Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Krwawa woda w różnych częściach świata. Apokalipsa?

  Nadchodzi koniec świata? Z niewyjaśnionego powodu woda na całym świecie zaczęła przybierać zjadliwie czerwony kolor. Kolejni świadkowie zgłaszają się do mediów z niesamowitymi zdjęciami zbiorników wodnych w kolorze krwi. Jaka jest tego przyczyna? Zobacz to!

 2. Duda jednak odchodzi z Legii do Interu! Będzie rekordowy transfer

  Szefowie Legii dobili targu z przedstawicielami włoskiego klubu. Reprezentant Słowacji będzie kosztował łącznie z bonusami 5,75 miliona euro i zostanie najdroższym piłkarzem sprzedanym z polskiego klubu Zobacz to!

 3. LŚ: Polska - USA. Znów niepewny początek Polaków. Za dużo błędów

  Liga Światowa: Polska - USA na żywo! Relacja live z meczu Ligi Światowej Polska - USA. Zobacz to!

 4. Żona zmarła na raka. Zrobił o niej film

  Bartosz Prokopowicz stworzył film, którego kanwą jest historia jego zmarłej na raka żony Magdaleny Prokopowicz, szefowej fundacji Rak'n'Roll Zobacz to!

 5. Komorowski nie ma gdzie mieszkać

  Bronisław Komorowski (63 l.) był tak pewien, że wygra wybory i będzie nadal mieszkać w Belwederze, że swoje mieszkanie wynajął na wiele lat. Przegrał, a za kilka tygodni musi się z Belwederu wyprowadzić. Tylko gdzie? Zobacz to!

 6. Tragiczna śmierć gwiazdy telewizji

  Dziennikarze francuskiej telewizji France 2 i BFMTV nie mogą się otrząsnąć z szoku po niespodziewanej śmierci ich redakcyjnej koleżanki, 26-letniej Lucie Bouzigues. W czwartek rano, dziennikarka, która prowadziła popularny program śniadaniowy Télématin, zmarła nagle z powodu pęknięcia tętniaka Zobacz to!

 7. Od dziś zacznij doceniać swoje ciało! 5 rzeczy, które sprawią, że pokochasz je BARDZIEJ

  Diety cud znowu na topie, prawda? W końcu sezon plażowy rusza lada moment. Ale nie oszukujmy się dziewczyny - diety cud nie istnieją... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..