Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Wszyscy boją się tego wirusa, a on leczy raka!

  Naukowcy z Royal Marsden Hospital i z Institute of Cancer Research przedstawili najnowsze badania dotyczące leczenia czerniaka złośliwego. Ich wieloletnie testy udowodniły, że nowotwór skóry można wyleczyć za pomocą zmodyfikowanego wirusa opryszczki! Czy to oznacza rewolucję w onkologii? Zobacz to!

 2. Tak Komorowski zniósł porażkę

  Do niedawna niewiarygodne staje się faktem. Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie z Bronisławem Komorowskim i to on przez kolejne 5 lat będzie sprawował najważniejszy urząd w państwie. Oto jak Komorowski zniósł porażkę Zobacz to!

 3. Drzyzga popłakała się na wizji

  To był niezwykle poruszający odcinek programu Ewy Drzyzgi. Bohaterami były nastolatki uzależnione od dopalaczy Zobacz to!

 4. Ranking 15 piosenek o samochodach: ambitne i do kitu

  Czy inspiracją do napisania utworu może być samochód? Oczywiście! Wybraliśmy 15 piosenek o tematyce motoryzacyjnej i podzieliliśmy je na dwie grupy: ambitne i do kitu. Zobacz to!

 5. Mojego Wojtka zabiły dopalacze

  Wojtek (†23 l.) miał udane życie - wspaniałą dziewczynę, niebieskooką piękność Kingę (22 l.) i przemiłą córeczkę Lenkę (1,5 r.). Ale na nieszczęście miał też jedną słabość – dopalacze. I przez nie pękło mu serce. Zobacz to!

 6. Komorowski podwyższył sobie emeryturę! O kilka tysięcy!

  Głodowe świadczenia emerytalne większości Polaków nie przeszkadzają politykom napychać własnych portfeli i dbać o godną starość. Ustępujący prezydent Bronisław Komorowski zadbał o swoją (i swoich poprzedników) podpisując ustawę podwyższającą ich emerytury do ponad 9 tys. zł miesięcznie Zobacz to!

 7. Komorowski na dalekim wschodzie, Duda w miedziowym zagłębiu. Skąd się biorą plamy na mapie wyborczej? [INTERAKTYWNA MAPA]

  Historyczne podziały wciąż rządzą polską polityką – potwierdziły wybory prezydenckie. Zobacz, po której stronie politycznej barykady leży twój powiat i dlaczego akurat tam. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..