Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Upał jakiego w Polsce nie było!

  Najbliższy tydzień będzie bardzo gorący. Już w poniedziałek temperatura dojdzie do 30 st. C, ale synoptycy zapowiadają nawet o 10 więcej! Zobacz to!

 2. Zamieszanie z pogrzebem Kulczyka. Urzędnicy nie wiedzą, co robić

  Choć do pogrzebu Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka zostało kilka dni, w Poznaniu zapanował prawdziwy chaos. Urzędnicy nie potrafią odpowiedzieć, jak będzie wyglądała organizacja pogrzebu. Zobacz to!

 3. Anita Włodarczyk pobiła rekord świata!

  Podczas festiwalu rzutów im. Kamili Skolimowskiej, Polka pokonała magiczną granicę 81. metrów. Zobacz to!

 4. Nadchodzą rekordowe upały! Zobacz kiedy

  Początek sierpnia będzie obfitował w upały. Szczególne nasilenie wysokich temperatur czeka nas w połowie nadchodzącego tygodnia. Na południu kraju słupki rtęci mogą wskazać nawet 38 stopni Celsjusza! Zobacz to!

 5. Małysz: Bywam misiem z Krupówek

  W wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” Adam Małysz opowiada, co robi oprócz tego, że się ściga w rajdach samochodowych. Zobacz to!

 6. Podbeskidzie - Cracovia. Pasy obejmują prowadzenie!

  Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia na żywo! Relacja live z meczu ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia. Zobacz to!

 7. Kulczyk w niedzielę chodził z ochroniarzem do kościoła

  Nie dość, że był bajecznie bogaty, to do tego bardzo pobożny. Jan Kulczyk († 65 l.) celebrował mszę św. w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Konstancinie – Jeziornej. Zawsze przychodził w towarzystwie ochroniarza. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..