Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. TEN TYP MES: Złe dziary

  Chcę wydziarać sobie coś nowego. Znacie te teksty, że tatuaż uzależnia, na jednym się nie skończy itp. I to zazwyczaj prawda. Zobacz to!

 2. Chuliganka Anna Przybylska

  Jej czarno-białe zdjęcie, które stanęło obok trumny w kościele, wybrały dzieci. Miały do wyboru sześć, zdecydowały się na to, na którym jest zadumana, poważna. Naprawdę taka nie była. Zobacz to!

 3. Polonez 1500 „AE86 Edyszyn” z Tajlandii na sprzedaż - zdjęcia

  Kupić Poloneza w Tajlandii? Istne szaleństwo. A może nie do końca... Zobacz to!

 4. Lubię na podlodze > lubię na podlodze, stole na Facebooku

  Jeśli zastanawiasz się o co chodzi w nowej zabawie "lubię na podłodze, stole", nie jesteś sama. To nowa Facebookowa zabawa, w której piszesz "Lubię na podłodze, stole"...kłaśc torebkę. Zobacz to!

 5. Nie lekceważ tych sygnałów! Tak wykryjesz raka

  Boimy się go wszyscy. Rak to bardzo trudny przeciwnik. Jednak nawet z nowotworem możemy wygrać. Przede wszystkim musimy zachować czujność i nie przegapić objawów, które mogą sygnalizować chorobę. Lepiej zafundować sobie niepotrzebną wizytę u lekarza, niż przegapić wczesne zmiany nowotworowe. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny Zobacz to!

 6. Liga Mistrzów: Anderlecht – Arsenal. Niewiarygodna końcówka! Kanonierzy wygrywają w doliczonym czasie!

  Anderlecht Bruksela – Arsenal Londyn na żywo! Liga Mistrzów na żywo! Relacja live z meczu Anderlecht – Arsenal. Zobacz to!

 7. Metalist – Legia. Kolejna wygrana mistrzów Polski!

  Metalist – Legia Warszawa na żywo! Liga Europy na żywo! Relacja live z meczu Ligi Europy Metalist – Legia Warszawa. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..