Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Putin: W dwa dni moje wojska mogłyby być w Warszawie

  - Gdybym chciał, rosyjskie oddziały mogłyby w ciągu dwóch dni być nie tylko w Kijowie, ale także w Rydze, Wilnie, Tallinie, Warszawie lub Bukareszcie - miał grozić Władimir Putin podczas rozmowy z Petro Poroszenką. Zobacz to!

 2. Bułgarska policja nieoficjalnie: Maks i Asia nie żyją

  Nadzieja umiera ostatnia, nie wolno jej zabijać w sercu - tego muszą trzymać się rodziny zaginionych w Bułgarii polskich studentów - Maksymiliana Marka (25 l.) i Joanny Stanik (22 l.). I mimo strasznych doniesień, które - jak podają bułgarskie serwisy internetowe - mają pochodzić od tamtejszej policji, trzeba liczyć na to, że ten koszmar skończy się inaczej niż wyrokują pesymiści. Oczywiście z każdą godziną coraz trudniej bronić się przed argumentami tych ostatnich, bo o śmierci Marka i Joasi mówił już i detektyw Krzysztof Rutkowski i - co uwiarygadnia tezę o tragicznym finale poszukiwań - policjanci, mający mający pracować nad sprawą. A co dokładnie mówią śledczy? No cóż... Zobacz to!

 3. Z czego żyje Marta Kaczyńska? Skąd ma na luksusy?

  Prywatna szkoła dla dzieci, torebka od Louisa Vuittona, mieszkanie w Warszawie i Sopocie, luksusowy samochód – choć Marta Kaczyńska (34 l.) nie przepracowała zawodowo w życiu nawet chwili – była jedynie na praktyce w kancelarii adwokackiej – ma na wszystko. No ale cóż – najpierw utrzymywali ją rodzice, potem pierwszy mąż, teraz drugi. Do pracy miała pójść od września. Nie poszła... Zobacz to!

 4. Uwaga rodzice! Te opaski są trujące

  Małe dziewczynki ogarnął szał robienia z kolorowych gumek recepturek bransoletek i innych ozdób. W sklepach można kupić całe zestawy do własnoręcznego wykonania takich gadżetów. Sęk w tym, że oprócz oryginalnych produktów powstały podróbki, które są groźne dla zdrowia dzieci. Naukowcy wykryli w nich substancje, które mogą prowadzić do alergii, a nawet bezpłodności Zobacz to!

 5. Prototyp Ferrari Enzo na sprzedaż - zdjęcia

  Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Na sprzedaż wystawiony został prototyp Ferrari Enzo, samochód służący do testów potężnego silnika V12 o mocy 680 KM. Kto chętny na tego Frankensteina? Zobacz to!

 6. Brazylijczycy ukarani przez FIVB

  Dwa tysiące dolarów muszą zapłacić Brazylijczycy za brak przyjścia na dwie pomeczowe konferencje prasowe w mistrzostwach świata siatkarzy. Zobacz to!

 7. Ibisz chce płacić mniej na dzieci! A sąd na to...

  Krzysztof Ibisz i jego była żona nadal nie mogą dojść do porozumienia. A wszystko przez alimenty. Ona chce więcej pieniędzy, on twierdzi, że płaci za dużo. A na wojnie ucierpi pewnie jak zwykle dziecko. Dowiedz się, o co taka draka! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..