Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dlaczego przez 70 lat ukrywano film o obozach koncentracyjnych?

  Alianci sfilmowali wyzwalanie obozów koncentracyjnych. Filmy aż 70 lat czekały na emisję. Brytyjczycy ukryli je z powodów propagandowych (dosyć wypominania Niemcom zbrodni). Wreszcie je zobaczymy. Zobacz to!

 2. Rodzina trafiła do szpitala po egzorcyzmach!

  Czteroosobowa rodzina z Lublina trafiła do szpitala psychiatrycznego. To skutek wielogodzinnych egzorcyzmów, które prowadzili na własną rękę w swoim mieszkaniu. Modły i wypędzanie złego przerwała interwencja policji i straży pożarnej wezwanej przez zaniepokojonych niekończącymi się krzykami sąsiadów Zobacz to!

 3. Śmierć 13-letniej Kariny. Wozili ją od szpitala do szpitala

  Dramat w Ostrowcu Świętokrzyskim. 13-letnia Karina zmarła, bo nikt nie potrafił w porę zdiagnozować jej schorzenia. Dziewczynka zgłosiła się do lecznicy z bólem głowy, później była odsyłana do kilku innych szpitali... Zobacz to!

 4. Przystanek BigStiga w Poznaniu | Zdjęcia - zdjęcia

  Jak wiecie, 29 stycznia 2015 r. na Placu Defilad w Warszawie na kilka dni stanie dziewięciometrowy Stig. Po drodze zaliczył przystanek w Poznaniu. Zobacz to!

 5. 10 sportowych i luksusowych aut w wersji Pick-Up! - zdjęcia

  W Europie pick-up'y nie cieszą się szczególnym powodzeniem, choć to dość praktyczne wozy. Co innego w USA, tam jeździ ich mnóstwo, szczególnie tych największego kalibru. Ostatnio spodobała Nam się (i to bardzo) Dacia Duster Pick-Up, ale producent szybko rozwiał naszeje nadzieje, na przejażdżkę. Powstanie tylko kilkaset sztuk dla firmy energetycznej z Rumunii. Zobacz to!

 6. Ma tylko 12 metrów i takie luksusy!

  Firma Tiny Heirloom od 10 lat specjalizuje się w budowaniu małych luksusowych domków na kółkach. Jej zakład mieści się w Portland, w stanie Oregon, w USA. I chociaż domki marki Heirloom z zewnątrz wyglądają niepozornie, to w środku naszpikowane są drogimi rozwiązaniami i osprzętem. W dodatku są ekologiczne, energooszczędne i co za tym idzie tanie w użytkowaniu. Chociaż... tanie raczej nie są. Zobacz jeden z domków Heirlooma, który ma ok. 12 mkw. powierzchni! Ile kosztuje taka przyjemność? Dowiesz się z jednego z podpisów pod zdjęciami Zobacz to!

 7. Nie kupuj tych ryb. To parszywe gatunki

  Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy na hasło zdrowy obiad? Pachnąca ryba, podana w towarzystwie świeżej sałaty lub warzyw gotowanych na parze. Brzmi pysznie; jednak czy ryby, które jemy na co dzień, rzeczywiście są bogate w odżywcze wartości i tak wspaniale działają na funkcjonowanie naszego organizmu? Niekoniecznie. Wśród najbardziej popularnych gatunków ryb, dostępnych w każdym sklepie, są takie, których spożywać nie powinniśmy. Dlaczego? I czym to grozi? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..