Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Zaginione dziecko odnalazło się po 12 latach!

  12 lat temu zaginęła dziewczynka mieszkająca w Teksasie w USA. Dopiero teraz odnaleziono Sabrinę Allen. Cały czas przebywała w... Meksyku! Zobacz to!

 2. Kaczorowska nago w Tańcu z Gwiazdami!

  Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Kaczorowska, czyli partnerka Rafała Maślaka w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wystąpi w najbliższym odcinku nago! Zobacz to!

 3. Premiery koncernu Volkswagen | Paryż Motor Show 2014 - zdjęcia

  W wieczór poprzedzający otwarcie Paris Motor Show 2014, Volkswagen zaprezentował nowości przygotowane na paryski salon samochodowy. Zaproszeni goście po raz pierwszy mogli zobaczyć na żywo m.in. prototyp Lamborghini Asterion LPI910-4 z hybrydowym układem napędowym (silnik V10 5.2l) o mocy 910 KM, koncept Volskwagen XL1 z silnikiem Ducati V2 1.2l o mocy 200 KM, prototyp Audi TT Sportback, Skodę Fabię III, kolejną limitowaną edycję Bugatti Veyron czy nowego Passata. Zobacz to!

 4. Dostawczy samochód potrącił 4-latkę i jej matkę!

  Koszmar! Na drodze krajowej w okolicy miejscowości Canki (gm. Ryn) 4-letnie dziecko wybiegło prost pod nadjeżdżający samochód. Matka widząc to, wybiegła na jezdnię, aby ratować córkę. Zobacz to!

 5. Makabryczne odkrycie pod Myślenicami

  Tragedia pod Myślenicami! W Zasani znaleziono ciało 28-latki w zaawansowanej ciąży. Kobieta mogła zostać zamordowana Zobacz to!

 6. Zabił pieszego, okradł go i odjechał. Wrócił z mamą

  21-latek zabił przechodnia, okradł go i odjechał z miejsca wypadku. Wrócił razem z... mamą! Zobacz to!

 7. Utonął, ratując wiernego psa

  Ta historia to przykład na to, jak wiele może zrobić człowiek dla ukochanego czworonoga. Na największe poświęcenie zdobył się pan Wiesław Kułakowski (†74 l.) ze Świdnicy (woj. dolnośląskie). Widząc, że jego wierny pies Omar (†7 l.) został porwany przez rwącą rzekę, bez wahania rzucił mu się na pomoc. Niestety, skończyło się tragicznie. Zarówno pan, jak i druh utonęli w wezbranej Bystrzycy Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..