Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Zwyrodnialec wyrzucił 7 dniowe niemowlę przez okno

  Nie takiego przyjęcia spodziewała się matka, która właśnie wróciła ze szpitala z dopiero co narodzoną córeczką. Ojciec dziecka najpierw rozpętał karczemną awanturę, a potem – na oczach drugiej córki – chwycił 7-dniową Klarę i wyrzucił przez okno! Dziecko tylko cudem przeżyło upadek z II piętra! Zobacz to!

 2. VW Golf I o mocy 1056 KM vs Yamaha R1

  Sleeper kontra motocykl. Volkswagen Golf I z silnikiem 2.0 Turbo o mocy 1056 KM i napędem na cztery koła versus Yamaha R1 wyciskająca 182 KM. Dwie wydmuszki, które nawet u największego malkontenta świata wzbudza pozytywne emocje. Jednak czy samochód może być szybszy od motocykla? Sprawdzi sami. Zobacz to!

 3. Putin nie żyje! Rządzi jego sobowtór!

  Była żona Władimira Putina zwierzyła się niemieckiemu Die Welt, że jej mąż od dawna nie żyje. Tak przynajmniej twierdzi ukraiński portal swit24.net, który upublicznił sensacyjne informacje. Ludmiła Putin miała powiedzieć dziennikarzom, że Rosją rządzi nie jej były małżonek, a jego sobowtór Zobacz to!

 4. Zaginiona matka nie żyje! Wiedziała, że coś jej się stanie

  Zdaniem policji odnalezione w lesie szczątki, należą do zaginionej matki trójki dzieci. 24-latka zaginęła na początku lutego. Przed zniknięciem miała zwierzyć się matce ze swoich obaw –Wiedziała, że coś jej się stanie – relacjonuje zrozpaczona kobieta. Zobacz to!

 5. Sebastian Mila: Dostałem w mordę. Tak to trzeba nazwać

  - Chyba każdy widział, że rywal zasłużył na czerwoną kartkę - mówi wprowadzony w drugiej połowie pomocnik. Zobacz to!

 6. Superauta w Londynie 2015 - zdjęcia

  Londyn już od wielu lat jest mekką spoterów, którzy lubią polować z obiektywem na superauta. Znajdziecie tam najnowsze hipersamochody i wymuskane klasyki czasami stojące przy tym samym krawężniku. Nikogo nie dziwią już tablice rejestracyjne z całego świata. Jeśli masz kasę to wypada się pojawić w centrum Londynu. Nasz zaprzyjaźniony paparazzo, Alex Penfold tylko czeka na takie okazje. Efekty jego łowów możecie podziwiać w tej galerii. Zobacz to!

 7. Ciekawostka z ogłoszenia: Nissan Primera łod Ślonzoka

  Tym razem „gwoździem programu” jest nie samochód, a treść ogłoszenia. Tak sprzedaje się samochody w Rudzie Śląskiej. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..