Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ormianka w Ukraińskim The Voice śpiewa Niemena. Owacje na stojąco, dreszcze na całym ciele!

  Piosenką "Dziwny jest ten świat" piękna Hasmik Sirojan zupełnie zachwyciła jurorów. Nie dziwi nas to wcale, bo słuchając jej wykonania dreszcze miałyśmy na całym ciele... Zobacz to!

 2. Real Madryt - Malaga: Kontaktowe trafienie Malagi! Co za mecz!

  Primera Division: Real Madryt - Malaga na żywo! Relacja live z meczu Real Madryt - Malaga. Zobacz to!

 3. Antybiotyk może być naprawdę groźny

  Zaburza pracę naszego organizmu – prowadzi do spadków odporności, depresji oraz otyłości. Zobacz to!

 4. 15-letnia gimnazjalistka powiesiła się. Jej ciało znaleźli w sadzie

  Tragedia w gminie Samborzec (woj. świętokrzyskie). 15-letnia uczennica gimnazjum popełniła samobójstwo. Jej powieszone ciało policjanci odnaleźli w sadzie nieopodal domu, w którym mieszkała Zobacz to!

 5. Doda zapomniała o majtkach?!

  Gwiazdą ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami była Doda. Na nagraniu nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszył jej ukochany. Zobaczcie, jak prezentowali się razem na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Czyżby celebrytka poczuła wiosnę? Zobacz to!

 6. Wstydliwa tajemnica Wołoszańskiego. Wyszła na jaw po wypadku

  Spowodował stłuczkę, dostał 500 złotych mandatu i sześć punktów karnych, najadł się wstydu, a do tego wyszła na jaw jego tajemnica. Okazuje się, że choć Bogusław Wołoszański (65 l.) w reklamie zachęca widzów do ubezpieczania swoich aut w konkretnej firmie, to sam jeździ samochodem ubezpieczonym zupełnie gdzie indziej! Zobacz to!

 7. Boli cię podczas seksu? To może być rak

  Podczas seksu odczuwasz dotkliwy ból? Na dodatek zauważyłaś u siebie niepokojącej krwawienia i upławy? To może być niegroźna infekcja, lecz także rak macicy! Im wcześniej wykryty zostanie nowotwór, tym większa szansa na wyleczenie. Sprawdź, jakie objawy powinny cię zaniepokoić. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..