Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. To najpiękniejszy biust świata! I to polski!

  Emily Ratajkowski to amerykańska modelka polskiego pochodzenia. Urodziła się w Londynie, a dorastała w miejscowości Encinitas w Kalifornii. Tym razem swoje seksowne ciało pokazała na Instagramie. Zobaczcie jej najpikantniejsze zdjęcia! Zobacz to!

 2. Zamienili teścia w trumnie. Lament synowej

  Żałobnicy przeżyli szok, kiedy podczas pogrzebu w kościele otwarto trumnę i okazało się, że zamiast 101-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego leży w niej inny mężczyzna. Odkryła to synowa nieboszczyka i wszczęła alarm. Uroczystość przerwano Zobacz to!

 3. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 4. Taki talent się odziedzicza! Zobacz niesamowitą bramkę syna Henrika Larssona! [WIDEO]

  Jordan Larsson jest piłkarzem Helsingborg. Zobacz to!

 5. Bayern znów gromi. Przedziwny gol Lewandowskiego

  Bayern Monachium pewnie pokonał FC Köln 4:1. Robert Lewandowski na gola czekał do 75. minuty. Zobacz to!

 6. Poszedł na mecz z córeczką. Zaraz potem umarł

  Śmiertelnie chory Lorenzo Schoonbaert (†41 l.) przełożył eutanazję, by ostatni raz zobaczyć mecz swojego ukochanego zespołu Club Brugge. – To moje ostatnie życzenie przed śmiercią. Chcę zobaczyć, jak mój klub wygrywa jeszcze jedno spotkanie Zobacz to!

 7. Malutka Rosja, gigantyczne Indie: Jak wyglądałby świat, gdyby o powierzchni państw decydowała ich populacja

  Powierzchnia państw nie ma żadnego związku z tym ile osób je zamieszkuje. Co by się stało, gdyby miała? Zobaczcie sami. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..