Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Irlandia – Polska: Kto miał kryć Longa? Znamy winnego utraty gola

  Wystarczyło wytrzymać jeszcze cztery minuty i byłyby cenne trzy punkty. Zobacz to!

 2. Syn odrąbał matce głowę. Siekierę położył obok świętego obrazka

  Horror w Bojanowie na Podkarpaciu. Syn zamordował swoją 82-letnią matkę. Odrąbał jej siekierą głowę. Na koniec obok zwłok postawił gromnicę i święty obrazek Zobacz to!

 3. Ciekawostka z ogłoszenia: Nissan Primera łod Ślonzoka

  Tym razem „gwoździem programu” jest nie samochód, a treść ogłoszenia. Tak sprzedaje się samochody w Rudzie Śląskiej. Zobacz to!

 4. Co się stało z Agnieszką Kotulanką?!

  Podkrążone oczy, opuchnięta twarz, przygarbiona sylwetka. Nawet widzowie „Klanu” mieliby trudności w rozpoznaniu tej postaci. Agnieszka Kotulanka (59 l.) coraz mniej bowiem przypomina pogodną Krystynę Lubicz, w którą wcielała się przez lata w serialu TVP 1. Aktorka odizolowała się od znajomych ze świata filmowego. Plotkuje się, że walczy z chorobą alkoholową i depresją Zobacz to!

 5. Olkowski najsłabszy, Peszko jak Błaszczykowski, Milik bez błysku

  Reprezentacja Polski zremisowała z Irlandią 1:1. Zobacz oceny reprezentantów Polski za ten mecz. Zobacz to!

 6. Kickstarter - PAUL, Cube, FUZE Ti, The Clean Cup - dziwne projekty crowdfundingowe

  Śledząc świat nowych wynalazków, przyrządów i gadżetów czasem natrafiamy na rzeczy, których rozum nie ogarnia. Oto kilka perełek z ostatnich miesięcy Zobacz to!

 7. Zazdrosny mąż zakleił żonie waginę super glue

  Ta kobieta poczuła na własnej skórze skutki chorobliwej zazdrości. Jej mąż był święcie przekonany, że ma ona romans ze swoim wujkiem. Postanowił wymierzyć żonie bardzo dotkliwą karę. Groził jej maczetą, a następnie zakleił waginę klejem typu super glue! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..