Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Marcin Meller wzruszająco na Dzień mamy

  Miałem 11 lat, wróciłem ze szkoły do domu, mamy nie było, a tata poprosił mnie na rozmowę i zaczął tłumaczyć, że już chyba do nas nie wróci i muszę być dzielny. Zobacz to!

 2. Ojciec Dudy przerywa milczenie. Co powiedział?

  Ojciec Andrzeja Dudy zabrał głos po wyborach prezydenckich. Jan Duda zapewnił, że syn dotrzyma złożonych obietnic wyborczych, ponieważ jest człowiekiem odpowiedzialnym. - Mogę zapewnić Polaków, że Andrzej nie rzuca słów na wiatr i traktuje je jak świętość - mówi w rozmowie z Super Expressem. Zdradza też jaka była jego pierwsza reakcja po wygranej syna. Zobacz to!

 3. Bartłomiej Jaszka kończy karierę. W 20 procentach jest inwalidą

  Wszystko wskazuje na to, że reprezentacyjny rozgrywający będzie musiał pożegnać się z boiskiem. Na grę nie pozwala chory bark. Zobacz to!

 4. Dlaczego pokolenie 18-29 wybrało Dudę?

  Pokolenie #żalpl zdecydowało, kto będzie prezydentem Polski. Obecne elity młodzi postrzegają jak stworki ze świata zombie. Zobacz to!

 5. 5 najdroższych obietnic Andrzeja Dudy. Razem będą kosztować 331,5 mld

  By spełnić wszystkie obietnice nowego prezydenta, Polska dwukrotnie musiałaby zwiększyć swój budżet. Andrzej Duda zaproponował zmiany, których koszty wyniosą 331,5 mld zł. Zobacz to!

 6. Duda też przeszedł metamorfozę. Ależ on wyglądał!

  Dziś jest na ustach wszystkich. Choć jeszcze kilka miesięcy temu nie był murowanym faworytem na prezydenta, dziś Andrzej Duda zalicza sukces za sukcesem. Komentatorzy doceniają nie tylko jego charyzmę polityczną, lecz także konsekwencję w doborze garderoby. Nie zawsze jednak wyglądał tak zjawiskowo jak dzisiaj. Co się zmieniło? Zobacz to!

 7. 10 najlepszych spojlerów w historii

  Spojler w aucie to niezwykle istotny element. Czasem nadaje tylko rasowego wyglądu, a czasem potrafi zdziałać cuda z aerodynamiką. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..