Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Na planie musiał interweniować psycholog bo...

  Anna Więckowska reżyserka programu „Rolnik szuka żony” ujawnia zaskakujące kulisy programu. Okazuje się, że nie zawsze wszystko szło tak gładko, jak mogliśmy to oglądać w telewizji. Na planie pracował psycholog! Komu potrzebna była jego pomoc? Zobacz to!

 2. W nocy zniknął Bałtyk! To Szwedzi go wypompowali?

  Gdzie się podziało morze? – pytali zdziwieni ludzie na plaży w Kołobrzegu. Gdy wyszli na poranny spacer, przecierali oczy ze zdumienia. W ciągu jednej nocy poziom morza spadł prawie o metr, w niektórych miejscach odsłaniając prawie 100 metrów plaży! Zobacz to!

 3. Piękniejsza para niż Ronaldo i Irina Szejk! ZOBACZ

  Włoski gwiazdor Southamptonu, Graziano Pelle oświadczył, że jest przystojniejszy od Cristiano Ronaldo! Zobacz to!

 4. Gruby sędzia zgasił piłkarza. Hit internetu! WIDEO

  Zobaczcie hit internetu. Nagranie z meczu ligi halowej, na którym doszlo do utarczki słownej między młodym zawodnikiem, a arbitrem prowadzącym spotkanie. Zobacz to!

 5. Uniknęli śmierci, by niedługo potem zginąć

  Wiele razy było tak, że osoby, które cudem uniknęły śmierci, i tak niedługo potem tragicznie ginęły. Oto historie ludzi, którym nie udało się uniknąć śmierci Zobacz to!

 6. Przeklęta grupa! Barcelona, Bayern i inni. Zobacz, jak potentaci szybko odpadali z LM

  Faza grupowa Ligi Mistrzów czasem sprawia wiele kłopotów piłkarskim potentatom. Zobacz, w jakich okolicznościach nie udało się uzyskać awansu najlepszym w XX wieku. Zobacz to!

 7. Platini nie chce, by Ronaldo dostał Złotą Piłkę

  Zdaniem prezydenta UEFA szczególnie powinno się wyróżnić graczy, którzy dobrze spisali się na mundialu. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..