Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ich niemoc trwała całą rundę. Zobacz najgorszych napastników Ekstraklasy

  Jeden gol co kilka godzin. Zobacz najgorszych napastników rundy jesiennej Ekstraklasy. Zobacz to!

 2. Kupiłem kurczaka, a on świeci!

  Mirosław Czarnota (55 l.) z Kołobrzegu wiele już widział w swoim życiu, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkał. Kurczak, którego niedawno kupił w sklepie, po ugotowaniu i ostygnięciu zaczął świecić fluorescencyjnym światłem! Zobacz to!

 3. Stoch nie wystartuje w drużynówce!

  Kontuzjowany Kamil Stoch jednak zrezygnował z udziału w dzisiejszym konkursie drużynowym w Klingenthal. Zobacz to!

 4. Za 5 dni urlopu dwa tygodnie wolne! Długie weekendy 2015

  Wyobraźcie sobie, 5 dni urlopu a w efekcie 13 dni wolnego. To możliwe! Taka okazja nadarza się niemal dokładnie za miesiąc. Boże Narodzenie 2014 wypada w czwartek i piątek, więc biorąc zaledwie 5 dni urlopu, możemy mieć aż 13 dni wolnych, wracając do pracy dopiero w środę 7 stycznia 2015 roku! W 2015 roku czekają nas 252 dni robocze i 113 dni wolnych, czyli o dwa mniej niż w 2014. Zobaczcie kiedy wypadają dni wolne w 2015 roku Zobacz to!

 5. Stanowski: Lewandowski kontra Błaszczykowski, czyli starcie dwóch Gollumów

  Podpowiem Błaszczykowskiemu i Lewandowskiemu, że Gollum przez moment był najszczęśliwszym stworzeniem Śródziemia: odzyskał swój skarb, ale chwilę potem wpadł z nim wprost do lawy. Zobacz to!

 6. Spadł z 11 piętra na jadące auto. Przeżył, a kierowca...

  Z dachu 11-piętrowego budynku w San Francisco w Kalifornii spadł pracownik firmy zajmującej się myciem okien. – Mężczyzna przeżył upadek i był przytomny, ale odniósł poważne obrażenia – poinformowała w piątek miejscowa policja Zobacz to!

 7. Mercedes-Maybach: szczyt luksusu - zdjęcia

  TopGear Polska Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..