Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Oficjalny komunikat BBC w sprawie Clarksona i TopGear

  Oficjalne oświadczenie Tony’ego Halla, dyrektora generalnego BBC. Zobacz to!

 2. Mecz o 3. miejsce: Skra wyrównuje wynik spotkania! Nie chce oddać brązu ekipie z Berlina

  PGE Skra zmierzy się z Berlin Recycling Volleys w meczu 0 3. miejsce Ligi Mistrzów siatkarzy. Zobacz to!

 3. Szef Amber Gold jest gejem?

  Marcin P. jest za kratami, bo oszukał tysiące Polaków. Stworzył złodziejskie imperium o nazwie Amber Gold i przez lata zwodził klientów, prokuraturę, służby nadzoru finansowego. Wmawiał ludziom, że pomnaża ich pieniądze, a Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zastanawiała się, czy działał sam, czy też jest słupem, za którym stoi ktoś bardzo wpływowy. Bo Marcin P. to faktycznie mistrz kamuflażu. Zgrywał pewnego siebie, ale tak naprawdę skrywał wiele słabości. W jednym z artykułów w Newsweeku można było wyczytać, że nie miał śmiałości do kobiet. Reporterzy Superwizjera poszli dalej i zasugerowali, że jest gejem. Czyżby więc małżeństwo Marcina P. i Katarzyny P. było szopką, która służyła tylko zmianie nazwiska (przypomnijmy, że nie jej nazwiska, tylko jego...)? Pytanie zasadne tym bardziej, że Katarzyna P. zaszła ostatnio w ciążę w zakładzie karnym ze strażnikiem więziennym... Zobacz to!

 4. Edukacja seksualna: 9 kłamstw, których uczą w szkole

  Prezerwatywy są nieszczelne, antykoncepcja powoduje niepłodność, a kobieta to “gleba”, na której rośnie nowe życie – takie informacje można znaleźć w książkach, z których korzystają uczniowie. – “Podręcznik do Wychowania do Życia” to tragedia – mówi dr Maria Pawłowska. Zobacz to!

 5. Ale wpadka! Zwierzęcy seks za plecami prezydenta

  Bronisław Komorowski dwoi się i troi, żeby kampania wyborcza przyniosła jak najlepsze efekty, a tu nawet zwierzęta sprzymierzyły się przeciwko prezydentowi. Dlaczego? Podczas jednej z wyborczych konferencji Komorowskiego, podniecony byk wskoczył na krowę i zaczął kopulować. Oczywiście, wszystko zarejestrowały kamery... Zobacz to!

 6. Nowe wcielenie starego Mustanga - zdjęcia

  Klasyczny Mustang dostaje drugie życie, w którym ma zmodyfikowane zwieszenie, nowy silnik V8 i oferuje lepszy komfort jazdy. Wygląd nadwozia jest identyczny z modelem Mustanga produkowanym w latach 60. ub. wieku, ale układ jezdny, zawieszenie i wiele elementów konstrukcji już zdecydowanie nie. Tak naprawdę to zupełnie nowe auto stworzone przez firmę Revology Cars z Florydy. Wzięła ona przykład z Singera, który produkuje nowe-stare Porsche 911 i ikonę amerykańskiej motoryzacji przystosowała do życia w XXI wieku. Zobacz to!

 7. Modest Amaro wyprosił prezydenta z restauracji

  Restauracja Wojciecha Modesta Amaro jest najbardziej prestiżowym lokalem w Polsce. Gospodarz „Hell's Kitchen” na łamach „Flesza” wyznał, iż bardzo szanuje swoich klientów, ale stara się nikogo nie faworyzować. Ostatnio wyprosił z restauracji.... prezydenta Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..