Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Oto zapis krzyków z samolotu śmierci. Otwórz te cholerne drzwi!

  Francuska prokuratura ujawniła nagrania z czarnej skrzynki rozbitego airbusa A320. Wynika z nich, że kapitan samolotu robił wszystko, by ocalić pasażerów. Otwórz te cholerne drzwi! – miał krzyczeć Patrick Sondheimer do samobójcy Andreasa Lubitza. Co jeszcze zawierają stenogramy? Zobacz to!

 2. Śpiewa pięknie w Jaka to melodia, choć nie słyszy

  Od lat porusza serca widzów w programie Jaka to melodia. Od niedawna bierze udział w show Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie w ostatnim odcinku podzielił się swoją wielką tajemnicą. Mowa o Grzegorzu Wilku, który po odebraniu czeku za wygrany występ wyznał szczerze, że od lat jest niesłyszący Zobacz to!

 3. Top 7: najlepsze auta, niedostępne w Polsce - zdjęcia

  Prezentuje 7 najlepszych samochodów, których niestety nie kupicie oficjalnie w Polsce. Zaczynamy! 1. DODGE VIPER Zobacz to!

 4. Oficjalny komunikat BBC w sprawie Clarksona i TopGear

  Oficjalne oświadczenie Tony’ego Halla, dyrektora generalnego BBC. Zobacz to!

 5. Audi S8 bohaterem Transporter Refueled | Zwiastun

  Najnowsza część kultowego Transportera trafi do kin w 2015 roku. Fabuła filmu raczej się nie zmieni. Widzowie mogą spodziewać się wartkiej akcji, wybuchów, strzelanim, bijatyk, pięknych kobiet, gansterów i pościgów. Rolę głównego bohatera, Franka Martina, przejmuje Ed Skrein, znany z serialu Gra o Tron. Ciekawe czy zastąpi godnie Jasona Stathama. Drugim głównym bohaterem filmu będzie Audi S8. W powyższym trailerze limuzyna gra pierwsze skrzypce i demonstruje swoje możliwości. Momentami zwiastun przypomina bardziej reklamę Audi niż zapowiedź filmu. Zobacz to!

 6. (Prze)Sądny dzień Nawałki

  Stroje? Tylko białe, kierowca autobusu ma zakaz cofania, komentować muszą Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Adam Nawałka przed meczem z Irlandią dba o każdy szczegół – w tym swoje małe zabobony. Zobacz to!

 7. Irlandzkie media ostrzegają przed polskimi neonazistami

  “Independent” ostrzega kibiców w Dublinie. Gangi polskie i angielskie mają rzekomo stanowić zagrożenie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..