Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Doping w futbolu. Wpadały największe gwiazdy i Polacy

  W organizmie Dawida Nowaka wykryto niedozwolone substancje. Dopingowe wpadki zdarzały się też największym gwiazdom futbolu. Zobacz to!

 2. Bestie! Torturowali i zabili 5-letnią córeczkę. A jej ciałko...

  Matka i ojczym torturowali 5-letnią córeczkę, aż ją zamęczyli na śmierć. A potem przez trzy lata pobierali na nią pieniądze. Zmumifikowane zwłoki dziewczynki odnaleziono podczas eksmisji rodziców z mieszkania Zobacz to!

 3. ABT Audi S8: 675 KM pod maską - zdjęcia

  Jeśli seryjne Audi S8 ma dla Ciebie za mało mocy, zadzwoń do tunera ABT. Znajdziesz tam to czego szukasz. Flagowy model Audi S8 wyjeżdża z fabryki z silnikiem V8 o pojemności 4.0 litra o mocy 520 KM i momencie obrotowym 650 Nm. Jak na samochód luksusowy „usportowiony” to niezłe parametry. S8 daje mocne wrażenia z jazdy. Ale potrzeba źródłem postępu. Niektórzy kierowcy zawsze chcą „więcej”, a skoro można im to zaoferować, to dlaczego to nie zrobić? Zobacz to!

 4. Dramat! Zrobił salto po golu i zginął! +18 WIDEO

  Tragedia podczas meczu ligi indyjskiej, gdzie zmierzyły się Bethlehem Vengthlang FC i Chanmari West FC (2:3). Pojedynek ten zamienił się w koszmar, stało się to chwilę po tym, jak padł gol na 1:1 Zobacz to!

 5. Szok! Porwany w wieczór kawalerski w Iławie

  Tego wieczoru kawalerskiego pan młody nie zapomni do końca życia. Jego przyjaciele postanowili go... porwać! Na niby. Niestety, ktoś zadzwonił na policję, bo wszystko wyglądało bardzo realistycznie. I będą problemy Zobacz to!

 6. Komputer kwantowy - co to jest superkomputer | Komputer kwantowy jak działa

  Przez długi czas komputery kwantowe były tylko utopią – aż wreszcie fikcja stała się rzeczywistością. Co potrafią nowe superkomputery? Zobacz to!

 7. Tak testuje się Volkswageny!

  Przynajmniej kiedyś tak było... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..