Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. LE: Co musi zrobić Legia, by awansować z pierwszego miejsca?

  Legia Warszawa jest już pewna awansu z grupy L, ale zależy jej na utrzymaniu pierwszego miejsca. Zobacz to!

 2. To nie koniec pierwszej edycji Rolnik szuka żony!

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów prowadzonego przez Martę Manowską programu „Rolnik szuka żony”. To jeszcze nie koniec popularnego reality show! TVP zdecydowało się wyemitować jeszcze jeden odcinek, a w nim... Zobacz to!

 3. Stanisław z Rolnik szuka żony ciągle do wzięcia

  Rolnik Stanisław (59 l.) nadal szuka żony! To fantastyczne wieści dla wszystkich pań, które rozpływały się z zachwytu, oglądając Stanisława w programie „Rolnik szuka żony”. Wiemy już, dlaczego nie znalazł w nim królowej swego serca. I dokładnie wiemy też, jaka powinna ona być. Drogie panie, róbcie się na bóstwo i szykujcie na randkę ze Stanisławem! Zobacz to!

 4. Tragiczna historia życia Mikulskiego. Miał trzy żony, jego drugi syn...

  Na ekranach twardziel w mundurze abwehry, superagent z pistoletem w ręce, wychodzący zwycięsko z niemal każdej opresji. W pamięć widzów wrył się rolą Hansa Klossa z legendarnego serialu „Stawka większa niż życie”. Jednak za fasadą twardziela krył się osobisty dramat aktora, który w pewnym momencie swojego życia pochował synka, a potem żonę Zobacz to!

 5. Stanisław Mikulski o swoim pogrzebie!

  Stanisław Mikulski podczas jednego ze swoich wywiadów opowiedział, jak chciałby, aby wyglądał jego pogrzeb. Czy rodzina spełni życzenie zmarłego aktora? Zobacz to!

 6. Ani be, ani me, ani kukuryku. Zobacz polskich piłkarzy mówiących w innych językach [WIDEO]

  List władz Legii do zagranicznych klubów przywołał z pamięci kilku polskich poliglotów. Zobacz to!

 7. Tajemnica słodkiego imperium

  Niełatwo zaistnieć na rynku zdominowanym przez globalnych producentów słodyczy. Jeszcze trudniej zarobić na czysto w ciągu roku 16,8 mln zł, sprzedając ciastka w swoich cukierniach. Pewnemu bydgoszczaninowi się to udało Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..