Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Michał Zaranek: 5 powodów, dla których nie można przegapić El Clasico

  Proszę sobie tylko przypomnieć ostatnie ligowe spotkanie tych zespołów. Fantastyczne, dramatyczne – Real prowadził 2:1 i 3:2, ale po hat tricku Leo Messiego wygrali goście 4:3! Zobacz to!

 2. Znakomita informacja: mamy siatkarskie Euro 2017!

  Polska została organizatorem mistrzostw Europy 2017. W sobotę CEV oficjalnie ogłosiła decyzję. Zobacz to!

 3. Ktoś majstrował przy gazie? Dlaczego zawaliła się kamienica

  Strażacy i śledczy wyjaśniający przyczynę wybuchu gazu w kamienicy są przekonani, że do eksplozji doprowadził człowiek. Nie wykluczają, że gaz wybuchł na 2. piętrze, w mieszkaniu Mariusza P. (45 l.) i jego matki, co podejrzewa nawet sam lokator. Być może to Mariusz P. nielegalnie podłączył gaz, powodując katastrofę i śmierć rodziny dziennikarzy. Mimo że w jego mieszkaniu dopływ gazu został odcięty, jego matka potwierdza, że gaz... mieli! Zobacz to!

 4. Klątwa aktorów z Beverly Hills 90210

  „Beverly Hills 90210 w latach 90. było najpopularniejszym serialem dla młodzieży. Młodzi wówczas aktorzy momentalnie osiągnęli status gwiazd światowej sławy. Przyszłe kariery głównych bohaterów nie potoczyły się tak, jak mogliby sobie wymarzyć. Żadne z nich przez ostatnie 20 lat nie osiągnęło sukcesu na miarę macierzystej produkcji. Jak dziś miewają się Donna, Dylan, Brenda, Steve, Brandon i Kelly? Zobacz to!

 5. Sędzia miał zakaz prowadzenia meczów Legii. Teraz wraca

  Dokładnie 322 dni wyniesie przerwa Tomasza Musiała w sędziowaniu meczów Legii Warszawa. Bo robił za dużo błędów. Zobacz to!

 6. El Clasico - my już zaczynamy relację! Barcelona zacznie bez Suareza!

  Real Madryt - FC Barcelona na żywo! PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Primera Division Real Madryt - FC Barcelona. Zobacz to!

 7. Nawet nie wiedział, że zginął jego brat

  Przesłuchano już jedynego ocalałego studenta z Gdańska, który brał udział w feralnej imprezie. Przypomnijmy, że po przyjęciu dopalaczy jeden chłopak wypadł z okna, drugi umarł. Co powiedział Karol S.? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..