Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Wtorek z transferami: Arsenal odkupi pomocnika PSG?

  Transferowe informacje, plotki i negocjacje – z nami nic ci nie umknie. Zobacz to!

 2. 80-letnia tancerka w brytyjskim Mam talent

  80-letnia babcia rozgrzała do czerwoności parkiet brytyjskiego Mam talent. Jej umiejętności taneczne i sprawność fizyczna zaskoczyła jury. Musisz zobaczyć ten film! Zobacz to!

 3. Jak idealne ciało widzą mężczyźni, a jak kobiety?

  Grupa kobiet i mężczyzn została poddana ciekawemu eksperymentowi. Drogą głosowania wybrano najpiękniejsze części ciała gwiazd, tworząc przy tym wizerunek idealnej kobiety oraz idealnego mężczyzny. Podczas gdy według kobiet ideał powinien mieć piersi Jennifer Aniston, według mężczyzn ta perfekcyjna pani ma chwalić się piersiami Kim Kardashian. Zobaczcie wyniki ciekawego eksperymentu Zobacz to!

 4. W Polsce nie ma zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych

  Czy można zgodnie z prawem pić piwo na klatce schodowej, w bramie albo na osiedlu? Można, ale mandaty i tak się sypią. Zobacz to!

 5. Te gigantyczne zwierzęta znaleźli ludzie

  Ślimak wielkości pięści? Żaba wielkości człowieka? Świnia większa od samochodu i nietoperz wielki jak koń? Takie potwory żyją w lasach i puszczach świata. Zobacz te monstra Zobacz to!

 6. Ma 79 lat, a tańczy jakby była o 60 lat młodsza. Wykonuje takie akrobacje, że nie zamkniesz ust z wrażenia!

  Choć występ zaczyna się spokojnie, to po chwili nie można oderwać wzroku. Ani powstrzymać okrzyków zachwytu, ani uwierzyć w wiek tancerki... Zobacz to!

 7. Która lepiej wyglądała w sądzie?

  Głośno komentowany w mediach konflikt Dody i Agnieszki Szulim trafił wreszcie do sądu. Na rozprawie, dotyczącej naruszenie dóbr osobistych rodziców piosenkarki przez dziennikarkę, stawiła się cała rodzina Rabczewskich i Agnieszka Szulim z Maciejem Żakowskim. Oczywiście nie zabrakło też adwokatów. Obie panie postanowiły wykorzystać obecność mediów i zaprezentowały dwie całkiem odmienne stylizacje. Doda pojawiła się w zwykłych jeansach i marynarce. Gwiazdka nie byłaby jednak sobą, gdyby nie przemyciła do stylizacji swoich ulubionych butów. Mowa oczywiście o kozakach Givenchy, którymi celebrytka niejednokrotnie chwaliła się na Instagramie. Dziennikarka pojawiła się w sądzie w o wiele bardziej wiosennej stylizacji. Czerń sweterka zdecydowała się przełamać intensywną czerwienią modnych, szerokich spodni. I trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Uzupełnieniem stylizacji Agnieszki były szare botki na wysokich obcasach, które sprawiły, że górowała nad resztą nie tylko doborem kolorów, ale też wzrostem Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..