Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Wałęsowie nie uznają ślubu córki

  Danuta Wałęsa ciągle liczy, że jej najmłodsza córka Brygida (30 l.) zmieni zdanie i weźmie ślub w kościele. Jeśli by tak się stało, to Lech Wałęsa jest gotów pogodzić się z córką Zobacz to!

 2. Dlaczego Bronisław Komorowski przegrał wybory? [10 POWODÓW]

  Dlaczego Bronisławowi Komorowskiemu nie udało się utrzymać Pałacu Prezydenckiego? Oto 10 powodów, które naszym zdaniem przyczyniły się do takiego stanu rzeczy. Zobacz to!

 3. Marcin Meller wzruszająco na Dzień mamy

  Miałem 11 lat, wróciłem ze szkoły do domu, mamy nie było, a tata poprosił mnie na rozmowę i zaczął tłumaczyć, że już chyba do nas nie wróci i muszę być dzielny. Zobacz to!

 4. Drzyzga popłakała się na wizji

  To był niezwykle poruszający odcinek programu Ewy Drzyzgi. Bohaterami były nastolatki uzależnione od dopalaczy Zobacz to!

 5. Tak Komorowski zniósł porażkę

  Do niedawna niewiarygodne staje się faktem. Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie z Bronisławem Komorowskim i to on przez kolejne 5 lat będzie sprawował najważniejszy urząd w państwie. Oto jak Komorowski zniósł porażkę Zobacz to!

 6. Ojciec Dudy przerywa milczenie. Co powiedział?

  Ojciec Andrzeja Dudy zabrał głos po wyborach prezydenckich. Jan Duda zapewnił, że syn dotrzyma złożonych obietnic wyborczych, ponieważ jest człowiekiem odpowiedzialnym. - Mogę zapewnić Polaków, że Andrzej nie rzuca słów na wiatr i traktuje je jak świętość - mówi w rozmowie z Super Expressem. Zdradza też jaka była jego pierwsza reakcja po wygranej syna. Zobacz to!

 7. Tych piłkarzy z zagranicznych klubów Nawałka pominął przy powołaniach. Powinni być w kadrze?

  Kilku z tych piłkarzy jest notorycznie pomijanych przy powołaniach i to mimo tego, że niemal przez cały sezon grali w swoich klubach Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..