Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Pijane hordy rządzą Krakowem

  Brytyjscy turyści są zmorą Krakowa i traktują miasto jak jedną wielką knajpę. Mieszkańców bulwersuje bezczynność policji. Zobacz to!

 2. Najnowsza prognoza pogody na majówkę!

  Według prognoz, czeka nas ładna i słoneczna pogoda z małym wyjątkiem. Akurat w wolne od pracy dni weekendu majowego, przyjdzie nad Polskę kilkudniowe ochłodzenie. Miejscami będzie bardzo chłodno - nawet 10 stopni. Jak na nieszczęście, zaraz, gdy trzeba będzie wrócić do pracy, zrobi się ciepło i parno. Oto prognoza na najbliższe dni.. Zobacz to!

 3. 6 rzeczy, które natychmiast powinniście przestać robić

  Wszyscy tworzymy listy „rzeczy do zrobienia”, które pozwalają nam skupić się na zajęciach mających przynieść nam sukces. Stworzenie listy „rzeczy, których nie powinniśmy robić” powinno pomóc osiągnąć ten sam cel. A nawet może się okazać skuteczniejsze Zobacz to!

 4. Papieskie pomniki: Najgorsze z najgorszych [GALERIA]

  Polska pomnikami Jana Pawła II stoi. Może po kanonizacji stanie się prawdziwy cud i większość z nich nie będzie przypominać sennych koszmarów? Zobacz to!

 5. Mecz Lecha nie będzie przełożony. Rumak: Nie zgodziłbym się na to!

  Zawisza Bydgoszcz chciał przełożyć mecz z Lechem Poznań (5 maja). Ekstraklasa SA nie wyraziła zgody, nie wyobrażał sobie tego również trener Kolejorza Mariusz Rumak. Zobacz to!

 6. Ośrodek sióstr boromeuszek w Zabrzu wychował prawdziwe bestie

  Przez kilkanaście lat dręczyła dzieci, doprowadziła do tego, że wyrosły z nich bestie lub ludzie, którzy będą mieli problemy psychiczne do końca życia! Taka jest siostra Bernadetta (Agnieszka F., 59 l.) z Zabrza. Skazana na dwa lata więzienia za przemoc w ośrodku wychowawczym w Zabrzu prowadzonym przez zakon boromeuszek, przez lata unikała kary. Jednak wczoraj zabrzański sąd nie zgodził się już na warunkowe zawieszenie zakonnicy kary, czego domagał się jej obrońca. Siostra ma pójść do więzienia Zobacz to!

 7. Ken Block kontra Neymar Jr I Footkhana

  Brazylijski napastnik Neymar Jr wyzywa Kena Blocka na piłkarski pojedynek. Kto zwycięży w tym meczu? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..