Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Tak rodzice zepsuli dzieciom I Komunię Świętą!

  Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej to zawsze cenna pamiątka, do której wraca się przez całe życie. Ale zdarza się, że rodzice przesadzają w przygotowaniu swoich pociech do tego sakramentu i szykują pełne przepychu kreacje, które stają się obiektem drwin ze strony rówieśników małych „komunistów” i innych uczestników uroczystości. To samo dotyczy, niestety, komunijnych prezentów. Pokazujemy to na naszych zdjęciach. Zobacz to!

 2. Zabójca Wiktorii Cichockiej zatrzymany!

  Po żmudnym, trwającym blisko 1,5 miesiąca śledztwie zabójca Wiktorii Cichockiej († 15 l.) z Krapkowic został zatrzymany! Specjalna grupa najlepszych opolskich policjantów przez kilka tygodni polowała na zwyrodnialca, który 7 marca zamordował nastolatkę. Pieczołowicie składali wszystkie poszlaki, układali je w całość i przekuwali na twarde dowody. Ich wysiłek opłacił się! We wtorek po południu zabójca dziewczynki został zatrzymany. Jest nim 17-latek z pobliskiego Gogolina. Zobacz to!

 3. To córka księżnej Kate! Ma około 5 lat!

  Kim jest ta mała dziewczynka? Już na pierwszy rzut oka widać, że to córka księżnej Kate. Podobna do mamusi, prawda? Zobacz to!

 4. FC Barcelona kontra Bayern Monachium w statystykach [INFOGRAFIKA]

  FC Barcelona zmierzy się z Bayernem Monachium w pierwszym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Zobacz to!

 5. Komorowski: Ręka boska mnie chroniła, żeby nie iść na tę debatę

  Ręka boska mnie chroniła, żeby nie dać się przekonać i iść na tę debatę, bo dla mnie to była sytuacja na żenującym poziomie - powiedział prezydent Bronisław Komorowski, komentując debatę kandydatów w TVP. Zobacz to!

 6. Zobacz mordercę Wiktorii. Wygląda jak dziecko

  Po długim i żmudnym, trwającym blisko 1,5 miesiąca śledztwie zabójca Wiktorii Cichockiej († 15 l.) z Krapkowic został zatrzymany! Specjalna grupa najlepszych opolskich policjantów przez kilka tygodni polowała na zwyrodnialca, który 7 marca zamordował nastolatkę. Pieczołowicie składali wszystkie poszlaki, układali je w całość i przekuwali na twarde dowody. Ich wysiłek opłacił się! We wtorek po południu zabójca dziewczynki został zatrzymany. Jest nim 17-latek z Krapkowic, mieszkający w pobliżu swojej ofiary. Zobacz to!

 7. Śmierć aktorów jednej polskiej komedii. Umierali jeden po drugim

  W produkcji Michała Rogalskiego „Ostatnia akcja” wystąpiła plejada aktorów, m.in. Wojciech Siemion czy Jan Machulski. Niestety, dla kilku aktorów była to ostatnia rola... Film, który pokazywał, jak dziarscy staruszkowie próbują ratować skórę wnuka jednego z nich, nie był wielkim hitem kinowym. Niemniej, z łezką w oku ogląda się ten obraz, w którym wystąpiło tyle wspaniałych gwiazd. Kilku osób z obsady nie ma już wśród nas... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..