Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Koszmarne pudło ze Szwecji. Z piłkarza śmieje się cała Skandynawia! WIDEO

  Zobaczcie nagranie o którym jest głośno w Skandynawii. Wideo pochodzi ze spotkania pomiędzy ekipami Norrkoping - Atvidaberg, w jego trakcie Emir Kujović najpier przestrzelił rzut karny po czym popisał się koszmarnym pudłem z kilku metrów. Zobacz to!

 2. Uwaga! Te szklanki zabijają!

  Śmiercionośne naczynia trafiły już do Polski. Pijesz sok z chińskiej szklanki, a po kilku latach umierasz! Odkrycia dokonał sanepid w Słupcy (woj. wielkopolskie). Zarządził natychmiastowe wycofywanie szklanek ze sklepów i hurtowni. Jeśli je masz, nie pij z nich za żadne skarby! Zobacz to!

 3. Kabareciarz ostro o prezydencie: Ludzie są wściekli. Głupoty i wpadki denerwują

  Kampania prezydencka dobiega końca. Zapytaliśmy znanego kabareciarza, jak podobały mu się „występy naszych kandydatów i którego z nich najchętniej by sparodiował. Grzegorz Halama ujawnia też, na kogo najchętniej oddałby głos 10 maja. Ku naszemu zaskoczeniu, artysta gorzko przyznaje, że kampania go... nie śmieszy i kojarzy mu się co najwyżej z hasłami z gazetki dla świadków Jehowy. Dlaczego? Zobacz to!

 4. Zimne, surowe wnętrze. Tak mieszka gwiazda kina

  Jennifer Aniston nie potrafi długo zagrzać miejsca. Ostatnio kupiła więc nowy dom w Bel-Air w Kalifornii. Posiadłość kosztowała ją aż 21 milionów dolarów! Dom liczy sobie 790 metrów kwadratowych. Willę zaprojektował A. Quincy Jones, jeden z najlepszych amerykańskich architektów. Czy posiadłość warta jest swojej ceny? Koniecznie zobaczcie zdjęcia! Zobacz to!

 5. Microsoft sprawdza, jak stara jest twoja twarz

  Aplikacja How-Old.net odczytuje wiek z twarzy. Niestety jej wyroki mogą nie być przyjemne. Zobacz to!

 6. Błąd w przewalutowaniu sprawił, że na Steamie można było zostać milionerem

  Choć tylko przez chwilę. Zobacz to!

 7. European Poker Tour: Rycerze niebieskiego stołu

  Poker to opowiadanie historii. Za pomocą licytacji, gestów, słów i mimiki opowiadasz rywalom historię, zgodnie z którą masz przed sobą określone karty. Nieważne, jaki układ naprawdę trafiłeś. Ważne, w co uwierzą przeciwnicy – mówił mi Lee Jones, jeden z organizatorów European Poker Tour Malta. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..