Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Częściowe wyniki referendum: Grecy odrzucili warunki zagranicznej pomocy

  61,08 proc. uczestników greckiego referendum ws. sprawie warunków zagranicznej pomocy zagłosowało na nie - wynika ze wstępnych rezultatów opublikowanych na stronie internetowej MSW po przeliczeniu 41 proc. głosów. Warunki te poparło 38,92 proc. głosujących. Zobacz to!

 2. Wytykała Owsiakowi rodziców komunistów, a sama...

  Dorota Kania, znana prawicowa dziennikarka, która zasłynęła tym, że w swych tekstach doszukuje się związków między układami elit PRL i III RP, strzeliła sobie w stopę. Udzieliła wywiadu, w którym sama przyznała, że jej macocha była w PZPR. W arcyciekawej rozmowie z Robertem Mazurkiem została przyparta do muru i musiała potwierdzić, że autorzy, z którymi publikuje swe sensacyjne odkrycia, również pochodzą z rodzin o tradycjach komunistycznych... Zobacz to!

 3. Lekarz usunął chłopcu zdrowe oko!

  Rodzice rocznego chłopca są wściekli. Chirurg usunął ich synkowi zdrowe oko. Do tragicznej pomyłki doszło w trakcie usuwania guza nowotworowego. Rak zaatakował lewe oko malucha, dlatego musiało zostać usunięte. Jednak zamiast chorego oka lekarz amputował zdrowe! Zobacz to!

 4. W Newsweeku: Jak Polacy zachowują się na wakacjach?

  Łapie pierwszą lepszą okazję i leci. Nie wie za wiele o miejscu, w którym wylądował. Nie zwiedza, bo je i pije, aż się nie może ruszać. Jeśli chcesz mieć równie udane wakacje, trzymaj się głównych przykazań masowego turysty z Polski. Zobacz to!

 5. Grind/r: Seks w epoce cyfrowej

  Sztuka Piotra Trojana w warszawskim teatrze TR oparta jest na zapisie kilkunastu prawdziwych spotkań, zaaranżowanych za pomocą aplikacji. Jak mówi nam autor, jego projekt pokazuje drugą, ukrytą stronę życia miasta, a jednocześnie analizuje fenomen seksu w epoce cyfrowej. Zobacz to!

 6. Wyrosło Ci coś takiego na dłoni? To ganglion

  Charakterystyczne zgrubienie w okolicach nadgarstka, kolana, ręki lub stopy może być torbielem. Ta patologiczna narośl, nazywana przez medyków ganglionem, jest nierakowa. Składa się z komórek wypełnionych płynem lub treścią galaretowatą i może przybierać różną wielkość, zazwyczaj od 0,5 do nawet 2 cm. Zobacz to!

 7. Ciało 4-latki w plastikowej torbie

  Policja prosi o pomoc w identyfikacji około 4-letniej dziewczynki. Ciało dziecka znaleziono pod koniec czerwca w okolicach portu Boston Harbour. Zwłoki znajdywały się w plastikowej torbie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..