Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Magda Gessler: Tylko we Lwowie

  Dziś we Lwowie nie je się pielmieni, tylko pierogi. Zobacz to!

 2. Sejm przegłosował ozusowanie umów zleceń

  Od 1 stycznia 2016 wszystkie umowy zlecenia będą objęte obowiązkową składką ZUS. Sejm przegłosował dziś wprowadzenie zmian w późniejszym terminie. Zła wiadomość dla zasiadających w radach nadzorczych. Ich dochody będą ozusowane już od 1 stycznia 2015 Zobacz to!

 3. Lubię na stole, parapecie, podłodze w kuchni... O co chodzi w tej Facebookowej zabawie?

  Skojarzenia, o czym myślą kobiety wpisujące na swoim profilu na Facebooku określenia: "Lubię na krześle, na biurku, pod stołem, w przedpokoju... Zobacz to!

 4. Pijana matka urodziła martwe dziecko. NOWE FAKTY

  Makabra pod Skierniewicami. Do szpitala trafiła ciężarna 34-latka z prawie pięcioma promilami alkoholu w organizmie! Kobieta miała w sobie już tylko część płodu i łożysko. Sprawę bada prokuratura Zobacz to!

 5. Jeremy Clarkson - celebryta, co się źle prowadzi

  Najsłynniejszy salonowy barbarzyńca na Wyspach mało, że naraził się macierzystej BBC i grozi mu kosztowny rozwód, to jeszcze w atmosferze skandalu musiał uciekać z planu kolejnego odcinka swego programu. Zobacz to!

 6. Polska A, czyli Białystok

  Białystok w przeszłości - czy całkiem dalekiej? - uosabiał problemy Polski B, Chorzów dla odmiany, o Szczecinie nie mówiąc, to była Polska A w całej okazałości. Zobacz to!

 7. Liga drugiej szansy. Doping, alkohol, depresja... czyli trudne powroty do ekstraklasy

  Doping, alkohol, depresja, zdrowie, czy po prostu brak chęci do gry. Nic z tych rzeczy nie przeszkadzało w powrocie do ekstraklasy. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..