Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Piłkarze Barcelony uciekli przed kibicami

  Po powrocie do Barcelony piłkarze Taty Martino znów byli obrażani przez kibiców. Stadion opuścili tylnym wyjściem. Zobacz to!

 2. Polska armia będzie mieć swoją grę

  Wzbudzający zachwyt na świecie prototyp czołgu PL01 Concept i system żołnierza przyszłości Tytan - Polski Holding Obronny tworzy grę, w której pokaże wszystkie swoje zabawki. Zobacz to!

 3. Wszyscy byli pijani. Nowe fakty o masakrze pod Chełmnem

  – Wszyscy pili piwo, jedni więcej, drudzy mniej. Zajadaliśmy kiełbaski, doskonale się bawiliśmy. To Bartek Sz. poszedł po auto do domu ojca, chwilę jeździł nim po okolicy pijany. Po tym wszyscy zapragnęli jechać do miasta – opowiadała śledczym Magda K., jedna z dziewcząt, która przeżyła masakrę pod Chełmnem. Fakt dotarł do jej zeznań. Z nich oraz innych zabezpieczonych materiałów i zeznań wynika, że wszyscy uczestnicy wypadku byli pijani! Zobacz to!

 4. Dziś żegnamy Paulinę i Natalię

  Marek, Patryk, Mikołaj, Bartek i Hanna - piątka przyjaciół w środę spoczęła w grobach na cmentarzach w Starogrodzie i Chełmnie. Dziś bliscy oraz koleżanki i koledzy pożegnają Paulinę (†16 l.) i Natalię (†13 l.). Wszyscy są ofiarami potwornego wypadku w Klamrach pod Chełmnem. Jechali autem, które roztrzaskało się na drzewie Zobacz to!

 5. Oto nowa Mazda MX-5* - zdjęcia

  *OK, niezupełnie, bo tylko podwozie SkyActiv nowej generacji MX-5. Na resztę musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.   Trzeba przyznać, że to oryginalny pomysł na podkręcanie zainteresowania nowym modelem, no ale w końcu chodzi o najpopularniejszy roadster wszech czasów. Nowe podwozie trafi do czwartej generacji MX-5, a debiut kompletnego samochodu planowany jest na jesienny salon w Paryżu. Zobacz to!

 6. Ma 79 lat, a tańczy jakby była o 60 lat młodsza. Wykonuje takie akrobacje, że nie zamkniesz ust z wrażenia!

  Choć występ zaczyna się spokojnie, to po chwili nie można oderwać wzroku. Ani powstrzymać okrzyków zachwytu, ani uwierzyć w wiek tancerki... Zobacz to!

 7. Chamski komentarz syna właściciela Zawiszy. Redaktor naczelny PS odpowiada

  Kajetan Osuch w wyjątkowo prymitywny sposób wypowiedział się o naszej gazecie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..