Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 6 rzeczy, które natychmiast powinniście przestać robić

  Wszyscy tworzymy listy „rzeczy do zrobienia”, które pozwalają nam skupić się na zajęciach mających przynieść nam sukces. Stworzenie listy „rzeczy, których nie powinniśmy robić” powinno pomóc osiągnąć ten sam cel. A nawet może się okazać skuteczniejsze Zobacz to!

 2. Ken Block kontra Neymar Jr I Footkhana

  Brazylijski napastnik Neymar Jr wyzywa Kena Blocka na piłkarski pojedynek. Kto zwycięży w tym meczu? Zobacz to!

 3. Tak mąż bił Kasię Figurę. Zeznania córek!

  Katarzyna Figura (52 l.) została doprowadzona do ostateczności. Aktorka, która od dwóch lat próbuje uzyskać rozwód, nie chciała wciągać córek w rozgrywki pomiędzy nią a Kaiem Schoenhalsem (48 l.). Niestety, aktorka nie ma dowodów, że była ofiarą przemocy domowej, a Koko (12 l.) i Kaszmir (9 l.) ponoć nie raz były świadkami agresywnych zachowań ojca. Jak dowiedział się Fakt, dziewczynki mogłyby pomóc teraz zdesperowanej matce Zobacz to!

 4. Polski ksiądz oszalał na autostradzie? A może doznał objawienia?

  Polski ksiądz spowodował kolizję na szwajcarskiej autostradzie, po czym wyszedł z auta, wyciągnął różaniec i... pieszo zaczął iść w stronę Polski, cały czas odmawiając modlitwę Zobacz to!

 5. Rosjanki z Facebooka. Można się zakochać!

  To prawda – uroda Słowianek nie ma sobie równych. Oprócz Polek to Rosjanki uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie. Młode, śliczne dziewczyny chętnie prezentują swoje zdjęcia w internecie. Uwaga! W nich można się zakochać! Zobacz to!

 6. Samobójstwo 16-latki przed egzaminem gimnazjalnym!

  Tragedia w Zduńskiej Woli. 16-letnia Katarzyna S., uczennica gimnazjum, zabiła się dzień przed ważnymi egzaminami! Dziewczyna zastrzeliła się z zabytkowego pistoletu należącego do jej ojca. Wcześniej jednak zostawiła list pożegnalny Zobacz to!

 7. Radwańska pewnie awansowała do ćwierćfinału

  Agnieszka Radwańska pewnie pokonała Robertę Vinci i awansowała do ćwierćfinału WTA w Stuttgarcie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..