Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Niewiarygodne stało się możliwe - nareszcie dobry spot promujący Polskę [WIDEO]

  Stadion wyciągnięty z morza, średniowieczne walki w Warszawie i Smok Wawelski sygnujący umowy. Po słynnym gwałcicielu z Warszawy i całej wideotece miernych spotów promocyjnych, polskie MSZ tym razem stanęło na wysokości zadania. Zobacz to!

 2. Mirosław Szymkowiak wznawia karierę!

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

 3. Gwiazdor Barcelony wraca do klubu

  Eric Abidal w grudniu najprawdopodobniej zakończy karierę i zdecyduje się na powrót do Barcy w roli dyrektora szkółek. Zobacz to!

 4. V8 i 650 KM w Maluchu. Walka na 1/4 mili

  W Wielkiej Brytanii popularną bazą do budowy dragstera jest nasz urodziwy Maluch. Chłopaki wkładają do niego wielki silnik V8 o mocy rzędu 650 KM i wyjeżdżąją na wyścigi 1/4 mili. Robią wrażenie. Zobacz to!

 5. Szpitale grozy. Chciałbyś się tam leczyć?

  Szpitale, które napawają lękiem! Jak Polska długa i szeroka nie brakuje szpitali, w których traktowanie pacjentów pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brud, smród i kolejki to jedno. Ale nie brakuje też rażących błędów lekarskich, a nawet znęcania się nad pacjentami! Oto kilka z szpitali grozy. Zobacz to!

 6. Rozwścieczony husky rozszarpał 12-latce twarz

  12-letnia Georgia przeżyła horror! Leżała u koleżanki w domu na ziemi w salonie i razem, zapatrzone w telewizor, oglądały program „X-Factor. W pewnym momencie dziewczynka szturchnęła niechcący psa husky, a ten rzucił się na jej twarz Zobacz to!

 7. Są klasowymi piłkarzami, a zarabiają za mało. Najbardziej niedoceniane gwiazdy

  Prezentujemy zestawienie piłkarzy, którzy zarabiają mniej od swoich kolegów z drużyny, a grają od nich znacznie lepiej. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..