Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

U wybrzeży zachodniej Australii satelity namierzyły obiekty wyglądające na szczątki samolotu. Tę informację przekazał premier Australii Tony Abbott. Na miejsce wysłano patrolowiec Orion należący do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych

Czytaj całość:

Boeing znaleziony?! Pierwszy statek już na miejscu

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ależ mecz na Camp Nou! Barcelona pokonuje Villarreal

  Po kapitalnym spektaklu, Barça wygrała 3:2 z Villarrealem. Zobacz jak relacjonowaliśmy spotkanie na PrzeglądSportowy.pl Zobacz to!

 2. Chciałabym zamówić pizzę. Pobita kobieta dzwoni na numer alarmowy

  Prawdziwa historia sprzed 10 lat stała się inspiracją do stworzenia spotu przeciwko przemocy domowej. Zostanie on wyemitowany podczas Super Bowl, meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. Zobacz to!

 3. 2000 KM w Lancerze EVO

  Dwulitrowa jednostka DOHC turbo z Mitsubishi Lancera Evolution jest bardzo podatna na tuning. Autor powyższego filmiku nie opisuje szczegółowo przeprowadzonych modyfikacji w silniku, ale twierdzi, że rozwija 2000 KM. Patrząc na zachowanie tego samochodu jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Chyba że to fake? Jak sądzicie? Zobacz to!

 4. Polacy skatowali milionera. Jest wyrok. Surowy?

  Jest już wyrok w sprawie brutalnego pobicia brytyjskiego milionera, Paula Kohlera (56 l.). Paweł H. i Mariusz T. posiedzą po 19 lat. Dwaj pozostali kaci – Oskar P. i Dawid T. – będą oglądać świat zza krat przez następne 13 lat. Zobacz to!

 5. Polska – Hiszpania: Wielkie emocje w końcówce i radość Polaków!

  Ostatnie chwile drugiej połowy dogrywki dostarczyły ogromnych emocji. Dwie sekundy przed końcem meczu, Hiszpanie mieli jeszcze szanse na zdobycie bramki. Zobacz to!

 6. Przewożenie dziecka w foteliku ZMIANY ZASAD 2015

  W celu dostosowania polskiego prawa do unijnych dyrektyw dotyczących stosowania pasów bezpieczeństwa, rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o ruchu drogowym... Zobacz to!

 7. Polska – Hiszpania: Szmal jak Dudek! Interwencja turnieju?

  Bramkarz reprezentacji Polski popisał się niezwykłą paradą, która przypominała interwencję Jerzego Dudka przy strzale Andrija Szewczenki w słynnym finale Ligi Mistrzów Liverpool – Milan. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..