Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Chciał zabrać do grobu cały majątek. Wdowa była sprytniejsza...

  Pewien Amerykanin wymusił na swojej żonie obietnicę, by pochowała go razem ze wszystkimi pieniędzmi, jakie przez lata udało mu się zarobić. Kobieta przystała na egoistyczną prośbę męża, a po jego śmierci zrobiła dokładnie to o co poprosił. Okazała się jednak dużo sprytniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać Zobacz to!

 2. Policja ostrzega: Nie chodźcie z psem po asfalcie!

  Przyszły upały. Trudno oddychać, ciężko funkcjonować bez chłodnej wody i wentylatora. A z psem wyjść trzeba. Zanim jednak wyruszycie, dobrze sprawdzić jedną rzecz. Inaczej możesz zrobić krzywdę swojemu pupilowi. Zobacz to!

 3. Śmierć Polaków w Niemczech! Busik zderzył się z ciągnikiem!

  Jak mówią świadkowie, „widok był makabryczny”. Jadący z Polski minibus zderzył się z ciągnikiem w okolicach Dortmundu. Dwie osoby nie żyją, a 7 jest rannych. W tym dwójka dzieci. Lekarze określili ich stan jako ciężki. Zobacz to!

 4. Rewolucja w hamowaniu? Awaryjny hamulec Autoliv

  Czy firma Autoliv właśnie wpadła na pomysł, który zrewolucjonizuje hamowanie? Dzięki systemowi droga hamowania może skrócić się nawet o 4,5 metra śliskiej nawierzchni. Zobacz to!

 5. Ultimatum w sprawie transferu De Gei. Czy Real spełni żądanie Manchesteru United?

  Czerwone Diabły pozwolą odejść swoim bramkarzowi do Madrytu tylko pod jednym warunkiem. Zobacz to!

 6. 5-latka spała przy otwartym oknie. Porwał ją zboczeniec!

  W nocy z wtorku na środę, nieznany mężczyzna porwał 5-letnią dziewczynkę z jej domu w pobliżu Vichy (centralna Francja). Bandyta wykorzystał fakt, że rodzice 5-latki z powodu upału zostawili na noc uchylone okno w jej pokoju. Porwanie miało prawdopodobnie podłoże seksualne. Francuska policja poszukuje zwyrodnialca Zobacz to!

 7. Słoma zabiła 36-latka pod Malborkiem?

  Czy baloty słomy okazały się śmiertelną pułapką dla 36 -latka z Miłoradza pod Malborkiem (woj. pomorskie)? Na to wygląda. W jednym z gospodarstw znaleziono zwłoki właśnie wśród gigantycznych balotów. Leżały tam od miesięcy... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..