Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Na planie musiał interweniować psycholog bo...

  Anna Więckowska reżyserka programu „Rolnik szuka żony” ujawnia zaskakujące kulisy programu. Okazuje się, że nie zawsze wszystko szło tak gładko, jak mogliśmy to oglądać w telewizji. Na planie pracował psycholog! Komu potrzebna była jego pomoc? Zobacz to!

 2. Piękniejsza para niż Ronaldo i Irina Szejk! ZOBACZ

  Włoski gwiazdor Southamptonu, Graziano Pelle oświadczył, że jest przystojniejszy od Cristiano Ronaldo! Zobacz to!

 3. W nocy zniknął Bałtyk! To Szwedzi go wypompowali?

  Gdzie się podziało morze? – pytali zdziwieni ludzie na plaży w Kołobrzegu. Gdy wyszli na poranny spacer, przecierali oczy ze zdumienia. W ciągu jednej nocy poziom morza spadł prawie o metr, w niektórych miejscach odsłaniając prawie 100 metrów plaży! Zobacz to!

 4. Gruby sędzia zgasił piłkarza. Hit internetu! WIDEO

  Zobaczcie hit internetu. Nagranie z meczu ligi halowej, na którym doszlo do utarczki słownej między młodym zawodnikiem, a arbitrem prowadzącym spotkanie. Zobacz to!

 5. Najszybsze nowe kombi | Ranking

  Chcesz mieć auto rodzinne, które od czasu do czasu zastąpi ci sportowe coupe? Nic prostszego. Sięgnij po jedno z mocnych kombi. Ułatwiamy wybór optymalnego modelu prezentując zestawienie najszybszych aut o takim nadwoziu. Zobacz to!

 6. Jatka za miliard dolarów

  Dwie megagwiazdy boksu, Chiny i system pay-per-view - promotor Bob Arum znalazł nowy sposób na zorganizowanie najbardziej spektakularnej gali bokserskiej w historii. W jego bizantyjskiej wizji walka Floyda Mayweathera Jr. z Mannym Pacquiao może przynieść jej organizatorom nawet miliard dolarów Zobacz to!

 7. Platini nie chce, by Ronaldo dostał Złotą Piłkę

  Zdaniem prezydenta UEFA szczególnie powinno się wyróżnić graczy, którzy dobrze spisali się na mundialu. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..