Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dlaczego przez 70 lat ukrywano film o obozach koncentracyjnych?

  Alianci sfilmowali wyzwalanie obozów koncentracyjnych. Filmy aż 70 lat czekały na emisję. Brytyjczycy ukryli je z powodów propagandowych (dosyć wypominania Niemcom zbrodni). Wreszcie je zobaczymy. Zobacz to!

 2. 2000 KM w Gallardo prowadzi do bajora...

  Temat znajomy. Wyścigi na 1/4 mili i samochody o niewyobrażalnych mocach. Jednym ze startujących w zawodach autem było krwistoczerwone Lamborghini Gallardo. W informacji na temat pojazdu możemy przeczytać, że z jednostki 5.2 V10 wyciśnięto 2000 KM. Właściciel chciał sprawdzić możliwości Gallardo na dystansie 1/2 mili. Byk jak byk. W dodatku na sterydach. Zaczął wierzgać, kierowca nie opanował sprzętu i na jego nieszczęście wylądował w pobliskim bajorku. Swoją drogą, kto organizuje zawody w pobliżu zbirnika wodnego? Zobacz to!

 3. Nowy gracz Legii - większa gwiazda od Ljuboi czy niewypał?

  Trenujący z mistrzami kraju Taye Taiwo ma świetne CV, ale ostatnio nie grał w piłkę. Sprawiał też pewne problemy... Zobacz to!

 4. Zbiorowy gwałt na polskiej studentce w Stambule

  To miał być jej wymarzony zagraniczny wyjazd edukacyjny. Niestety, skończył się tragicznie. W Turcji, gdzie Maria N. przebywała w ramach popularnego wśród studentów programu Erazmus, Polka została brutalnie zgwałcona przez dwóch mężczyn. W ciągu najbliższych dni obaj mają stanąć przed sądem Zobacz to!

 5. Sąd otworzył testament księdza Irka!

  Sąd otworzył i odczytał dzisiaj testament księdza Irka – to początek sprawy o podział kilkumilionowego majątku pozostawionego przez kapłana. Duchowny sporządził dokument 18 lat temu, dlatego słowem nie wspomina w nim o 5-letnim synku Kubusiu, którego doczekał się z Wiesławą Dargiewicz (42 l.) z Oławy (woj. dolnośląskie)! „Ostatnią wolą” kapłana zmarłego w 2012 roku jest podział dorobku jego życia pomiędzy osoby bliskie jego sercu... Zobacz to!

 6. Śmierć 13-letniej Kariny. Wozili ją od szpitala do szpitala

  Dramat w Ostrowcu Świętokrzyskim. 13-letnia Karina zmarła, bo nikt nie potrafił w porę zdiagnozować jej schorzenia. Dziewczynka zgłosiła się do lecznicy z bólem głowy, później była odsyłana do kilku innych szpitali... Zobacz to!

 7. Wysadzili Facebooka. Strona nie działała

  Setki tysięcy użytkowników wpadło w panikę, bo nie mogli skorzystać ze swojego ulubionego portalu społecznościowego. Okazało się, że awaria Facebooka to efekt wielkiego hakerskiego ataku. Drugim zaatakowanym serwisem był Instagram Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..