Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Real ściąga najbardziej utalentowanych nastolatków! [AKTUALIZACJA]

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

 2. No to hop! Rekord świata w skoku ciężarówką!

  Ostatnio spektukularnym skokiem popisał się Robbie "Maddo" Maddison, który ustanowił rekord... skoczni narciarskiej. Teraz został pobity nowy rekord świata. Tym razem w skoku ciągnikiem siodłowym z naczepą. I to nie byle jaką ciężarówką, tylko sprzętem zespołu Lotus F1. Wynik wyniósł 26 metrów. Zobacz to!

 3. Długa lista problemów Liverpoolu « Kick and Run

 4. Tu rolnik Paweł zamieszka z ukochaną! Zobacz zdjęcia

  Wygląda na to, że Paweł i Natalia to jedyna para w programie „Rolnik szuka żony”, której udało się stworzyć związek. W finałowym odcinku zakochani zdradzili, że ich relacja rozwija się w dobrym kierunku. Niebawem planują zamieszkać również na wsi u Pawła Zobacz to!

 5. Od dziś w Biedronce kupicie sporo całkiem nowych gier. Na PC i konsole

  Niektóre za 59,99, inne za 99,99. The Elder Scrolls Online za 59,99 to tylko jedna z ciekawszych ofert. Zobacz to!

 6. Policja w domu Schumachera! Bijatyka i awantura?

  W czasie gdy o powrót do normalnego życia po tragicznym wypadku na nartach walczy Michael Schumacher (45 l.), problemy nie omijają również jego młodszego brata, Ralfa (39 l.). W jego domu musiała interweniować policja, ponieważ pomiędzy nim i jego żoną Corą doszło do awantury! Zobacz to!

 7. Dziewczyna Neymara pozuje w bikini!

  Soraja Vucelić prezentuje swoje piękne ciało. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..