Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

Już wiadomo, że to Mateusz M. (16 l.), czyli jedna z dwóch osób, która przeżyła masakrę pod Grudziądzem, siedział za kierownicą. Wiemy, że po wypadku przebadano go na obecność alkoholu. Miał pół promila 4 godziny po tragedii. Przypomnijmy, że wskutek zderzenia renault megane scenic z drzewem, jadące nieprzepisowo nastolatki zostały zmasakrowane. W 5-osobowym aucie jechało aż 9 osób. 7 z nich nie przeżyło zderzenia. Zobaczcie zdjęcia nastolatków, którzy zginęli

Czytaj całość:

Oto ofiary masakry pod Chełmnem. ZDJĘCIA i NOWE FAKTY

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 33. dzień okienka transferowego. Wenger przyznaje: Nie chcę Benzemy!

  Przez cały dzień śledzimy na żywo aktualności transferowe w ważnych i mniej ważnych ligach świata. Zobacz to!

 2. Ciężkie chwile Joanny Krupy. Prosi o modlitwę!

  Joanna Krupa przechodzi teraz trudny czas. Jej ukochany 14,5-letni piesek nie czuje się teraz najlepiej. Gwiazda nie może się nim teraz zaopiekować, ponieważ czworonóg jest w Los Angeles, podczas gdy ona musi być w Polsce na planie „Top model”. W związku z tym modelka poprosiła o modlitwę Zobacz to!

 3. Szczegóły pogrzebu Jana Kulczyka

  Podano pierwsze szczegóły ceremonii pogrzebowej Jana Kulczyka. Zamknięte będzie Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu. Do kościoła wejdą tylko bliscy i zaproszeni goście Zobacz to!

 4. Nadopiekuńczość rodziców powoduje, że dzieci wyrastają na emocjonalne kaleki

  Są ofiarami swoich rodziców. Amerykanie mówią o takich rodzicach „helicopter parents”, bo krążą nad dziećmi jak śmigłowiec ratunkowy. Zobacz to!

 5. Głupi wpis na Facebooku kosztował go pracę

  Zwolnienie z pracy za jedną nieprzemyślaną wypowiedź na Facebooku? Mężczyzna (do niedawna) zatrudniony w Czerwonym Krzyżu przeżył to na własnej skórze. Zobacz to!

 6. BILD: Obrońca HSV chce trafić do kadry Polski. Dostanie powołanie?

  Matthias Ostrzolek w wywiadzie dla BILD-a zapewnia, że schlebia mu zainteresowanie ze strony reprezentacji Polski. Zobacz to!

 7. O matko... Za jakie grzechy? SLS ginie w szponach niszczarki

  To nie jest wideo dla ludzi o słabych nerwach. Przygotujcie się na wstrząs... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..