Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dlaczego przez 70 lat ukrywano film o obozach koncentracyjnych?

  Alianci sfilmowali wyzwalanie obozów koncentracyjnych. Filmy aż 70 lat czekały na emisję. Brytyjczycy ukryli je z powodów propagandowych (dosyć wypominania Niemcom zbrodni). Wreszcie je zobaczymy. Zobacz to!

 2. 2000 KM w Lancerze EVO

  Dwulitrowa jednostka DOHC turbo z Mitsubishi Lancera Evolution jest bardzo podatna na tuning. Autor powyższego filmiku nie opisuje szczegółowo przeprowadzonych modyfikacji w silniku, ale twierdzi, że rozwija 2000 KM. Patrząc na zachowanie tego samochodu jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Chyba że to fake? Jak sądzicie? Zobacz to!

 3. Wulgarny napis o Tusku w reklamie bollywoodzkiego filmu

  Kto by się spodziewał, że w tak pieczołowicie przygotowywanym filmie pojawi się taka wpadka! W bollywoodzkiej superprodukcji „Kick”, która kręcona była m.in. w Warszawie, pojawia się napis tusk pedał. A może to jednak nie przypadek? Zobacz to!

 4. Brutal Limbersky załatwił Dudę. Zobacz koszmarny faul na piłkarzu Legii

  Ondrej Duda nie zagra w meczach przeciwko Ajaksowi Amsterdam. Słowacki pomocnik został brutalnie potraktowany przez Davida Limbersky'ego. Zobacz to!

 5. Edward Snowden: iPhone ma wbudowany podsłuch | Podsłuch w iPhone

  Edward Snowden - były pracownik CIA twierdzi, że iPhone'y mają w oprogramowaniu funkcję do podsłuchiwania ludzi, którą można zdalnie aktywować. Czy jest się czego bać? Zobacz to!

 6. Przyszła na pokaz Versace bez majtek!

  To jedna z najseksowniejszych gwiazd Hollywood. Kate Hudson potrafi być jednocześnie prawdziwą damą i seksowną femme fatale. Co zaprezentowała na pokazie najnowszej kolekcji Versace haute couture w Paryżu? Było gorąco! Zobacz to!

 7. Sąd otworzył testament księdza Irka!

  Sąd otworzył i odczytał dzisiaj testament księdza Irka – to początek sprawy o podział kilkumilionowego majątku pozostawionego przez kapłana. Duchowny sporządził dokument 18 lat temu, dlatego słowem nie wspomina w nim o 5-letnim synku Kubusiu, którego doczekał się z Wiesławą Dargiewicz (42 l.) z Oławy (woj. dolnośląskie)! „Ostatnią wolą” kapłana zmarłego w 2012 roku jest podział dorobku jego życia pomiędzy osoby bliskie jego sercu... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..