Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

To właśnie ją wybrał Kuba Wojewódzki do swego programu na nową wodziankę. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna nie lubi nosić staników. To dobrze?

Czytaj całość:

Nowa wodzianka nie lubi staników. Słusznie?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Brytyjska monarchia na zakręcie. Koniec sagi Windsorów

  88-letnia Elżbieta II cierpi na demencję, zdziwaczały Karol ma podobno znów romans, a Kate przestaje być ulubienicą młodych Brytyjek. Opera mydlana Windsorów nie będzie mieć upragnionego happy endu. Zobacz to!

 2. Od 1 stycznia chorych na raka zakwaterują w hotelach

  To już pewne! Od 1 stycznia wchodzi w życie nowy pomysł urzędników NFZ, który u wielu chorych na raka wywołuje stany lękowe. Polscy pacjenci mogą być zgodnie z nowym prawem kwaterowani w hotelach, a nie w szpitalach. I na nic zdają się alarmistyczne prognozy, że odseparowanie pacjenta od lekarzy i pielęgniarek może grozić katastrofą (bo przecież chory może poczuć się w hotelu źle, a tu czasami liczą się minuty!). Biurokraci posługują się argumentem finansowym: doba w szpitalu kosztuje 300 zł. A ile ich zdaniem warte jest ludzkie życie? No cóż... Zobacz to!

 3. Kupiłem kurczaka, a on świeci!

  Mirosław Czarnota (55 l.) z Kołobrzegu wiele już widział w swoim życiu, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkał. Kurczak, którego niedawno kupił w sklepie, po ugotowaniu i ostygnięciu zaczął świecić fluorescencyjnym światłem! Zobacz to!

 4. Najładniejsze ekrany główne w smartfonach czytelników Komputer Świata | Top 10 ekranów głównych

  Poprosiliśmy naszych czytelników o to, by zaprezentowali nam ekrany główne w swych smartfonach. Odzew był ogromny a ekrany piękne, dlatego postanowiliśmy wybrać dziesięć z nich i zebrać je w galerię. Zobacz to!

 5. Mercedes-Maybach: szczyt luksusu - zdjęcia

  TopGear Polska Zobacz to!

 6. Polacy zginęli w Londynie. Spuszczali kanapę z balustrady i...

  To był potworna tragedia. Po 10 rano w dzielnicy Knightsbridge na Cadogan Square robotnicy spuszczali na dół ogromną kanapę na balkon remontowanego apartamentu. W pewnym momencie nie wytrzymała balustrada i oderwała się pociągając za sobą dwóch robotników. Spadli z wysokości ok. 10 metrów. Obaj zginęli. Telewizja Sky News podaje, że byli to Polacy Zobacz to!

 7. Za 5 dni urlopu dwa tygodnie wolne! Długie weekendy 2015

  Wyobraźcie sobie, 5 dni urlopu a w efekcie 13 dni wolnego. To możliwe! Taka okazja nadarza się niemal dokładnie za miesiąc. Boże Narodzenie 2014 wypada w czwartek i piątek, więc biorąc zaledwie 5 dni urlopu, możemy mieć aż 13 dni wolnych, wracając do pracy dopiero w środę 7 stycznia 2015 roku! W 2015 roku czekają nas 252 dni robocze i 113 dni wolnych, czyli o dwa mniej niż w 2014. Zobaczcie kiedy wypadają dni wolne w 2015 roku Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..