Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Przez dwa lata budował miasto w grze Minecraft. Rezultat zwala z nóg!

  Fani popularnego Minecrafta nie przestają zaskakiwać. Ponad 4,5 mln sześciennych bloków i dwa lata pracy – w przypadku wyczynu pewnego studenta liczby mówią same za siebie. Zobacz to!

 2. Tak testuje się Volkswageny!

  Przynajmniej kiedyś tak było... Zobacz to!

 3. Zakochani zginęli razem

  Najpierw był pisk opon, potem huk rozpadającego się auta i kompletna, martwa cisza... Auto wiozące parę narzeczonych rozbiło się na drzewie na dziurawej i krętej drodze pod Olsztynem. Oboje młodzi zginęli na miejscu Zobacz to!

 4. Zginęli razem. Spoczęli w osobnych grobach

  Nadzieję mieli wszyscy do samego końca... Para studentów, która utonęła na wymarzonych wakacjach, została pochowana. Choć utonęli razem, spoczęli w osobnych grobach – pogrzeb Maksymiliana Marka (†25 l.) odbył się w sobotę w miejscowości Grzmucin (woj. mazowieckie), jego przyjaciółka Joanna Stanik (†22 l.) spoczęła na cmentarzu w miejscowości Opinogóra Górna (woj. mazowieckie). Żegnali ich zrozpaczeni krewni, przyjaciele i bliscy Zobacz to!

 5. Kolejny piękny, nowoczesny stadion w Polsce. I jakie otwarcie! [ZDJĘCIA]

  Na taki stadion Białystok czekał lata, ale wreszcie kibice się doczekali. Kosztował 250 milionów złotych. Nowy Stadion Miejski w sobotę wypełnił się do ostatniego miejsca. Mecz Jagiellonii z Pogonią Szczecin obejrzał komplet 22,5 tysiąca kibiców. Zobacz to!

 6. Tych zbirów szuka policja!

  Seniorzy, miejcie się na baczności! W Trójmieście grasuje szajka oszustów, którzy podają się za funkcjonariuszy CBŚ i wyłudzają pieniądze od starszych ludzi. Naciągacze próbowali okraść w ten sposób kilkanaście osób. Cztery z nich straciły oszczędności swojego życia. Zobacz to!

 7. BMW M wraca na właściwą drogę?

  Czyżby BMW postanowiło zmienić kierunek rozwoju samochodów ze znaczkiem M? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..