Zaginiony samolot mógł wylądować!

Agencja Reutera, powołując się na anonimowe źródło, podaje kolejną teorię tego, co stało się z zaginionym boeingiem 777. Okazuje się, że maszyna mogła wylądować na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego

Czytaj całość:

Zaginiony samolot mógł wylądować!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Czarny Piątek dotarł do Polski

  Zakupowe szaleństwo amerykańskiego „Black Friday” dotarło nad Wisłę. Wszystko przez internet. który sprawił, że polscy kupcy muszą konkurować z tymi zza oceanu. Zobacz to!

 2. Grosicki zaprasza do pubu, a w menu ... Messi i Lewandowski!

  Kamil pokazał nam w Szczecinie rodzinny pub Attacante – nazwa wymyślona na jego cześć przez rodzinę od strony taty, która mieszka we Włoszech. W środku mnóstwo piłkarskich pamiątek. Naszą uwagę przykuły jednak pozycje w menu...zresztą zobaczcie sami. Zobacz to!

 3. Czy Donald Tusk nauczył się mówić po angielsku? Sprawdźcie! [WIDEO]

  Czy Donald Tusk wywiązał się z obietnic i doszlifował swój angielski? Sprawdźcie sami! Biuro prasowe Rady Europejskiej opublikowało pierwszy wywiad z byłym premierem przeprowadzony po angielsku. Zobacz to!

 4. Bank ściga rencistę za 1 grosz długu

  Kiedy Zbigniew Maślak (58 l.) z Pogwizdowa Nowego na Podkarpaciu zobaczył pismo z banku, aż złapał się za głowę. Okazało się, że ma 1 grosz zaległości w spłacie kredytu. Bankierzy przypomnieli sobie o tym dopiero po wielu latach. Przez ten czas dług rencisty urósł o ponad 300 tysięcy procent! Zobacz to!

 5. Klubowy kolega broni Ronaldo przed Platinim. To co najmniej niedorzeczne

  Słowa prezydenta UEFA skrytykował Fabio Coentrao. Zobacz to!

 6. Daewoo Lanos 1.5 - Taniej chyba już się nie da

  Czy Daewoo Lanos 1.5 będzie dobrą propozycja dla szukających taniego auta? Na pewno nie mogą mieć dużych wymagań Zobacz to!

 7. Tajemnice polskich wampirów

  Sześć grobów na skraju cmentarza, a w nich zmarli pochowani z sierpem na szyi i przygnieceni kamieniami. Groby nie przypominały innych z tej epoki. Czy współcześni uznali zmarłych za wampiry? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..