Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Rolnik ma dziewczynę!

  Adam Kraśko poszedł do telewizji z jednym marzeniem: znaleźć kobietę swojego życia. Popularny rolnik na dobre już zadomowił się w show-biznesie, a co z jego życiem uczuciowym? Zobacz to!

 2. Wypadek w fabryce Volkswagen - zginął 21-letni pracownik

  Ironia losu? W jednej z fabryka Volkswagena doszło do tragicznego zdarzenia, w którym zginął 21-letni pracownik. Zobacz to!

 3. Uwaga! Z aptek wycofuje się krople do oczu

  Uwaga! Decyzją Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego z obrotu na terenie całego kraju mają być wycofane krople do oczu o nazwie Latanost (Latanoprostum), roztwór 0,05 mg/ml, seria nr B240367 z datą ważności do lutego 2016. Zobacz to!

 4. Odpalił sobie fajerwerki na głowie. Zginął w męczarniach

  Młodemu mężczyźnie z USA najwyraźniej zabrakło wyobraźni. Podczas świętowania ze znajomymi Dnia Niepodległości chciał rozśmieszyć znajomych i zażartował, że wystrzeli sobie sztuczne ognie z głowy. W ten sposób doszło do tragicznego wypadku Zobacz to!

 5. Cristiano, masz talent, ale jesteś za chudy – trudne początki gwiazdora Realu

  Cristiano Ronaldo opowiedział o początkach swojej kariery i trudnościach, jakie go spotykały. Zobacz to!

 6. Pierwsze Lambo Aventador SV na ulicy

  W stolicy Kataru zostało przyłapane pierwsze Lamborghini Aventador SV. Wygląda oszałamiająco. Zobacz to!

 7. Zginął ratując ich dzieci, a rodzice uciekli z plaży!

  26-latek ratował topiące się w morzu dzieci. Na pomoc ruszył także jego przyjaciel, który przypłynął na brzeg z dziewczynkami. Niestety, jeden z mężczyzn utonął w Morzu Azowskim u wybrzeży Rosji. A rodzice z dziećmi po cichu uciekli z plaży Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..