Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Szpitale grozy. Chciałbyś się tam leczyć?

  Szpitale, które napawają lękiem! Jak Polska długa i szeroka nie brakuje szpitali, w których traktowanie pacjentów pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brud, smród i kolejki to jedno. Ale nie brakuje też rażących błędów lekarskich, a nawet znęcania się nad pacjentami! Oto kilka z szpitali grozy. Zobacz to!

 2. Pielęgniarki bestie. Zabijały, kaleczyły, zadawały ból

  Ich powołaniem jest opiekować się ludźmi, nieść im ulgę, służyć, pomagać w leczeniu. A tymczasem pielęgniarki grozy są jak bestie! Są wśród nich takie, które zabijały, kaleczyły i zadawały ból. Zobacz to!

 3. 20 aut, których nie chcesz spotkać na drodze cz. 1 - zdjęcia

  Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale w pewnych przypadkach nie sposób mieć odmienne zdanie. Weźmy za przykład Lamborghini Miura. Jest to piękny samochodów i nie podlega to żadnej wątpliwości. To samo możemy powiedzieć o Ferrari 250 GTO. Albo Astonie Martinie Vanquish. Albo Alfie Romeo 4C. Albo Maserati GranTurismo. Albo Mercedesie 300 SL. Można ich nie lubić, mogą się nie podobać, ale nie można powiedzieć, że są nieładne. Zobacz to!

 4. 7 nowych cudów Polski. Wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić

  Ciekawe, niebanalne, malownicze i po prostu piękne - takie są nowe cuda Polski, czyli wyjątkowe miejsca na mapie naszego kraju, które warto poznać i odwiedzić przynajmniej raz w życiu Zobacz to!

 5. To ostatni tydzień ładnej jesieni

  Zamówiliśmy długoterminową pogodę w biurze prognoz Pro-GEM w Gdyni. Oto szczegółowa prognoza dla całego kraju. Zobacz to!

 6. Smuda: Jak wygram w totka, to Štilić zostanie

  – Jak coś wygram w totka, to na pewno tutaj zostanie – skomentował rozpoczęcie rozmów w sprawie nowego kontraktu dla Semira Štilica trener Wisły Kraków Franciszek Smuda. Zobacz to!

 7. MU chce sprowadzić obrońcę mistrzów Hiszpanii

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..