Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dynamo - Borussia. Dortmund w ćwierćfinale, asysta Kuby!

  Przegladsportowy.pl zaprasza na relację live meczu Pucharu Niemiec Dynamo Drezno - Borussia Dortmund. Zobacz to!

 2. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 3. Masz starą komórkę? Jest warta majątek!

  Smartfony mają niemal nieskończone możliwości – w kieszeni nosimy miniaturowe komputery. Jeszcze na początku XXI wieku funkcje, jakie mają dzisiejsze komórki, brzmiały jak scenariusz filmu science fiction. Istnieje duża grupa ludzi, którym rewolucja na rynku telefonów nie przypadła do gustu. Bardzo cenią sobie wytrzymałe i długo pracujące na baterie modele sprzed kilkunastu lat. Takie kultowe komórki jak Nokia 6310i czy Ericsson R310s w dobrym stanie są dziś bardzo poszukiwane. Masz je w domu? Zainteresuj się sprzedażą. Możesz zarobić naprawdę duże pieniądze! Zobacz to!

 4. Fiskus wejdzie Polakom do domów

  Ministerstwo Finansów chce, by kontrolerzy mogli odwiedzać domy podatników. Kto nie wpuści skarbówki, może zapłacić karę Zobacz to!

 5. Znamy przecieki z komisji w TVN

  Na korytarzach TVN wrze. Wszyscy się zastanawiają, czy stacja zwolni Kamila Durczoka po serii artykułów we „Wprost”. Tygodnik zarzuca szefowi „Faktów” molestowanie i mobbing. Jak jednak dowiedział się Fakt, powołana przez stację komisja wewnętrzna nie znalazła dowodów na to, że dziennikarz molestował pracownice! Zobacz to!

 6. Lech zdeklasował Znicz Pruszków! Fantastyczna zmiana Sadajewa!

  Podopieczni Macieja Skorży pokonali Znicza Pruszków 5:1. Zobacz jak relacjonowaliśmy mecz! Zobacz to!

 7. Łasica ujeżdża dzięcioła. Niezwykłe zdjęcie brytyjskiego fotografa

  To zdjęcie nie jest fotomontażem. Brytyjskiemu fotografowi Martinowi Le-May udało się uchwycić dzięcioła lecącego z łasicą na grzbiecie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..