tydzień będzie bardzo gorący. Już w poniedziałek temperatura dojdzie do 30 st. C, ale synoptycy zapowiadają nawet o 10 więcej! Zobacz to!

 2. Zwłoki mężczyzny w Bytomiu

  Policja ustala, co wydarzyło się w dzielnicy Stroszek w Bytomiu Zobacz to!

 3. Zamieszanie z pogrzebem Kulczyka. Urzędnicy nie wiedzą, co robić

  Choć do pogrzebu Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka zostało kilka dni, w Poznaniu zapanował prawdziwy chaos. Urzędnicy nie potrafią odpowiedzieć, jak będzie wyglądała organizacja pogrzebu. Zobacz to!

 4. Nadchodzą rekordowe upały! Zobacz kiedy

  Początek sierpnia będzie obfitował w upały. Szczególne nasilenie wysokich temperatur czeka nas w połowie nadchodzącego tygodnia. Na południu kraju słupki rtęci mogą wskazać nawet 38 stopni Celsjusza! Zobacz to!

 5. Znów skandal? Komorowski zrobił go generałem!

  Bronisław Komorowski znów został skrytykowany. Kontrowersje tym razem wzbudziła planowana na 1 sierpnia nominacja biskupa polowego ppor. Józefa Jana Guzdka na generała brygady. O co poszło? Zobacz to!

 6. "Uczciwy"A.Duda z prawomocnym wyrokiem sądowym za kłamstwo.

  J.Kaczyński zaczyna histerycznie panikować, bo zdaje sobie sprawę z faktu, że afera z kasami SKOK może być politycznym gwoździem do trumny... Zobacz to!

 7. Bolą cię stopy? To ci pomoże!

  Każdego dnia zmagają się ciężarem twojego ciała. Pomagają ci się przedostać z punktu A do B. Jeśli zaczynają boleć, nie lekceważ tego objawu, dzięki tym, kilku prostym sposobom szybko przyniesiesz im ulgę! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..