Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Upalny weekend na koniec wakacji!

  Choć wakacje dobiegają końca, pogoda sprawi nam miłą niespodziankę. Najbliższy weekend ma być upalny! Temperatury maksymalne osiągną nawet 36 stopni. Zobacz to!

 2. Tak teraz Tuskowie mieszkają w Brukseli

  Małgorzata Tusk jest doskonale znana ze swojego przywiązania do rodzinnego Sopotu. Już za czasów, gdy jej mąż został premierem, jego żona bywała w stolicy jedynie przejazdem. Ostatnimi czasy tęsknota za mężem zmusiła ją jednak do przeprowadzki. Zobacz, jakie gniazdko uwili sobie Tuskowie w Belgii. Zobacz to!

 3. Ministerstwo ostrzega: Nie szukajcie „złotego pociągu”. Może być niebezpieczny

  Generalny Konserwator Zabytków Piotr Żuchowski apeluje, aby łowcy skarbów zaprzestali poszukiwań w okolicach Wałbrzycha. W ukrytym pociągu mogą znajdować się niebezpieczne materiały z okresu II wojny światowej. Zobacz to!

 4. Mastalerek i Kurski - nie. Pawłowicz - tak. PiS ułożyło listy wyborcze

  Komitet Polityczny PiS zatwierdził listy partii na październikowe wybory. Nie obyło się bez zaskoczeń - prominentni politycy związani z Prawem i sprawiedliwością znaleźli się za wyborczą burtą. Zobacz to!

 5. Uczestnik Tańca z gwiazdami sparaliżowany

  Sławomir Turski, tancerz, którego widzowie kojarzą z występów z Otylią Jędrzejczak w Tańcu z gwiazdami, miał poważny wypadek. Zobacz to!

 6. Matka i córka wydały ponad 350 tys. zł na operacje plastyczne

  Georgina Clarke i Kayla Morris wydały 56 tys. funtów, by upodobnić się do ich idolki Katie Price. Do tej pory kobiety przeszły 26 operacji, ale to jeszcze nie koniec zabiegów. Zobacz to!

 7. Lekcja języka z Krystyną Pawłowicz. Szkoła polska mówi wziąść

  Chciała skomentować odejście z TVN24 Jarosława Kuźniara, a wywołała burzę wokół poprawnej polszczyzny. Na swoim profilu Krystyna Pawłowicz przekonuje, że forma wziąść jest poprawna. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..