Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Niewiarygodne stało się możliwe - nareszcie dobry spot promujący Polskę [WIDEO]

  Stadion wyciągnięty z morza, średniowieczne walki w Warszawie i Smok Wawelski sygnujący umowy. Po słynnym gwałcicielu z Warszawy i całej wideotece miernych spotów promocyjnych, polskie MSZ tym razem stanęło na wysokości zadania. Zobacz to!

 2. Mirosław Szymkowiak wznawia karierę!

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

 3. Gwiazdor Barcelony wraca do klubu

  Eric Abidal w grudniu najprawdopodobniej zakończy karierę i zdecyduje się na powrót do Barcy w roli dyrektora szkółek. Zobacz to!

 4. V8 i 650 KM w Maluchu. Walka na 1/4 mili

  W Wielkiej Brytanii popularną bazą do budowy dragstera jest nasz urodziwy Maluch. Chłopaki wkładają do niego wielki silnik V8 o mocy rzędu 650 KM i wyjeżdżąją na wyścigi 1/4 mili. Robią wrażenie. Zobacz to!

 5. Szpitale grozy. Chciałbyś się tam leczyć?

  Szpitale, które napawają lękiem! Jak Polska długa i szeroka nie brakuje szpitali, w których traktowanie pacjentów pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brud, smród i kolejki to jedno. Ale nie brakuje też rażących błędów lekarskich, a nawet znęcania się nad pacjentami! Oto kilka z szpitali grozy. Zobacz to!

 6. Rozwścieczony husky rozszarpał 12-latce twarz

  12-letnia Georgia przeżyła horror! Leżała u koleżanki w domu na ziemi w salonie i razem, zapatrzone w telewizor, oglądały program „X-Factor. W pewnym momencie dziewczynka szturchnęła niechcący psa husky, a ten rzucił się na jej twarz Zobacz to!

 7. Są klasowymi piłkarzami, a zarabiają za mało. Najbardziej niedoceniane gwiazdy

  Prezentujemy zestawienie piłkarzy, którzy zarabiają mniej od swoich kolegów z drużyny, a grają od nich znacznie lepiej. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..