Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. TEN TYP MES: Złe dziary

  Chcę wydziarać sobie coś nowego. Znacie te teksty, że tatuaż uzależnia, na jednym się nie skończy itp. I to zazwyczaj prawda. Zobacz to!

 2. Chuliganka Anna Przybylska

  Jej czarno-białe zdjęcie, które stanęło obok trumny w kościele, wybrały dzieci. Miały do wyboru sześć, zdecydowały się na to, na którym jest zadumana, poważna. Naprawdę taka nie była. Zobacz to!

 3. Metalist – Legia. Kolejna wygrana mistrzów Polski!

  Metalist – Legia Warszawa na żywo! Liga Europy na żywo! Relacja live z meczu Ligi Europy Metalist – Legia Warszawa. Zobacz to!

 4. Polonez 1500 „AE86 Edyszyn” z Tajlandii na sprzedaż - zdjęcia

  Kupić Poloneza w Tajlandii? Istne szaleństwo. A może nie do końca... Zobacz to!

 5. Lubię na podlodze > lubię na podlodze, stole na Facebooku

  Jeśli zastanawiasz się o co chodzi w nowej zabawie "lubię na podłodze, stole", nie jesteś sama. To nowa Facebookowa zabawa, w której piszesz "Lubię na podłodze, stole"...kłaśc torebkę. Zobacz to!

 6. Nie lekceważ tych sygnałów! Tak wykryjesz raka

  Boimy się go wszyscy. Rak to bardzo trudny przeciwnik. Jednak nawet z nowotworem możemy wygrać. Przede wszystkim musimy zachować czujność i nie przegapić objawów, które mogą sygnalizować chorobę. Lepiej zafundować sobie niepotrzebną wizytę u lekarza, niż przegapić wczesne zmiany nowotworowe. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny Zobacz to!

 7. Lubię na stole, parapecie, podłodze w kuchni... Prozdrowotna akcja na Facebooku

  Skojarzenia, o czym myślą kobiety wpisujące na sowim profilu na Facebooku określenia: "Lubię na krześle, na biurku, pod stołem, w przedpokoju... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..