Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Uwaga rodzice! Te opaski są trujące

  Małe dziewczynki ogarnął szał robienia z kolorowych gumek recepturek bransoletek i innych ozdób. W sklepach można kupić całe zestawy do własnoręcznego wykonania takich gadżetów. Sęk w tym, że oprócz oryginalnych produktów powstały podróbki, które są groźne dla zdrowia dzieci. Naukowcy wykryli w nich substancje, które mogą prowadzić do alergii, a nawet bezpłodności Zobacz to!

 2. Brazylijczycy ukarani przez FIVB

  Dwa tysiące dolarów muszą zapłacić Brazylijczycy za brak przyjścia na dwie pomeczowe konferencje prasowe w mistrzostwach świata siatkarzy. Zobacz to!

 3. Z czego żyje Marta Kaczyńska? Skąd ma na luksusy?

  Prywatna szkoła dla dzieci, torebka od Louisa Vuittona, mieszkanie w Warszawie i Sopocie, luksusowy samochód – choć Marta Kaczyńska (34 l.) nie przepracowała zawodowo w życiu nawet chwili – była jedynie na praktyce w kancelarii adwokackiej – ma na wszystko. No ale cóż – najpierw utrzymywali ją rodzice, potem pierwszy mąż, teraz drugi. Do pracy miała pójść od września. Nie poszła... Zobacz to!

 4. Putin: W dwa dni moje wojska mogłyby być w Warszawie

  - Gdybym chciał, rosyjskie oddziały mogłyby w ciągu dwóch dni być nie tylko w Kijowie, ale także w Rydze, Wilnie, Tallinie, Warszawie lub Bukareszcie - miał grozić Władimir Putin podczas rozmowy z Petro Poroszenką. Zobacz to!

 5. Prototyp Ferrari Enzo na sprzedaż - zdjęcia

  Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Na sprzedaż wystawiony został prototyp Ferrari Enzo, samochód służący do testów potężnego silnika V12 o mocy 680 KM. Kto chętny na tego Frankensteina? Zobacz to!

 6. Volvo 850 R: wilk w skórze łosia | Używane - zdjęcia

  Volvo 850 R  – to jakby do szwedzkich klopsików dodać sporą łyżkę ostrego chili. Albo wypuścić na scenę Abbę w repertuarze heavymetalowym.   Bezpieczeństwo i komfort. To najczęstsze skojarzenia związane z hasłem „Volvo”. Pod względem bezpieczeństwa pokazana w 1991 r. „850-ka” była modelem przełomowym. Zadebiutował w niej opracowany przez Volvo system SIPS (Side Impact Protection System) chroniący pasażerów przed skutkami uderzenia bocznego poprzez rozłożenie jego siły na całą konstrukcję. Zobacz to!

 7. Bułgarska policja nieoficjalnie: Maks i Asia nie żyją

  Nadzieja umiera ostatnia, nie wolno jej zabijać w sercu - tego muszą trzymać się rodziny zaginionych w Bułgarii polskich studentów - Maksymiliana Marka (25 l.) i Joanny Stanik (22 l.). I mimo strasznych doniesień, które - jak podają bułgarskie serwisy internetowe - mają pochodzić od tamtejszej policji, trzeba liczyć na to, że ten koszmar skończy się inaczej niż wyrokują pesymiści. Oczywiście z każdą godziną coraz trudniej bronić się przed argumentami tych ostatnich, bo o śmierci Marka i Joasi mówił już i detektyw Krzysztof Rutkowski i - co uwiarygadnia tezę o tragicznym finale poszukiwań - policjanci, mający mający pracować nad sprawą. A co dokładnie mówią śledczy? No cóż... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..