Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

W Polsce mamy dużo utalentowanych i pięknych kobiet. Za przykład może posłużyć Paula, tancerka erotyczna ze Skierniewic. W swoim mieście jest prawdziwą gwiazdą. Gwiazdą nocnych klubów, która w tzw. lap dance jest po prostu mistrzynią. Zobacz, co potrafi zrobić seksowna Paula

Czytaj całość:

Gwiazda nocnych klubów w Skierniewicach!

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Poszedł na mecz z córeczką. Zaraz potem umarł

  Śmiertelnie chory Lorenzo Schoonbaert (†41 l.) przełożył eutanazję, by ostatni raz zobaczyć mecz swojego ukochanego zespołu Club Brugge. – To moje ostatnie życzenie przed śmiercią. Chcę zobaczyć, jak mój klub wygrywa jeszcze jedno spotkanie. Zobacz to!

 2. Fiskus wejdzie Polakom do domów

  Ministerstwo Finansów chce, by kontrolerzy mogli odwiedzać domy podatników. Kto nie wpuści skarbówki, może zapłacić karę Zobacz to!

 3. Weteran też potrafi. Zobacz genialną przewrotkę 41-latka [WIDEO]

  W Szwecji w spotkaniu piłki halowej, gdzie zmierzyli się sędziowscy weterani jeden z nich popisał się fantastycznym uderzeniem. Zobacz to!

 4. Karetka pogotowia, policja, kajdanki. Wstrząsający finał sparingu w Jastrzębiu!

  Najnowszy nabytek GKS-u 1962 Jastrzębie, Daniel Szczepan, znokautował piłkarza Unii Racibórz, Wojciecha Pytlika. Zobacz to!

 5. Zabierzemy Czechom prawie 400 hektarów ziemi

  O 368 ha powiększy się nasz kraj kosztem Republiki Czeskiej. To efekt nieuregulowanych rozliczeń terytorialnych z czasów PRL. Zobacz to!

 6. 17-letni Polak pobił rekord i jest w finale mistrzostw Europy

  Konrad Bukowiecki z halowym rekordem Euorpy juniorów 20,46 awansował do finału pchnięcia kulą HME w Pradze. Zobacz to!

 7. Zażądała rozwodu, bo mąż zaskoczył ją w sypialni

  Z pewnością nie raz słyszeliście, że rozmiar ma znaczenie. Okazuje się, że rzeczywiście tak jest. Na dodatek powiedzenie działa „w obie strony”, bo kobiety nie zawsze skarżą się na zbyt małe przyrodzenia. Nigeryjka Aisha Dannupawa rozwiodła się z mężem, bo jego męskość była olbrzymich rozmiarów! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..