Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

Chiński satelita wykrył obiekty unoszące się na wodzie w południowej strefie poszukiwań zaginionego Boeinga 777 - podaje tvn24.pl powołując się na informacje malezyjskiego ministra transportu. Samolot malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines zaginął dwa tygodnie temu-

Czytaj całość:

Satelity odnalazły zaginionego boeinga?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Tusk lata tanimi liniami! Przyłapali go w...

  Jako premier miał do dyspozycji rządowy samolot. Teraz, będąc szefem rady Europejskiej, lata jednak tanimi liniami lotniczymy Ryanair! Jakież musiało być zdziwienie pasażerów tanich linii lotniczych, gdy w ciasnym samolocie spotkali Donalda Tusk lecącego z Brukseli do Polski Zobacz to!

 2. Co się dzieje z twarzą Bogumiły Wander?

  Bogumiła Wander była jednym z najważniejszych gości na świątecznym wernisażu. Prezenterka wyglądała pięknie i elegancko, ale uwagę przykuwała przede wszystkim jej twarz. Co się stało z ustami legendy telewizji? Dlaczego urosły do tak nienaturalnych rozmiarów? Zobacz to!

 3. Prognoza pogody jasnowidza z Człuchowa

  Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski zgodził się opowiedzieć nam o swoich przewidywaniach dotyczących pogody w 2015 roku oraz zjawisk naturalnych, które mogą zagrozić ludziom w różnych częściach świata... Zobacz to!

 4. Najbardziej pożądane kompetencje na rynku pracy w 2015 roku

  Doświadczenie zawodowe i wykształcenie już nie wystarczą, by być pełnowartościowym uczestnikiem rynku pracy. Muszą je uzupełniać kompetencje miękkie, których rola rośnie wraz z postępem globalizacyjnych procesów. Przedstawimy umiejętności, które w 2015 roku będą mieć największe znaczenie Zobacz to!

 5. Najbardziej odjechane radiowozy na świecie - zdjęcia

  Najbardziej odjechane radiowozy na świecie Dodge jakiś czas temu powołał do służby w policji Chargera. Ale czy ten model jest najlepszym na świecie radiowozem? Zobacz to!

 6. Messi ma nową zabójczą broń. Rywale są zaskoczeni. Specjalnie pracował nad tym latem?

  Do tego sezonu napastnikowi Barcelony prawa noga służyła do wsiadania do tramwaju – jak mówią piłkarze. Zobacz to!

 7. W 2015 wszystko się zmieni. Wybuchnie...

  Jaki będzie 2015 rok? Specjalnie dla Faktu słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnia swoją przepowiednię! Wieszczy nadciągającą wojnę Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..