Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Gracz Realu Madryt nie umie przegrywać!

  Isco wrzuca na Twittera zdjęcie zniszczonego pada. Jego kolega nie opanował emocji. Zobacz to!

 3. 10 wigilijnych przesądów

  Święta tuż-tuż. Pamiętajmy, by w wigilijny wieczór nie kłócić się, być miłym dla rodziny, a pod talerzykiem mieć monetę. Dlaczego? Przeczytajcie o wigilijnych przesądach Zobacz to!

 4. Nie wysyłaj oklepanego SMS-a z życzeniami. Masz tu ściągę

  Znamy to wszyscy. W wigilijny wieczór „bi-biiiip” z kieszeni oznaczające nadejście SMS-a z banalnymi życzeniami: „W oczekiwaniu na zbliżajace się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok...”. Oczywiście wzięty z automatu. Nie wysyłajmy takich oklepanych życzeń. Użyjmy wyobraźni i napiszmy coś od serca! Zobacz, jakich SMS-ów nie pisać. GALERIA Zobacz to!

 5. Audi Q7 kolejnej generacji. Powrót króla?

  Bardzo wiele osób na nie czekało. Poprzedni model cieszył się sporą popularnością i przez wiele lat wyznaczał standardy dla luksusowych SUV-ów. Czy nowe Audi Q7 znów rozpali zmysły, czy raczej będzie już tylko jednym z wielu? Zobacz to!

 6. Pierwsze w Polsce Ferrari 458 Speciale A - zdjęcia

  Limitowana wersja Speciale A jest ostatnim modelem z rodziny 458. Ferrari zbudowało zaledwie 499 sztuk i wszystkie miały już właścicieli przed oficjalną prezentacją. Aperta cieszy się tak dużym zainteresowaniem z dwóch powodów: to najbardziej zaawansowane technologicznie 458 w historii i jak zasugerowali nam przedstawiciele marki - ostatnie współczesne Ferrari z silnikiem wolnossącym. Następca genialnego 458 z V8 będzie napędzany silnikiem turbo (prezentacja wiosną 2015 w Genewie) i zakończy ważną erę w historii włoskiego producenta. Zobacz to!

 7. Zobacz, jak się karmi w więzieniu, a jak w szpitalu

  Dla uczciwych, choć chorych, wodniste ziemniaki, kilka kromek chleba i kawałek sera, a dla bandytów i oszustów zamkniętych w więziennych celach parówki, mielone mięso, zasmażana kapusta... – nie ma co się łudzić: w więzieniach karmią lepiej niż w szpitalach Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..