Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. C1 pierwszym smartfonem z Androidem w barwach nowej Nokii? | Nokia C1

  Zdaje się, że Finowie przygotowują się wprowadzenia nowego smartfonu z Androidem - modelu C1. Zobacz to!

 2. Mercedes kontratakuje: 30 nowych modeli - zdjęcia

  Mercedes zapowiedział wprowadzenie na rynek 30 nowych modeli do 2020 roku. 11 z nich nie ma bezpośredniego odpowiednika w aktualnej ofercie. Niemiecki producent ma bardzo ofensywny plan na najbliższe lata. W obecnej gamie znajduje się 25 modeli (różne wersje nadwozia danej klasy), ale do 2020 zamierza wprowadzić kolejne 30. Wśród nich znajduje się aż 11 nowości, które nie mają poprzedników. Zdaje się, że Mercedes dąży do uzupełnienia braków w każdym segmencie. Zobacz to!

 3. Popularny lek przedłuża życie

  Ibuprofen może wydłużyć życie nawet o 12 lat – wynika z najnowszych badań naukowców, na które powołuje się „The Telegraph” Zobacz to!

 4. PODSUMOWANIE: Polski hip-hop 2014

  W polskim rapie jak na huśtawce. Po mało satysfakcjonującym, a przede wszystkim nudnym 2013, tym razem znowu poszedł do góry. Twórczo adaptowane trendy, producenci wychodzący z gett, dobrze pisane teksty, weterani starzejący się jak wino, a nawet powiew świeżości w ulicznych nawijkach – przeczytaj, bo parę memów z Bonusem BGC, Kaenem, Peją i Dioksem nie wystarczy, żeby to ogarnąć. Zobacz to!

 5. Staruszkowie pokłócili się o seks

  Kto powiedział, że tylko młodzi kłócą się z powodu seksu? 85-latek z Jastrzębia-Zdroju chciał zabić 90-letnią żonę. Powodem dramatycznych zdarzeń był... seks oraz to, że kobieta chciała pójść do kościoła. Krewki staruszek w szale tłukł żonę laską i krzyczał: „Szatana chcesz tam spotkać?!”. Ona zaś odpowiadała: „A tobie tylko kochanki w głowie!”. Zobacz to!

 6. Bohater, Epicki Don Camillo, Chwała Glikowi - takiego występu nie było od czasu Bońka

  Kamil Glik został bohaterem meczu z Genoą. Po dwóch golach Kamila Glika jego klub wygrał 2:1. Zobacz to!

 7. Pierwsze Porsche 918 rozbite w Chinach - zdjęcia

  Prędzej czy później musiało do tego dojść. Pierwsze Porsche 918 Spyder spisano na straty w Szanghaju. Hiperauto miało poważny dzwon w miniony weekend. Do zdarzenia doszło na jednej z wąskich ulic Szanghaju. Lokalne media donoszą, że samochodem kierowała kobieta. W dodatku nie jest właścicielką 918 Spyder. Ten siedział na prawym fotelu z wielkim rogalem na twarzy, aż do momentu, kiedy Porsche zatrzymało się na drzewie i betonowym ogrodzeniu. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..