Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 2000 KM w Lancerze EVO

  Dwulitrowa jednostka DOHC turbo z Mitsubishi Lancera Evolution jest bardzo podatna na tuning. Autor powyższego filmiku nie opisuje szczegółowo przeprowadzonych modyfikacji w silniku, ale twierdzi, że rozwija 2000 KM. Patrząc na zachowanie tego samochodu jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Chyba że to fake? Jak sądzicie? Zobacz to!

 2. Nie żyje Demis Roussos

  Nie żyje znany grecki piosenkarz. Demis Roussos zmarł w niedzielę 25.01. rano. Zobacz to!

 3. Schejbal przegrała proces. Zapłaci aż...

  Afera wokół serialu „Szpilki na Giewoncie” dobiegła końca. Sąd oddalił wszystkie zarzuty Magdaleny Schejbal. Co więcej, mocno ją zbeształ w uzasadnieniu wyroku. Zobacz to!

 4. Bielik: Po każdym treningu jestem nieżywy. Imponujące jest to, ile tutaj się biega

  Długo będę pamiętał pierwszy trening. Indywidualny, bardzo ciężki - mówi Krystian Bielik po transferze do Arsenalu. Zobacz to!

 5. Ona roztrzaskała o beton główkę swojego dziecka. NOWE FAKTY

  Koszmarna zbrodnia we wsi Bądki pod Kwidzynem (woj. pomorskie). 27-letnia Monika B. zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Maleńką i bezbronną córeczkę skatowała w przydomowej piwnicy, w której odbył się poród. Zabójczyni przyznała się do morderstwa. I ze szczegółami opisała jak odebrała życie maleństwu. Wyszło też na jaw, że już 10 lat temu podejrzewano ją o zabicie swojego pierwszego dziecka. Zwłoki noworodka miała spalić w piecu. Wtedy śledczy nie zdołali jej tego udowodnić. Zobacz to!

 6. Po śmierci króla Janikowo w żałobie

  Małe Janikowo (woj. kujawsko-pomorskie) pogrążone w żałobie po śmierci króla Arabii Saudyjskiej. Wiadomość o śmierci arabskiego władcy była przede wszystkim ogromnym ciosem dla Wiesławy Dąbrowskiej (48 l.) i jej dwóch córek, Darii (12 l.) i Olgi (12 l.). Bo to zmarły monarcha sfinansował operację rozdzielenia dziewczynek, które przyszły na świat złączone kręgosłupami. Król został honorowym obywatelem miasteczka i sam je odwiedził! Zobacz to!

 7. Gigantyczny BigStig zmierza do Polski!

  Niektórzy mówią, że jest gigantyczny i podróżuje przez Europę na lawecie wielkiej ciężarówki. I że w drodze do Warszawy zatrzyma się w Poznaniu. My wiemy jedynie, że nazywają go BigStig. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..