Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Naćpany ojciec wyrzucił niemowlę przez okno

  Groza w Lipianach (woj.zachodniopomorskie). Naćpany ojciec wyrzucił 7- dniowe niemowlę z okna drugiego piętra jednego z blokowisk w tym mieście. Dziecko szczęśliwie przeżyło upadek, jego stan jest stabilny Zobacz to!

 2. Żona szefa Amber Gold w ciąży z więziennym strażnikiem!

  Skandal obyczajowy w Zakładzie Karnym nr 1 w Łodzi. Żona Marcina P., aferzysty z Amber Gold, zaszła w ciąże. Nie byłoby w tym może niczego szokującego, gdyby nie fakt, ze ojcem dziecka jest... jeden ze strażników! Dyrektor więzienia już został zwolniony z pracy! Zobacz to!

 3. Skandal z ciężarną żoną znanego piłkarza!

  Ona pomyślała, że skoro jej mąż jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, to można jej wszystko! Żona Lionela Messiego (28 l.) dała popis w postaci nieeleganckiego zachowania w jednej z klinik. Kobieta jest w ciąży, ale nie powinno to usprawiedliwiać jej prostackiego zachowania. Zobacz to!

 4. Brutalne pobicie nauczycielki w klasie. Uczniowie kręcili to komórkami

  Prokuratura w meksykańskim mieście Huimanguillo w stanie Tabasco bada okoliczności brutalnego pobicia nauczycielki w szkole. Koszmarne sceny rozegrały się w klasie na oczach uczniów, którzy nakręcali to wszystko komórkami. Napastniczką okazała się matka jednego z uczniów, która chciała się zemścić na kochance swego męża. Zobacz to!

 5. Prawnik udusił aplikantkę podczas seksu! Dostanie dożywocie?

  Aplikantka prawna z Białegostoku, Marta Krupowicz, została zamordowana przez swojego szefa, znanego adwokata Macieja T. na początku 2010 roku. W 2013 roku mężczyzna trafił do więzienia na 25 lat. Prokuratura chce, by jego wyrok został zwiększony do dożywotniego pozbawienia wolności. Zobacz to!

 6. Przybyła kawaleria. Konwój amerykańskich wojsk sunie przez Polskę [ZDJĘCIA]

  Blisko 90 kołowych transporterów opancerzonymi Stryker i wozów wsparcia, a nad nimi śmigłowce z 12. Brygady Lotnictwa Bojowego. Kolumna wojsk amerykańskich dotarła do Polski i zatrzymała się w Białymstoku. Zobaczcie zdjęcia. Zobacz to!

 7. Modest Amaro wyprosił prezydenta z restauracji

  Restauracja Wojciecha Modesta Amaro jest najbardziej prestiżowym lokalem w Polsce. Gospodarz „Hell's Kitchen” na łamach „Flesza” wyznał, iż bardzo szanuje swoich klientów, ale stara się nikogo nie faworyzować. Ostatnio wyprosił z restauracji.... prezydenta Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..