Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Koleżanka Wiktorii zna mordercę?

  Prawdopodobnie tuż przed śmiercią Wiktoria pisała dramatyczne wiadomości do swojej koleżanki. Ta jednak nie zareagowała. Zapytaliśmy eksperta w dziedzinie kryminologii, jakie znaczenie dla sprawy ma treść wiadomości wysyłanych przez dziewczynę oraz co może oznaczać reakcja jej koleżanki. Zobaczcie wideo. Zobacz to!

 2. VW Golf I o mocy 1056 KM vs Yamaha R1

  Sleeper kontra motocykl. Volkswagen Golf I z silnikiem 2.0 Turbo o mocy 1056 KM i napędem na cztery koła versus Yamaha R1 wyciskająca 182 KM. Dwie wydmuszki, które nawet u największego malkontenta świata wzbudza pozytywne emocje. Jednak czy samochód może być szybszy od motocykla? Sprawdzi sami. Zobacz to!

 3. Doktor Lubicz apeluje: Kotulance trzeba pomóc

  Oszczędności stopniały, pracy nie ma, znajomych brak. Został jej tylko smutek topiony w alkoholu. Agnieszka Kotulanka (59 l.) ma wielkie problemy. Tomasz Stockinger (60 l.) – czyli jej serialowy mąż z „Klanu” – jest zdania, że trzeba jej pomóc! – Ona potrzebuje fachowej opieki! – mówi Faktowi odtwórca roli doktora Lubicza. Zobacz to!

 4. Putin nie żyje! Rządzi jego sobowtór!

  Była żona Władimira Putina zwierzyła się niemieckiemu Die Welt, że jej mąż od dawna nie żyje. Tak przynajmniej twierdzi ukraiński portal swit24.net, który upublicznił sensacyjne informacje. Ludmiła Putin miała powiedzieć dziennikarzom, że Rosją rządzi nie jej były małżonek, a jego sobowtór Zobacz to!

 5. Zwyrodnialec wyrzucił 7 dniowe niemowlę przez okno

  Nie takiego przyjęcia spodziewała się matka, która właśnie wróciła ze szpitala z dopiero co narodzoną córeczką. Ojciec dziecka najpierw rozpętał karczemną awanturę, a potem – na oczach drugiej córki – chwycił 7-dniową Klarę i wyrzucił przez okno! Dziecko tylko cudem przeżyło upadek z II piętra! Zobacz to!

 6. Milik i Glik po badaniach. Obrońca Torino niezniszczalny, gorzej z napastnikiem Ajaksu

  Dwaj reprezentanci Polski ucierpieli w meczu eliminacji do EURO 2016 z Irlandią. Zobacz to!

 7. Twenty minutes, friends, tickets, match – tak tłumaczył się Greń

  Stałem tak może godzinę i paliłem papierosa, aż podszedł do mnie jeden policjant, a zaraz potem drugi. Zażądali paszportu, nie miałem – Kazimierz Greń opowiada, czym kończy się wkroczenie na prywatną posesję w Dublinie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..