Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Milan przegrywa mecz o prestiż z Realem. Wszystko przez... 16-latka

  Przez 90 minut gwiazdy pokroju Ronaldo, Benzemy i Bacci nie potrafiły zdobyć gola. Milan zawiódł jednak rezerwowy bramkarz. Zobacz to!

 2. Obudziła się dwa dni po śmierci!

  Lekarz z Niemiec został ukarany za zaniedbanie, jakiego dopuścił się w przypadku 92-letniej kobiety. Stwierdził zgon podczas, gdy pacjentka żyła! Podczas uroczystości pożegnalnej, zgromadzeni w domu pogrzebowym bliscy usłyszeli nagle dochodzące z trumny wołanie o pomoc Zobacz to!

 3. Zwłoki dziecka w walizce. Wiadomo, czyje to ciało!

  To już pewne! Kości dziecka, które w połowie lipca znaleziono w porzuconej przy drodze w Australii walizce, to nie szczątki zaginionej 8 lat temu Madeleine McCann cCann. Policja wykluczyła ten trop. Zobacz to!

 4. Kulczyk szykował się na śmierć

  Ostatnich kilkanaście miesięcy życia najbogatszego Polaka Jana Kulczyka (†65 l.) wyglądało tak, jakby porządkował swoje osobiste sprawy. Po operacji prostaty w Nowym Jorku zaczął wprowadzać w tajniki interesów swojego syna Sebastiana (35 l.) i w końcu oficjalnie przekazał mu swoją firmę Kulczyk Investments. Czy chory na raka miliarder przeczuwał, że jego kres jest bliski? Zobacz to!

 5. Emerytka z bloku seryjną morderczynią!

  Starsza pani z Petersburga okazała się seryjną morderczynią. Ma na sumieniu co najmniej 10 ofiar. Swoje zbrodnie opisywała w pamiętniku prowadzonym w trzech językach. Zobacz to!

 6. Maximus Charger z "Szybkich i Wściekłych 7" o mocy 2000 KM pali kapcia

  Charger z 1969 roku o mocy 2000 KM wydaje z siebie bestialskie dźwięki i mieli asfalt pod kołami. Zobacz to!

 7. TEN TYP MES: Wpuśćcie mnie na country!

  Sto dziesięć złotych za muzykę, której nie lubię? Dajmy szansę country – pomyślałem. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..