Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. W Kurdej wstąpił Szatan! Pobiła Żmudę-Trzebiatowską!

  Dała się poznać jako sympatyczna blondynka z reklamy telefonii komórkowej, a tymczasem okazuje się, że w Basi Kurdej-Szatan (29 l.) drzemie prawdziwy diabeł! Dotarliśmy do zdjęć, na których widać, jak bije się z... Martą Żmudą-Trzebiatowską (30 l.). Zobacz to!

 2. Uwaga rodzice! Te opaski są trujące

  Małe dziewczynki ogarnął szał robienia z kolorowych gumek recepturek bransoletek i innych ozdób. W sklepach można kupić całe zestawy do własnoręcznego wykonania takich gadżetów. Sęk w tym, że oprócz oryginalnych produktów powstały podróbki, które są groźne dla zdrowia dzieci. Naukowcy wykryli w nich substancje, które mogą prowadzić do alergii, a nawet bezpłodności Zobacz to!

 3. Ruskie zjedzone na kolację? Najlepsze memy po meczu z Rosją!

  Putin ochroni pobitą mniejszość rosyjską w Łodzi - internauci bezlitośnie skomentowali wynik meczu Polska-Rosja... Zobacz to!

 4. Z czego żyje Marta Kaczyńska? Skąd ma na luksusy?

  Prywatna szkoła dla dzieci, torebka od Louisa Vuittona, mieszkanie w Warszawie i Sopocie, luksusowy samochód – choć Marta Kaczyńska (34 l.) nie przepracowała zawodowo w życiu nawet chwili – była jedynie na praktyce w kancelarii adwokackiej – ma na wszystko. No, ale cóż – najpierw utrzymywali ją rodzice, potem pierwszy mąż, teraz drugi. Do pracy miała pójść od września. Nie poszła... Zobacz to!

 5. Znamy skład rządu Ewy Kopacz. Są Halicki, Grabarczyk i Schetyna [RELACJA NA ŻYWO]

  Ewa Kopacz zaprezentowała skład swojego nowego rządu. Znaleźli się w nim m.in. Andrzej Halicki (szef MAiC), Cezary Grabarczyk (szef MS) i Grzegorz Schetyna (szef MSZ). Zobacz to!

 6. Gwłaciciel niemowlęcia zwymiotował podczas przesłuchania

  Do Jacka S., podejrzanego o zgwałcenie 8-miesięcznej Gabrysi ze wsi Batorowo pod Elblągiem, chyba wreszcie dotarło jak potwornych czynów dopuścił się. Gdy ze szczegółami opowiadał, jak gwałcił bezbronne niemowlę, zwymiotował. Zobacz to!

 7. Ewa Kopacz przedstawiła rząd

  Desygnowana na premiera Ewa Kopacz zaprezentowała nowych ministrów. - Moim celem było stworzenie silnego rządu - powiedziała przedstawiając skład nowej Rady Ministrów Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..