Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Zobacz jak mieszka Robert Lewandowski!

  Coś dla fanów Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski i snajper Bayernu Monachium w ubiegłym roku sfinalizował ogromną inwestycję. Na Mazurach Lewy zbudował swoją rodzinną przystań - dom gdzie będzie mógł odpoczywać wraz z piękną małżonką po trudach sezonu. Tylko u nas zobaczycie dokładnie jak wygląda posiadłość Lewandowskich, malowniczo położona w miejscowości Stanclewo nad jeziorem Jełmuń. Składają się na nią olbrzymi dom, boisko, kort tenisowy, imponujący ogród i prywatny pomost z zejściem do jeziora. Zobaczcie sami! Zobacz to!

 2. Rodzina Audi A4 - poznaj wszystkie wersje | Historia modelu - Top Gear

  Audi RS2. Co ma wspólnego z A4? Bazuje na jej poprzedniku, czyli modelu 80. Nie z tego powodu jednak znalazło się w tej galerii. Otóż RS2 powstało przy współpracy z Porsche, ma pięciocylindrowy silnik o pojemności 2.2, mocy 315 KM i rozpędza się od 0 do 100 km/h w 5,4 sekundy. Wyprodukowano zaledwie 2894 sztuk w latach 1993-1995 i jest to protoplasta przyszłych generacji Audi RS4. To tak tytułem wstępu i już przechodzimy do gamy A4... Zobacz to!

 3. Najodważniejsza para świata. Zrobili to, o czego się boimy!

  Ta para zdecydowała się na coś, co graniczyło z szaleństwem. Zaraz po ślubie małżonkowie postanowili zrealizować swoje największe marzenie. Sprzedali dom, rzucili dobrze opłacane prace i wyruszyli w podróż morską na 8 lat! Zobacz to!

 4. Piosenkarka szczerze o ciężkiej chorobie

  Avril Lavigne opowiedziała o swojej walce ze straszliwą chorobą. Piosenkarka została w ub. roku ugryziona przez kleszcza, przez co zachorowała na boreliozę. Lekarze przez długi czas nie potrafili jej pomóc. Sugerowali, że cierpi na depresję bądź zespół chronicznego zmęczenia. Dopiero po kilku miesiącach męczarni Avril trafiła do specjalisty, który postawił trafną diagnozę. Zobacz to!

 5. Messi zapomniał, jak się strzela. To niewiarygodne, jak trudno mi trafić w kadrze

  Leo Messi zdobył w Copa America 2015 tylko jedną bramkę. Dziś w nocy półfinał z Paragwajem. Zobacz to!

 6. Kupiła mięso, które żyje! Odechce ci się jeść!

  Pewna kobieta z przerażeniem odkryła, że kupiony przez nią kawałek wołowiny żyje! Gdy wyjęła mięso z lodówki – zaczęło pulsować. Kobieta była przekonana, że są w nim robaki! Okazało się jednak, że mięso rusza się zupełnie z innego powodu. Zobacz przerażający film! Zobacz to!

 7. Upadł transfer Gervinho do Al Jaziry. Chciał prywatnej plaży i helikoptera!

  Zawodnik Romy, Gervinho był bardzo blisko sfinalizowania umowy z Al Jazirą. Jednak na drodze stanęła zachłanność wychowanka Beveren. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..