Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Nie lekceważ tych sygnałów! Tak wykryjesz raka

  Boimy się go wszyscy. Rak to bardzo trudny przeciwnik. Jednak nawet z nowotworem możemy wygrać. Przede wszystkim musimy zachować czujność i nie przegapić objawów, które mogą sygnalizować chorobę. Lepiej zafundować sobie niepotrzebną wizytę u lekarza, niż przegapić wczesne zmiany nowotworowe. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny. Zobacz to!

 2. Zmiana pogody! Pierwszy śnieg już w...

  Czy to już zima? Uspokajamy: jeszcze nie. Na razie chłodna jesień, chociaż już w piątek w górach pierwsze opady deszczu ze śniegiem i śniegu! Zobacz to!

 3. Chuliganka Anna Przybylska

  Jej czarno-białe zdjęcie, które stanęło obok trumny w kościele, wybrały dzieci. Miały do wyboru sześć, zdecydowały się na to, na którym jest zadumana, poważna. Naprawdę taka nie była. Zobacz to!

 4. Kioskarz stracił cały dorobek życia!

  Straciłem dorobek mojego życia – mówi zrozpaczony Marek Kwiatkowski (35 l.) właściciel okradzionego w Darłowie saloniku prasowego. – na to co ci złodzieje ukradli pracowałem po 12-14 godzin dziennie. Zdesperowany właściciel kiosku wyznaczył 4 tysiące zł. nagrody za wskazanie złodziei lub miejsca ukrycia skradzionego towaru Zobacz to!

 5. Oto transfery Polaków, które naprawdę nas zaskoczyły [ZOBACZ]

  Z zaskoczeniem przyjęliśmy informację, że do Bayernu Monachium może trafić Tomasz Kuszczak. W ostatnich latach mieliśmy więcej transferów Polaków, które wszystkich zaskoczyły. Zobacz to!

 6. Jak Polacy będą się starzeć i wymierać [MAPA i WYKRESY]

  Będziemy coraz starsi i będzie nas coraz mniej. Prognozy demografów pokazują, że do 2050 r. populacja niektórych województw zmniejszy się o ponad 20 proc., a emeryci będą stanowić prawie 40 proc. społeczeństwa. Spróbowaliśmy zilustrować ten proces. Zobacz to!

 7. Putin testuje Łady i chce auta dla ludu

  Prezydent Rosji chce mieć rosyjskie, narodowe auto. Wybór padł na najbardziej zasłużoną markę. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..