Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ktoś majstrował przy gazie? Dlaczego zawaliła się kamienica

  Strażacy i śledczy wyjaśniający przyczynę wybuchu gazu w kamienicy są przekonani, że do eksplozji doprowadził człowiek. Nie wykluczają, że gaz wybuchł na 2. piętrze, w mieszkaniu Mariusza P. (45 l.) i jego matki, co podejrzewa nawet sam lokator. Być może to Mariusz P. nielegalnie podłączył gaz, powodując katastrofę i śmierć rodziny dziennikarzy. Mimo że w jego mieszkaniu dopływ gazu został odcięty, jego matka potwierdza, że gaz... mieli! Zobacz to!

 2. CEV oficjalnie potwierdza: mamy siatkarskie Euro 2017!

  Polska została organizatorem mistrzostw Europy 2017. Informacje PS oficjalnie potwierdziła europejska federacja. Zobacz to!

 3. Michał Zaranek: 5 powodów, dla których nie można przegapić El Clasico

  Proszę sobie tylko przypomnieć ostatnie ligowe spotkanie tych zespołów. Fantastyczne, dramatyczne – Real prowadził 2:1 i 3:2, ale po hat tricku Leo Messiego wygrali goście 4:3! Zobacz to!

 4. Klątwa aktorów z Beverly Hills 90210

  „Beverly Hills 90210 w latach 90. było najpopularniejszym serialem dla młodzieży. Młodzi wówczas aktorzy momentalnie osiągnęli status gwiazd światowej sławy. Przyszłe kariery głównych bohaterów nie potoczyły się tak, jak mogliby sobie wymarzyć. Żadne z nich przez ostatnie 20 lat nie osiągnęło sukcesu na miarę macierzystej produkcji. Jak dziś miewają się Donna, Dylan, Brenda, Steve, Brandon i Kelly? Zobacz to!

 5. Suarez: historia kanibala. Jest tylko jedna osoba, która potrafi nad nim zapanować

  Długo czekał na swój oficjalny debiut w barwach Barcelony, ale przypadnie on w dniu wyjątkowym. Luis Suarez zagra w największym hicie ligowym świata, w Gran Derbi Realu Madryt z Barceloną. Zobacz to!

 6. Zysk jeszcze przed maturą

  Drogą do sukcesu w trudnej branży odzieżowej może być skierowanie oferty do wąskiej grupy odbiorców, na przykład do uczniów liceów. A kto może się lepiej do tego nadawać niż dwóch tegorocznych maturzystów? Zobacz to!

 7. Zginęli w wymarzonym śląskim domu

  Brygida Frosztęga-Kmiecik, Dariusz Kmiecik i ich 2-letni synek zginęli pod gruzami katowickiej kamienicy, w której w czwartek wybuch gaz. Umarli w swoim wymarzonym mieszkaniu, które z pasją remontowali. Przeczytaj wspomnienia ich kolegów. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..