Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ministerstwo ostrzega: Nie szukajcie „złotego pociągu”. Może być niebezpieczny

  Generalny Konserwator Zabytków Piotr Żuchowski apeluje, aby łowcy skarbów zaprzestali poszukiwań w okolicach Wałbrzycha. W ukrytym pociągu mogą znajdować się niebezpieczne materiały z okresu II wojny światowej. Zobacz to!

 2. Lekcja języka z Krystyną Pawłowicz. Szkoła polska mówi wziąść

  Chciała skomentować odejście z TVN24 Jarosława Kuźniara, a wywołała burzę wokół poprawnej polszczyzny. Na swoim profilu Krystyna Pawłowicz przekonuje, że forma wziąść jest poprawna. Zobacz to!

 3. Uczestnik Tańca z gwiazdami sparaliżowany

  Sławomir Turski, tancerz, którego widzowie kojarzą z występów z Otylią Jędrzejczak w Tańcu z gwiazdami, miał poważny wypadek. Zobacz to!

 4. Matka i córka wydały ponad 350 tys. zł na operacje plastyczne

  Georgina Clarke i Kayla Morris wydały 56 tys. funtów, by upodobnić się do ich idolki Katie Price. Do tej pory kobiety przeszły 26 operacji, ale to jeszcze nie koniec zabiegów. Zobacz to!

 5. Losowanie LM: Krychowiak w grupie śmierci! Wielkie szlagiery. Bayern zagra z Arsenalem, a Real z PSG!

  Zapraszamy na relację na żywo z losowania grup Ligi Mistrzór UEFA 2015/2016, w której po rocznej nieobecności znów zagra Manchester United. Zobacz to!

 6. Okradają bankomaty! Czy nasze konta są bezpieczne?

  Bankomatów w Polsce jest coraz więcej. Przez ostatnie 10 lat ich liczba wzrosła o ponad 12 tys. Złodzieje to wykorzystują. W tym roku próbowali się do nich dobrać 80 razy! Zobacz to!

 7. Biografia Agaty Dudy: prawda czy fikcja?

  Gdyby wierzyć we wszystko, co napisano w tej książce, to okazałoby się, że nowy prezydent jest karierowiczem, a jego żona brzydzi się polityką, zwłaszcza tą w PiS-owskim wydaniu. Gdyby... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..