Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Wiemy, ile Kukiz ma na koncie! Dom, mieszkanie i co jeszcze?

  Nieco ponad 302 tysiące złotych zarobił w całym 2014 roku Paweł Kukiz. Daje to około 25 tysięcy złotych miesięcznie. Znany muzyk musiał ujawnić swoje oświadczenie majątkowe, gdyż od dwóch miesięcy jest radnym województwa dolnośląskiego. Ile wart jest jego wielki dom? Zobacz to!

 2. Niesamowity hołd polskiego żołnierza. Tak dziękuje za życie

  Polski żołnierz swojemu nowonarodzonemu synowi nadał imię amerykańskiego żołnierza, który podczas ataku talibów na bazę Ghazni w Afganistanie zasłonił go własnym ciałem i zginął. Zobacz to!

 3. Kora o biskupach: Kupa sadła i starego zmętniałego mózgu!

  Ostatni rok nie był łatwy dla Kory (63 l.) Artystka zmagała się z ciężką chorobę, lecz dzięki pomocy najlepszych specjalistów wygrała walkę z rakiem. Choć gwiazda nie szukała pomocy w kościele, na łamach „Vivy” wyznała, że uważa papieża Franciszka za autorytet. Niestety, Kora nie ma dobrego zdania o innych duchownych. Co o nich powiedziała? Zobacz to!

 4. Jaki ojciec, taki syn. 25 zdjęć ojców i ich małych kopii

  Ci panowie nie mogą się wyrzec swoich synów. Nie trzeba wiele, by zauważyć, że te maluchy to ich prawdziwa kopia! Zobacz to!

 5. Piłkarze-kobieciarze! Zobacz dziewczyny Cristiano Ronaldo, Neymara czy Balotellego!

  Piłkarze są sławni i bogaci. Dziewczyny się do nich lepią. Zobacz, z kim spotykały się największe gwiazdy futbolu, a przewinęło się sporo dziewczyn! Która najładniejsza? Zobacz to!

 6. Dlaczego przez 70 lat ukrywano film o obozach koncentracyjnych?

  Alianci sfilmowali wyzwalanie obozów koncentracyjnych. Filmy aż 70 lat czekały na emisję. Brytyjczycy ukryli je z powodów propagandowych (dosyć wypominania Niemcom zbrodni). Wreszcie je zobaczymy. Zobacz to!

 7. Google Chrome - jak wygodnie korzystać z najpopularniejszej przeglądarki świata - Wskazówki, triki, dodatki, motywy

  Szybkość działania, prostota użytkowania i niemal nieograniczone możliwości rozbudowy – jeśli do tej pory nie korzystaliśmy z Google Chrome, warto przetestować jej potencjał. A jeśli już ją znamy – sprawdźmy, jak jeszcze wygodniej z niej korzystać Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..