Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Lepiej, żeby te legendarne samochody nie miały następców | RANKING

  Niektóre auta powinny pozostać jedynie wspomnieniem o czasach ich największej świetności. Czasem próby podtrzymania lub wykorzystania legendy prowadzą do porażki, a czasem i kompromitacji. Przedstawiamy 10 nieudanych kontynuacji modelu. Zobacz to!

 3. Klasyk onboard: pilotka Kuzaja straciła intercom. I głos...

  Rok 2003. Rajd Kormoran. Leszek Kuzaj i Magda Lukas w Subaru Impreza WRC. Rajdowy duet z Polski z angielskim opisem. I może nie byłoby tak źle, gdyby nie wadliwy intercom. Słowa uznania dla kierowcy za jazdę na własne wyczucie i dla pilotki za wolę walki i twardy głos!  .... - To nie był fajf majnys. Nie słyszę Cię! Zobacz to!

 4. Leśnodorski zdradza plany transferowe Legii

  Bogusław Leśnodorski, prezes Legii Warszawa zdradził plany transferowe w zbliżającym się zimowym okienku transferowym. Zobacz to!

 5. Abarth 695 Biposto: superauto do kieszeni | TEST - zdjęcia

  Ma 190 KM, kłową skrzynię biegów, mnóstwo włókna węglowego i tylko dwa fotele. Włosi stworzyli ekstremalnego malucha z wyścigowym rodowodem dopuszczonego do ruchu drogowego.  Zobacz to!

 6. Tak wielka kasa zmienia sportowców

  Nie wszyscy sportowcy byli od razu świetnie ubrani i piękni! Zobacz, jak wyglądały dzisiejsze gwiazdy, zanim zrobiły niesamowitą karierę! Zobacz to!

 7. Tłumy żegnają ofiary potwornej zbrodni

  W samo południe w kościele w Białej Podlaskiej rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe zamordowanego małżeństwa z Rakowisk. Przyszły tłumy mieszkańców miasta, którzy chcieli pożegnać ofiary tej makabrycznej zbrodni. Dokonał jej ich 18-letni syn ze swoją dziewczyną. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..