Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. El Clasico: Remontada Królewskich, koncert na Bernabeu

  Real Madryt - FC Barcelona na żywo! PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Primera Division Real Madryt - FC Barcelona. Zobacz to!

 2. Przybylska czuła, że umrze młodo

  Czy przedwczesna śmierć była jej pisana? Jak właśnie zdradziła znajoma Anny Przybylskiej (†35 l.), aktorka już od dawna była przekonana, że nie dożyje 40. urodzin. Niestety, miała rację... Zobacz to!

 3. Zginęli w wymarzonym śląskim domu

  Brygida Frosztęga-Kmiecik, Dariusz Kmiecik i ich 2-letni synek zginęli pod gruzami katowickiej kamienicy, w której w czwartek wybuch gaz. Umarli w swoim wymarzonym mieszkaniu, które z pasją remontowali. Przeczytaj wspomnienia ich kolegów. Zobacz to!

 4. Prawnik: Pistoriusa zgwałcą w więzieniu!

  Szokujące słowa prawniczki i kuratorki Annette Vergeer. - Oscar Pistorius będzie gwałcony w więzieniu - powiedziała ta ekspertka od południowoafrykańskiego systemu penitencjarnego. Niepełnosprawny sportowiec został skazany na karę więzienia za zabójstwo swojej partnerki Zobacz to!

 5. Ktoś majstrował przy gazie? Dlaczego zawaliła się kamienica

  Strażacy i śledczy wyjaśniający przyczynę wybuchu gazu w kamienicy są przekonani, że do eksplozji doprowadził człowiek. Nie wykluczają, że gaz wybuchł na 2. piętrze, w mieszkaniu Mariusza P. (45 l.) i jego matki, co podejrzewa nawet sam lokator. Być może to Mariusz P. nielegalnie podłączył gaz, powodując katastrofę i śmierć rodziny dziennikarzy. Mimo że w jego mieszkaniu dopływ gazu został odcięty, jego matka potwierdza, że gaz... mieli! Zobacz to!

 6. Najszybsze SUV-y na rynku | Ranking

  SUV-y mają w sobie coraz mniej z aut terenowych także dlatego, że zamiast doceniać ich zdolności przeprawowe, zwracamy uwagę na osiągi. Niektóre SUV-y z pewnością mają się czym pochwalić. Oto najszybsze auta tej kategorii. Zobacz to!

 7. Pociąg zmiażdżył auto z kierowcą!

  Pociąg pospieszny zmiażdżył auto na przejeździe kolejowym w miejscowości Wola Rzędzińska (woj. małopolskie). Kierowca jest w szpitalu Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..