Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for cache2/317192e71230811b48b6d27246ac1ced in /home/gmeracz/www/motywatorki/artykul.php on line 24

Warning: unlink(cache2/317192e71230811b48b6d27246ac1ced) [function.unlink]: No such file or directory in /home/gmeracz/www/motywatorki/artykul.php on line 26
Satelity odnalazły zaginionego boeinga? | motywatorki.pl

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dziewczyna Neymara pozuje w bikini!

  Soraja Vucelić prezentuje swoje piękne ciało. Zobacz to!

 2. Audi Prologue - zapowiedź Audi A9 - zdjęcia

 3. Makabryczna śmierć młodego piłkarza. Zabił go taśmociąg!

  Tragedia w województwie dolnośląskim. W wyniku tragicznego wypadku zginął młody piłkarz klubu KP Brzeg Dolny. Okoliczności tej śmierci są makabryczne Zobacz to!

 4. Wiemy co teraz dzieje się z rolnikami i ich wybrankami!

  Za nami ostatni już odcinek reality show TVP1 Rolnik szuka żony. Wiemy, co teraz robią bohaterowie! Czy rolnicy poślubili swoje wybranki? Zobacz to!

 5. Kupiłem kurczaka, a on świeci!

  Mirosław Czarnota (55 l.) z Kołobrzegu wiele już widział w swoim życiu, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkał. Kurczak, którego niedawno kupił w sklepie, po ugotowaniu i ostygnięciu zaczął świecić fluorescencyjnym światłem! Zobacz to!

 6. GTA V: poznaj wszystkie auta! - zdjęcia

  Grand Theft Auto 5 zadebiutowało na rynku kilka miesięcy temu, więc sporo osób miało okazją zagrać w najnowszy tytuł od Rockstar. Gra daje mnóstwo możliwości, także związanych z motoryzacją i to właśnie nas interesuje.   Zobacz to!

 7. Alarm! Mięso z tacki truje!

  Idziesz do sklepu po kawałek mięsa na obiad. Wybierasz zafoliowanego, położonego na tacce kurczaka. Odpakowujesz go w domu i ... szok! Z mięsa wycieka obrzydliwa, brunatna breja. Co to takiego? Jak wyjaśniają nam specjaliści to sama chemia zmieszana z mięsną posoką! Do tego trująca! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..