Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Krwawa woda w różnych częściach świata. Apokalipsa?

  Nadchodzi koniec świata? Z niewyjaśnionego powodu woda na całym świecie zaczęła przybierać zjadliwie czerwony kolor. Kolejni świadkowie zgłaszają się do mediów z niesamowitymi zdjęciami zbiorników wodnych w kolorze krwi. Jaka jest tego przyczyna? Zobacz to!

 2. LŚ: Polska - USA. Polacy wygrywają po horrorze. Bieniek daje awans do Final Six

  Liga Światowa: Polska - USA na żywo! Relacja live z meczu Ligi Światowej Polska - USA. Zobacz to!

 3. Komorowski nie ma gdzie mieszkać

  Bronisław Komorowski (63 l.) był tak pewien, że wygra wybory i będzie nadal mieszkać w Belwederze, że swoje mieszkanie wynajął na wiele lat. Przegrał, a za kilka tygodni musi się z Belwederu wyprowadzić. Tylko gdzie? Zobacz to!

 4. Najbogatsi Chińczycy: jak się dorabiają?

  Pół tysiąca Chińczyków ma majątki warte co najmniej miliard dolarów. Skąd się biorą wielkie fortuny w komunistycznych Chinach, gdzie nawet własność prywatna jest...państwowa? Zobacz to!

 5. Duda jednak odchodzi z Legii do Interu! Będzie rekordowy transfer

  Szefowie Legii dobili targu z przedstawicielami włoskiego klubu. Reprezentant Słowacji będzie kosztował łącznie z bonusami 5,75 miliona euro i zostanie najdroższym piłkarzem sprzedanym z polskiego klubu Zobacz to!

 6. Od dziś zacznij doceniać swoje ciało! 5 rzeczy, które sprawią, że pokochasz je BARDZIEJ

  Diety cud znowu na topie, prawda? W końcu sezon plażowy rusza lada moment. Ale nie oszukujmy się dziewczyny - diety cud nie istnieją... Zobacz to!

 7. Koszmar medycyny. Tak torturowali chorych

  Patrząc na te zdjęcia z przeszłości, nie potrafilibyśmy zgadnąć, które narzędzia lub metody były stosowany przy jakich dolegliwościach. Teraz taka forma leczenia wydałaby się nam dziwaczna, a nawet odrażająca i straszna. Dowiedz się, jak leczono skrzywienie kręgosłupa oraz jak wyglądały pierwsze protezy Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..