Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

Co musi czuć matka, która dowiaduje się, że jej 26-letni syn jest potworem, którego poszukiwała cała Polska? Że z zimną krwią zabił czterech niewinnych chłopców. Pani Urszula (78 l.), matka Mariusza Trynkiewicza (52 l.) choć syna kocha, gdy dowiedziała się o zbrodni na dzieciach powiedziała: Kara śmierci bez sądu

Czytaj całość:

Matka pedofila: Mój syn zasłużył na karę śmierci

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Metalist – Legia. Kolejna wygrana mistrzów Polski!

  Metalist – Legia Warszawa na żywo! Liga Europy na żywo! Relacja live z meczu Ligi Europy Metalist – Legia Warszawa. Zobacz to!

 2. Chuliganka Anna Przybylska

  Jej czarno-białe zdjęcie, które stanęło obok trumny w kościele, wybrały dzieci. Miały do wyboru sześć, zdecydowały się na to, na którym jest zadumana, poważna. Naprawdę taka nie była. Zobacz to!

 3. Drzewa wyglądają jak ludzie, widzisz to?

  Niesamowite fotografie! Widzisz coś jeszcze poza drzewem? Przyjrzyj się uważnie, a dostrzeżesz ludzi lub zwierzęta Zobacz to!

 4. Polonez 1500 „AE86 Edyszyn” z Tajlandii na sprzedaż - zdjęcia

  Kupić Poloneza w Tajlandii? Istne szaleństwo. A może nie do końca... Zobacz to!

 5. Nie lekceważ tych sygnałów! Tak wykryjesz raka

  Boimy się go wszyscy. Rak to bardzo trudny przeciwnik. Jednak nawet z nowotworem możemy wygrać. Przede wszystkim musimy zachować czujność i nie przegapić objawów, które mogą sygnalizować chorobę. Lepiej zafundować sobie niepotrzebną wizytę u lekarza, niż przegapić wczesne zmiany nowotworowe. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny Zobacz to!

 6. Lubię na podlodze > lubię na podlodze, stole na Facebooku

  Jeśli zastanawiasz się o co chodzi w nowej zabawie "lubię na podłodze, stole", nie jesteś sama. To nowa Facebookowa zabawa, w której piszesz "Lubię na podłodze, stole"...kłaśc torebkę. Zobacz to!

 7. Znany polski piosenkarz pochował wnuka

  Dramat w rodzinie twórcy hitu „Nie liczę godzin i lat”. Jego 4-miesięczny wnuczek zmarł śmiercią łóżeczkową. Mimo to, rodzina piosenkarza zdobyła się na piękny gest. Chociaż strata pozostanie nieodżałowana, to jednak mały Kubuś w jakimś sensie pozostanie dla nich żywy... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..