Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dlaczego przez 70 lat ukrywano film o obozach koncentracyjnych?

  Alianci sfilmowali wyzwalanie obozów koncentracyjnych. Filmy aż 70 lat czekały na emisję. Brytyjczycy ukryli je z powodów propagandowych (dosyć wypominania Niemcom zbrodni). Wreszcie je zobaczymy. Zobacz to!

 2. Sąd otworzył testament księdza Irka!

  Sąd otworzył i odczytał dzisiaj testament księdza Irka – to początek sprawy o podział kilkumilionowego majątku pozostawionego przez kapłana. Duchowny sporządził dokument 18 lat temu, dlatego słowem nie wspomina w nim o 5-letnim synku Kubusiu, którego doczekał się z Wiesławą Dargiewicz (42 l.) z Oławy (woj. dolnośląskie)! „Ostatnią wolą” kapłana zmarłego w 2012 roku jest podział dorobku jego życia pomiędzy osoby bliskie jego sercu... Zobacz to!

 3. Jedyny dobry kapo w Auschwitz! Gołymi rękami zabijał nazistów

  Kapo Lechenich był Niemcem i jednocześnie jednym z 30 pierwszych więźniów KL Auschwitz. Miał numer obozowy 19. Naziści powiedzieli mu, co ma robić. Miał dozorować innych więźniów, zastraszać ich, katować i mordować! Ale Lechenich miał ich rozkazy gdzieś i nie uległ nazistowskiej maszynie śmierci jak inni kapo. Dla więźniów był dobry. Pomagał im. A kiedy trafiła się okazja... uciekł z obozu i zaczął zabijać esesmanów, których obozie przestał uważać za ludzi Zobacz to!

 4. Przyszła na pokaz Versace bez majtek!

  To jedna z najseksowniejszych gwiazd Hollywood. Kate Hudson potrafi być jednocześnie prawdziwą damą i seksowną femme fatale. Co zaprezentowała na pokazie najnowszej kolekcji Versace haute couture w Paryżu? Było gorąco! Zobacz to!

 5. 2000 KM w Lancerze EVO

  Dwulitrowa jednostka DOHC turbo z Mitsubishi Lancera Evolution jest bardzo podatna na tuning. Autor powyższego filmiku nie opisuje szczegółowo przeprowadzonych modyfikacji w silniku, ale twierdzi, że rozwija 2000 KM. Patrząc na zachowanie tego samochodu jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Chyba że to fake? Jak sądzicie? Zobacz to!

 6. Franki? Nie, dziękujemy

  W jakiej walucie brali kredyty prezesi i członkowie zarządów banków? Wie to Komisja Nadzoru Finansowego. Wiedza ta nie jest tajna, skoro jakiś czas temu ujawnił to Wojciech Kwaśniak, wówczas generalny inspektor nadzoru bankowego, a dziś wiceszef KNF Zobacz to!

 7. Ona roztrzaskała o beton główkę swojego dziecka. NOWE FAKTY

  Koszmarna zbrodnia we wsi Bądki pod Kwidzynem (woj. pomorskie). 27-letnia Monika B. zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Maleńką i bezbronną córeczkę skatowała w przydomowej piwnicy, w której odbył się poród. Zabójczyni przyznała się do morderstwa. I ze szczegółami opisała jak odebrała życie maleństwu. Wyszło też na jaw, że już 10 lat temu podejrzewano ją o zabicie swojego pierwszego dziecka. Zwłoki noworodka miała spalić w piecu. Wtedy śledczy nie zdołali jej tego udowodnić. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..