Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 5 pytań, które zadają tylko beznadziejni rekruterzy

  Na rynku nie brakuje znakomitych rekruterów, potrafiących stworzyć z pracownikiem symbiotyczną relację. Niestety bariery wejścia do tego zawodu są bardzo niskie. Właściwie każdy może zostać rekruterem. A przez to trafiają się wśród nich ludzie, którzy nie pomagają, lecz przeszkadzają Zobacz to!

 2. Nowa pierwsza dama od zawsze zachwycała stylem?

  Agata Kornhauser-Duda to córka znanego poety i prozaika Juliana Kornhausera. Ukończyła studia germanistyczne i uczy języka niemieckiego w jednym z krakowskich liceów. – Postaram się być dobrą pierwszą damą – powiedziała tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników zwiastujących zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich 2015. Szczupła, długonoga blondynka jest niewątpliwie jedną z najbardziej atrakcyjnych pierwszych dam w historii. Krótko przystrzyżone włosy, delikatny makijaż i klasyczne stylizacje niepozbawione jednak indywidualnego charakteru, to jej znak rozpoznawczy. Zobaczcie, jak prezentowały się najsłynniejsze kreacje Agaty Kornhauser-Dudy Zobacz to!

 3. Pierwsza zagraniczna wizyta Dudy zaplanowana! Wiemy, dokąd pojedzie!

  Ogromna radość zagościła wśród polityków prawicy. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości wygrał w wyborach prezydenckich, pokonując w drugiej turze wyborów urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Ryszard Czarnecki uważa, że jest to dobry prognostyk przed październikowymi wyborami parlamentarnymi i deklaruje, że kandydatem PiS na premiera jest Jarosław Kaczyński. Czarnecki ujawnił też, dokąd wybiera się w pierwsze podróże zagraniczne nowy prezydent elekt. Zobacz to!

 4. Znaleźli poduszkę wypchaną pieniędzmi

  Pracownicy sortowni śmieci w Starogardzie Gdańskim przeżyli istny szok! Z kabiny, która rozrywa większe przedmioty zaczęły dosłownie wylatywać pieniądze. Pracownicy naliczyli prawie 70 tysięcy złotych. Zobacz to!

 5. 22:30 Polacy po ogłoszeniu wyników wyborów [MEMY]

  Najmniej sfałszowane wybory, masowa ucieczka Polaków i szogun pakujący wyprawkę. Zobaczcie, jak twórcy memów komentują wyniki wyborów. Zobacz to!

 6. Drzyzga popłakała się na wizji

  To był niezwykle poruszający odcinek programu Ewy Drzyzgi. Bohaterami były nastolatki uzależnione od dopalaczy Zobacz to!

 7. Dudek wspomina finał w Stambule: Szewczenko do dziś nie może uwierzyć

  To już dziesięć lat od niesamowitego meczu w Stambule, kiedy to przegrywający do przerwy 0:3 FC Liverpool Jerzego Dudka pokonał ostatecznie AC Milan i sięgnął po puchar Ligi Mistrzów. Były bramkarz reprezentacji Polski został bohaterem wieczoru, a jego dudek dance stał się słynny na całym świecie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..