Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 2. Oszaleli z miłości do córeczki z defektem

  18-miesięczna córeczka Tany i Adama Phillipsów urodziła się z małym defektem - dużymi czerwonymi znamionami na nogach. Wiadomo, że takie plamy mogą być powodem do docinków ze strony rówieśników - dzieci bywają przecież okrutne. Zobacz, co rodzice małej Honey zrobili, by nie czuła się inna! Zobacz to!

 3. Przedstawiciel Barcy szokuje: Messi grał słabo, bo obżerał się pizzą

  Członek komisji technicznej katalońskiego klubu, Carles Rexach, udzielił bardzo kontrowersyjnego wywiadu. Zobacz to!

 4. Pogrzeb Pawełka. Koledzy przynieśli mu białe róże

  Barbara (39 l.) i Leszek (40 l.) Mendza pożegnali dziś drugiego syna. Pawełek (12 l.) spoczął obok Marcina (15 l.). Koledzy przynieśli mu białe róże. Kwiaty położyli na białej trumience. Wszyscy płakali. Na twarzach ludzi niosących trumnę widać było grymas cierpienia. I nic w tym dziwnego. Wszyscy wiedzą, że im trumna mniejsza, tym ciężej zanieść ją do grobu... Zobacz to!

 5. Po odrze matka poprosiła o śmierć dla syna

  Sama odra nie jest groźna, śmiertelnie groźne są za to jej powikłania! Prowadzące do śmierci lekooporne zapalenie płuc, zapalenie mięśnia sercowego czy wreszcie stwardniające zapalenie mózgu, oto choroby, jakie czyhają na tych, którzy przeszli odrę. W Polsce głośny był przypadek chłopaka sparaliżowanego po przejściu odry. Jego matka rozpoczęła sadową batalię o prawo do eutanazji dla syna Zobacz to!

 6. Pochowają małżonków we wspólnej trumnie

  Elsie i Victor Bowerowie z Sheffield w Wielkiej Brytanii byli małżeństwem z ponad 60-letnim stażem. Przez całe para była nierozłączna niczym zakochani nastolatkowie. Los chciał, że oboje zmarli w bardzo krótkim odstępie czasu. Decyzją rodziny, w najbliższy poniedziałek zostaną pochowani w specjalnie przygotowanej, podwójnej trumnie. Zobacz to!

 7. Oto pierwsze objawy raka trzustki

  Rak trzustki jest jednym z najcięższych nowotworów. W Polsce choruje na niego około 3000 osób rocznie. Jest groźny między innymi dlatego, że zazwyczaj jest wykrywany w zaawansowanym stadium. Nowotwór ten zabił Steve’a Jobsa szefa Apple’a, amerykańskiego aktora Patricka Swayze i aktorkę Annę Przybylską. W rozmowie z Newsweekiem prof. Piotr Wysocki z Centrum Onkologii w Warszawie przyznał, że to choroba bezlitosna. – Miałem dwoje kolegów-lekarzy, którzy zmarli na ten nowotwór. Nie podejrzewali, że są chorzy. U niego zaczęło się od bólu pleców na nartach. Był przekonany, że zbyt forsownie jeździł. Gdy zżółkł, okazało się, że ma raka trzustki. Ona – znana ginekolog – zaczęła chudnąć. Ucieszyła się, że wreszcie znalazła dietę, która pozwala kontrolować wagę, a to rak pustoszył jej organizm. Robiliśmy wszystko, by ich uratować. Bez efektu. Oboje zmarli w ciągu roku od postawienia diagnozy – wspomina prof. Wysocki – czytamy w nauka.newsweek.pl. Warto wiedzieć jakie są pierwsze symptomy tej strasznej choroby. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..