Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Rozenek ma syf w aucie? Zobacz to!

  Magorzata Rozenek udziela rad dotyczących porządku. Kiedyś twierdziła nawet, że nie zaśnie, jeśli przed snem nie umyje wanny. A tymczasem okazuje się, że nawet Perfekcyjnej Pani Domu zdarza się mieć bałagan! Gdzie? O tym już niedługo opowie nam Agnieszka Szulim w programie „Na językach... Zobacz to!

 2. Górnik z Zimbabwe, czyli historia Dzikamai Gwaze

  Dzikamai Gwaze. Niby jeden z wielu obcokrajowców w naszej lidze, ale jego historia to wyjątkowa mieszanka komizmu z tragizmem. Postanowiliśmy odwiedzić pochodzącego z Zimbabwe pomocnika Górnika Zabrze, który na treningi dojeżdża ze śląskiej prowincji. Zobacz to!

 3. Ktoś poluje na turystów w Bułgarii?

  Co tam się dzieje? Czy ktoś poluje na turystów? Po tajemniczym zaginięciu pary polskich studentów na wakacjach w Bułgarii zawrzało w internecie i wśród Polaków odwiedzających ten kraj. Tylko w ciągu ostatnich kilkunastu dni z morza wyłowiono tam aż trzy ciała Zobacz to!

 4. Uwaga rodzice! Te opaski są trujące

  Małe dziewczynki ogarnął szał robienia z kolorowych gumek recepturek bransoletek i innych ozdób. W sklepach można kupić całe zestawy do własnoręcznego wykonania takich gadżetów. Sęk w tym, że oprócz oryginalnych produktów powstały podróbki, które są groźne dla zdrowia dzieci. Naukowcy wykryli w nich substancje, które mogą prowadzić do alergii, a nawet bezpłodności Zobacz to!

 5. Półfinały Enea Ekstraliga: Emocje w Tarnowie, niespodzianki Cieślaka

  Faworytami meczów rewanżowych żużlowej Enea Ekstraligi są gospodarze i to oni mimo porażek w pierwszych meczach są bliżej finału. Zobacz to!

 6. Brazylijczycy ukarani przez FIVB

  Dwa tysiące dolarów muszą zapłacić Brazylijczycy za brak przyjścia na dwie pomeczowe konferencje prasowe w mistrzostwach świata siatkarzy. Zobacz to!

 7. Z czego żyje Marta Kaczyńska? Skąd ma na luksusy?

  Prywatna szkoła dla dzieci, torebka od Louisa Vuittona, mieszkanie w Warszawie i Sopocie, luksusowy samochód – choć Marta Kaczyńska (34 l.) nie przepracowała zawodowo w życiu nawet chwili – była jedynie na praktyce w kancelarii adwokackiej – ma na wszystko. No ale cóż – najpierw utrzymywali ją rodzice, potem pierwszy mąż, teraz drugi. Do pracy miała pójść od września. Nie poszła... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..