Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Tragiczna historia życia Mikulskiego. Miał trzy żony, jego drugi syn...

  Na ekranach twardziel w mundurze abwehry, superagent z pistoletem w ręce, wychodzący zwycięsko z niemal każdej opresji. W pamięć widzów wrył się rolą Hansa Klossa z legendarnego serialu „Stawka większa niż życie”. Jednak za fasadą twardziela krył się osobisty dramat aktora, który w pewnym momencie swojego życia pochował synka, a potem żonę Zobacz to!

 2. Posiadówka z... narkotykami

  Nie zawsze najciemniej jest pod latarnią! Dwóch młodych mężczyzn siedziało sobie, jakby nigdy nic, na jednym z parkingów w Opolu. Zachowywali się jednak na tyle dziwnie, że wzbudzili podejrzenia mieszkańców. Kiedy na miejsce przyjechała policja, okazało się, że obaj mają kieszenie wyładowane... narkotykami. Zobacz to!

 3. Stanisław Mikulski o swoim pogrzebie!

  Stanisław Mikulski podczas jednego ze swoich wywiadów opowiedział, jak chciałby, aby wyglądał jego pogrzeb. Czy rodzina spełni życzenie zmarłego aktora? Zobacz to!

 4. Tajemnica słodkiego imperium

  Niełatwo zaistnieć na rynku zdominowanym przez globalnych producentów słodyczy. Jeszcze trudniej zarobić na czysto w ciągu roku 16,8 mln zł, sprzedając ciastka w swoich cukierniach. Pewnemu bydgoszczaninowi się to udało Zobacz to!

 5. Rosjanie z Krymu rozczarowani Rosją

  Korupcja, drożyzna, łamanie praw człowieka. Rosjanie na Krymie publicznie wychwalają politykę Putina, po cichu przyznają, że są zawiedzeni powrotem do Rosji. O życiu na półwyspie opowiada krymski dziennikarz tatarskiego pochodzenia. Zobacz to!

 6. To nie koniec pierwszej edycji Rolnik szuka żony!

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów prowadzonego przez Martę Manowską programu „Rolnik szuka żony”. To jeszcze nie koniec popularnego reality show! TVP zdecydowało się wyemitować jeszcze jeden odcinek, a w nim... Zobacz to!

 7. Magia dwunastki - wbrew ekotrendom | Auta z silnikami V12

  Dożyliśmy czasów, gdy nawet BMW woli projektować auta na prąd niż te o sportowym zacięciu. Na szczęście w świecie dyktatu wyznawców globalnego ocieplenia, na placu boju pozostają producenci, który nadal pozwalają nam posłuchać rasowego pomruku 12 cylindrów. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..