Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Polski skarb archeologiczną sensacją

  Należąca do polskiej rodziny Sielskich ze szwedzkiego Malmoe niewielka tabliczka ze złota okazała się archeologiczną sensacją. Według naukowców to najpewniej datowana na ok. 986 rok pamiątka z pogrzebu duńskiego króla Haralda Sinozębego na wyspie Wolin Zobacz to!

 2. Psia mama obroniła dzieci

  Wzruszająca historia psiej rodziny z Murowańca pod Kaliszem (woj. wielkopolskie). Bezdomna suczka, którą co rusz ktoś przygarniał, za każdym razem uciekała nad pobliski staw. W końcu się wyjaśniło, że sunia wracała do gromadki swoich dzieci, by je chronić Zobacz to!

 3. No to hop! Rekord świata w skoku ciężarówką!

  Ostatnio spektukularnym skokiem popisał się Robbie "Maddo" Maddison, który ustanowił rekord... skoczni narciarskiej. Teraz został pobity nowy rekord świata. Tym razem w skoku ciągnikiem siodłowym z naczepą. I to nie byle jaką ciężarówką, tylko sprzętem zespołu Lotus F1. Wynik wyniósł 26 metrów. Zobacz to!

 4. 41 lat na karku a on wciąż strzela! Zobacz bramkę z ligi meksykańskiej

  Cuauhtemoc Blanco za niecałe dwa miesiące skończy 42 lata. Wiek nie stanowi dla niego przeszkody w grze w piłkę. Zobacz to!

 5. Kotulanka na garnuszku rodziny

  Agnieszka Kotulanka nigdyś była lubianą gwiazdą telenoweli „Klan”. Ale od czasu kiedy straciła pracę przez swoje problemy alkoholowe, jej sytuacja dramatycznie pogorszyła się. Do tego stopnia, że aktorka popada w coraz większe długi. A perspektywy na zmianę tej sytuacji na razie brak....Czy ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń? Zobacz to!

 6. Nie baw się z tą dziewczynką, bo jej ojciec jest dozorcą. O dzieciach i aspiracjach rodziców opowiada Superniania

  Dzieci są często zakładnikami naszych aspiracji i niespełnionych nadziei – mówi nam Dorota Zawadzka, psycholog znana z programu „Superniania”. - Jakiś czas temu nauczycielka z prywatnej szkoły chciała pociągiem zabrać dzieciaki na wycieczkę. Rodzice się nie zgodzili. „Pociągiem? W tym syfie? Nie będą z plebsem jechać”. Zobacz to!

 7. Gimnazjalista zabił się, bo koledzy go bili

  Rodzice 13-letniego chłopca, który popełnił samobójstwo, twierdzą, że zabił się z powodu problemów w szkole. Koledzy bili go i śmiali się z jego rudych włosów. Zastraszania trwały od lat. – Po prostu tego nie wytrzymał – mówi matka gimnazjalisty Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..