Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ciekawostka z ogłoszenia: Nissan Primera łod Ślonzoka

  Tym razem „gwoździem programu” jest nie samochód, a treść ogłoszenia. Tak sprzedaje się samochody w Rudzie Śląskiej. Zobacz to!

 2. Co się stało z Agnieszką Kotulanką?!

  Podkrążone oczy, opuchnięta twarz, przygarbiona sylwetka. Nawet widzowie „Klanu” mieliby trudności w rozpoznaniu tej postaci. Agnieszka Kotulanka (59 l.) coraz mniej bowiem przypomina pogodną Krystynę Lubicz, w którą wcielała się przez lata w serialu TVP 1. Aktorka odizolowała się od znajomych ze świata filmowego. Plotkuje się, że walczy z chorobą alkoholową i depresją Zobacz to!

 3. Syn odrąbał matce głowę. Siekierę położył obok świętego obrazka

  Horror w Bojanowie na Podkarpaciu. Syn zamordował swoją 82-letnią matkę. Odrąbał jej siekierą głowę. Na koniec obok zwłok postawił gromnicę i święty obrazek Zobacz to!

 4. Samsung Galaxy S6 Edge w teście na topienie w wodzie | Samsung Galaxy S6 Edge

  Nowe smartfony Samsunga nie są wodoodporne, a mimo to redaktorzy TechSmartt postanowili sprawdzić jak Galaxy S6 Edge radzi sobie po zanurzeniu w wodzie Zobacz to!

 5. VW Golf I o mocy 1056 KM vs Yamaha R1

  Sleeper kontra motocykl. Volkswagen Golf I z silnikiem 2.0 Turbo o mocy 1056 KM i napędem na cztery koła versus Yamaha R1 wyciskająca 182 KM. Dwie wydmuszki, które nawet u największego malkontenta świata wzbudza pozytywne emocje. Jednak czy samochód może być szybszy od motocykla? Sprawdzi sami. Zobacz to!

 6. Irlandia – Polska: Kto miał kryć Longa? Znamy winnego utraty gola

  Wystarczyło wytrzymać jeszcze cztery minuty i byłyby cenne trzy punkty. Zobacz to!

 7. Putin nie żyje! Rządzi jego sobowtór!

  Była żona Władimira Putina zwierzyła się niemieckiemu Die Welt, że jej mąż od dawna nie żyje. Tak przynajmniej twierdzi ukraiński portal swit24.net, który upublicznił sensacyjne informacje. Ludmiła Putin miała powiedzieć dziennikarzom, że Rosją rządzi nie jej były małżonek, a jego sobowtór Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..