Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Barcelona - Cordoba: Świetny początek i... siesta? Barca rozczarowuje!

  Primera Division: Barcelona - Cordoba na żywo! Relacja live z meczu Barcelona - Cordoba. Zobacz to!

 3. W tych celach siedzą zabójcy z Rakowisk

  Zbliżają się świąteta. Dla większości z nas to czas, gdy spotykamy się z najbliższymi i wspólnie spędzamy miłe chwile. Niestety te święta nie będą dla wszystkich takie, jak zawsze. Znajomi i rodzina będą opłakiwać Jerzego (†48 l.) i Agnieszkę N. (†42 l.), których zamordował ich własny syn ze swoją dziewczyną. Zobacz, gdzie Boże Narodzenie spędzi dwójka młodych morderców... Zobacz to!

 4. Dramat Lubaszenki. Jest na diecie ale...

  Olaf Lubaszenko przez lata przeszedł prawdziwą metamorfozę. Niestety na gorsze. Aktor boryka się dzisiaj z chorobliwą otyłością, która jak twierdzi, jest wynikiem choroby. W dodatku prawie całkowicie wycofał się z życia publicznego. Próbował walczyć z dodatkowymi kilogramami, a początkowe sukcesy zapowiadały zmianę na lepsze...Niestety, najwidoczniej dieta przestała działać. Czyżby Lubaszenko znowu czuł się gorzej? Zobacz to!

 5. Sterling z nagrodą Golden Boy

  Raheem Sterling zdobywcą nagrody Golden Boy 2014. Zobacz to!

 6. Tak oszukują na wędlinach przed świętami

  Szynka babuni, kresowa, gospodyni, jak za Gierka… Stoisz przed gablotą z wędlinami i zastanawiasz się, która smaczniejsza. A gdy już kupisz, po dwóch dniach to, co wyciągasz z lodówki, wcale nie przypomina smakowicie wyglądających plasterków, które przyniosłaś do domu. Jak zatem kupować wędliny, by smakowały jak należy i lądowały na kanapkach, a nie w koszu? Zobacz to!

 7. Mycie za 50 tys. zł. Zabieramy LaFerrari na kąpiel... - zdjęcia

  Chcesz sprawić by twoje LaFerrari wyróżniało się od innych, należących do twoich kumpli? Proponujemy wyprawę do Topaz...   Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..