Tak teraz wygląda pedofil morderca!

Po ćwierćwieczu z więzienia wychodzi pedofil morderca Mariusz Trynkiewicz (52 l.). Zwyrodnialec z zimną krwią zabił czterech chłopców. A psycholodzy nie mają wątpliwości: będzie to robił dalej! Trynkiewicz opuści celę z przerzedzonymi włosami, może już bez wąsów. Jedynie jego oczy zapewne zaświecą dawnym, złowrogim blaskiem. Fakt stworzył obecny portret mordercy. Uwaga na tego potwora!

Czytaj całość:

Tak teraz wygląda pedofil morderca!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Fiskus wejdzie Polakom do domów

  Ministerstwo Finansów chce, by kontrolerzy mogli odwiedzać domy podatników. Kto nie wpuści skarbówki, może zapłacić karę Zobacz to!

 2. Oblała ciężarną wrzątkiem. Sąsiadka grozy

  Koszmarny finał kłótni. Rozwścieczona sąsiadka chwyciła za gar z gorącą wodą i oblała 19-letnią ciężarną kobietę. Kobiety pokłóciły się o... miedzę Zobacz to!

 3. Naukowcy już wiedzą, ile mierzy normalny męski członek

  Mężczyźni na całym świecie od dekad zadawali sobie pytanie o właściwy rozmiar swojego przyrodzenia. Brytyjscy uczeni właśnie przyszli im z odpowiedzią. Zobacz to!

 4. Dom z luster pod Warszawą! Internet zachwycony!

  Niesamowite! Polski architekt zaprojektował dom z lustrzaną podmurówką. Dziś pomysłem zachwyca się cały świat. Chcielibyście tak mieszkać? Zobacz to!

 5. Wujek gwałcił ją przez 8 lat!

  Horror 12-letniej Kasi trwał przez 8 lat. Wszystko zaczęło się, kiedy miała 4 lata. To wtedy wujek po raz pierwszy wykorzystał ją seksualnie. Śledztwo ujawniło, że 36-latek zmuszał dziecko do praktyk sadomasochistycznych. Zobacz to!

 6. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 7. Samobójstwo w Na Wspólnej?

  Dramatyczne chwile czekają Maksa Brzozowskiego (Adam Fidusiewicz). Świeżo upieczony tata otrzyma telefon z policji. Ta sprawa może zaważyć na całym jego życiu? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..