Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Nowy polonez 2015! Kupiłbyś taki samochód?

  Polska motoryzacja dziś praktycznie nie istnieje. A jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie tylko produkowaliśmy swoje auta, ale również polscy projektanci szykowali odważne projekty samochodów. Dziś znów powstają nowe auta i nowe pomysły na polskie wozy. Na przykład projekt poloneza 2015. Zobacz to!

 3. W tych celach siedzą zabójcy z Rakowisk

  Zbliżają się świąteta. Dla większości z nas to czas, gdy spotykamy się z najbliższymi i wspólnie spędzamy miłe chwile. Niestety te święta nie będą dla wszystkich takie, jak zawsze. Znajomi i rodzina będą opłakiwać Jerzego (†48 l.) i Agnieszkę N. (†42 l.), których zamordował ich własny syn ze swoją dziewczyną. Zobacz, gdzie Boże Narodzenie spędzi dwójka młodych morderców... Zobacz to!

 4. Dramat Lubaszenki. Jest na diecie ale...

  Olaf Lubaszenko przez lata przeszedł prawdziwą metamorfozę. Niestety na gorsze. Aktor boryka się dzisiaj z chorobliwą otyłością, która jak twierdzi, jest wynikiem choroby. W dodatku prawie całkowicie wycofał się z życia publicznego. Próbował walczyć z dodatkowymi kilogramami, a początkowe sukcesy zapowiadały zmianę na lepsze...Niestety, najwidoczniej dieta przestała działać. Czyżby Lubaszenko znowu czuł się gorzej? Zobacz to!

 5. Manchester City gładko wygrywa z Crystal Palace, United remisuje z Aston Villą

  Sobota z Premier League na żywo! Manchester City - Crystal Palace i Aston Villa - Manchester United na żywo! Zobacz to!

 6. Barca - Cordoba: Pique i Messi w 3 minuty niszczą marzenia Cordoby!

  Barcelona na własnym obiekcie nie dała żadnych szans Córdobie. Zobacz jak relacjonowaliśmy spotkanie! Zobacz to!

 7. Borussia od sierpnia nie wygrała na wyjeździe. Kwadrans Kuby

  Borussia Dortmund przegrała 1:2 z Werderem Brema i bardzo prawdopodobne, że zakończy rok na ostatnim miejscu Bundesligi. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..