Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Losowanie LM: Krychowiak w grupie śmierci! Wielkie szlagiery. Bayern zagra z Arsenalem, a Real z PSG!

  Zapraszamy na relację na żywo z losowania grup Ligi Mistrzór UEFA 2015/2016, w której po rocznej nieobecności znów zagra Manchester United. Zobacz to!

 2. Ministerstwo ostrzega: Nie szukajcie „złotego pociągu”. Może być niebezpieczny

  Generalny Konserwator Zabytków Piotr Żuchowski apeluje, aby łowcy skarbów zaprzestali poszukiwań w okolicach Wałbrzycha. W ukrytym pociągu mogą znajdować się niebezpieczne materiały z okresu II wojny światowej. Zobacz to!

 3. Pecetowy kiermasz gier w sieci Biedronka wystartował - znamy pełną listę przecenionych tytułów

  Już od dziś można przypuszczać szturm na sklepy w sieci Biedronka - właśnie ruszyła wielka growa wyprzedaż. Zobacz to!

 4. Ciekawostka z ogłoszenia: Nissan 350Z z „Szybkich i Wściekłych”

  Nie tak łatwo trafić na filmowe auto z „Szybkich i Wściekłych”. Dla fanów Nissana 350Z i kina akcji to nie lada gratka. Zobacz to!

 5. Legia zagra w Lidze Europy, Ondrej Duda postawił kropkę nad i !

  Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie Zorię Ługańsk 3:2. Ostatnią bramkę, tuż przed końcem meczu, zdobył Ondrej Duda. Zobacz to!

 6. Uczestnik Tańca z gwiazdami sparaliżowany

  Sławomir Turski, tancerz, którego widzowie kojarzą z występów z Otylią Jędrzejczak w Tańcu z gwiazdami, miał poważny wypadek. Zobacz to!

 7. Banki się kończą, kiedyś założę nowy biznes

  Coraz silniejsze regulacje tylko przyspieszą spadek dochodowości bankowego biznesu. Dlatego Wojciech Sobieraj nie kryje pesymizmu co do przyszłości branży, w której odniósł spektakularny sukces. Twórca i prezes Aliora zapowiada, że kiedyś z niego odejdzie, by tworzyć nową firmę Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..