Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Narzeczeni jechali rozdać zaproszenia ślubne. Zderzyli się z księdzem. Zginęli!

  Do tragedii doszło w Obrokach koło Kraśnika. W sobotni wieczór na drodze krajowej numer 19 zginęły 3 osoby, a jedna została ranna. Wśród ofiar jest para narzeczonych, która jechała rozdać zaproszenia na ślub. Wypadek najprawdopodobniej spowodował ksiądz, który zajechał im drogę z naprzeciwka. Zobacz to!

 2. Ormianka w Ukraińskim The Voice śpiewa Niemena. Owacje na stojąco, dreszcze na całym ciele!

  Piosenką "Dziwny jest ten świat" piękna Hasmik Sirojan zupełnie zachwyciła jurorów. Nie dziwi nas to wcale, bo słuchając jej wykonania dreszcze miałyśmy na całym ciele... Zobacz to!

 3. Nie żyje znany aktor. Miał 48 lat

  Jonathan Crombie zmarł w środę 15 kwietnia z powodu wylewu krwi do mózgu. Miał zaledwie 48 lat. O śmierci aktora poinformowała w sobotę 18 kwietnia jego siostra. Najbardziej zapamiętamy go z roli zawadiackiego Gilberta w „Ani z Zielonego Wzgórza”. Zobacz to!

 4. Tego nie powstydziłby się Ronaldinho! Fenomenalne przyjęcie piłki i gol byłej gwiazdy Interu [WIDEO]

  Cudowną bramkę zdobył Obafemi Martins z meczu północnoamerykańskiej Major League Soccer. 30-letni Nigeryjczyk strzelił jednego z najładniejszych goli w karierze. Zobacz to!

 5. Polska turystka zamordowana! Została zgwałcona?

  Tragicznie zakończyły się zagraniczne wakacje dla 20-letniej Polki, która wybrała się wraz z ojcem do Izraela. Kobieta zaginęła kilka dni temu. Niestety została zamordowana. Jej ciało odnaleziono niedaleko szkoły w Nazrecie Zobacz to!

 6. Polska przegrała z Włochami na inaugurację turnieju w Krakowie. Zawiodła skuteczność

  Katowickisport.pl zaprasza na relację z meczu Polska - Włochy w ramach mistrzostw świata Dywizji IA. Zobacz to!

 7. Izrael: Znaleziono zwłoki 20-letniej Polki. Mogła zostać zgwałcona

  Po kilku dniach poszukiwań izraelska policja znalazła zaginioną, 20-letnią polską turystkę. Kobieta zostala zamordowana, a wcześniej najprawdopodobniej także zgwałcona. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..