Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Karolina i Patrycja leżały martwe w lesie

  Podwójna tragedia. Nie żyją poszukiwane od soboty dwie 17-latki z woj. świętokrzyskiego. Ich zwłoki znaleziono w lesie nieopodal domów. Zobacz to!

 2. Golizna i sprośne żarty w Rolnik szuka żony!

  Coraz goręcej robi się w reality show TVP1 Rolnik szuka żony. W ostatnim 4 odcinku programu dziewczyny pokazały trochę ciałka. Pojawiły się nawet sprośne żarty! Zobacz to!

 3. 100 tys. zł. kary za oburzającą scenę w Klanie!

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVP karę w wysokości 100 tys. zł za zbyt nachalne lokowanie produktu i autopromocję w swoich serialach. Zastrzeżenia dotyczyły dwóch odcinków „Klanu” i jednego „Na dobre i na złe”. Zobacz to!

 4. Walka o pas na drodze...

  Dwóch kierowców w tym samym czasie uznało, że zamierza jechać tym samym pasem. Budowali napięcie aż w końcu jeden z nich nie wytrzymał... Tak jakby innych pasów do jazdy nie było. Lekcja "kultury drogowej"... Zobacz to!

 5. Polacy oburzeni norweskim serialem Walka o byt

  Zaplanowany jako społeczna satyra serial „Walka o byt” uraził mieszkających w Norwegii Polaków. - Jest pewna różnica pomiędzy naśmiewaniem się ze zblazowanej klasy średniej, a żartami z pomieszkiwania w piwnicach – uważają. Zobacz to!

 6. 100-latka zdradza sekret długowieczności!

  Żadnych diet, a na chandrę tylko słodycze – oto prosta recepta na długowieczność. Prosta i sprawdzona. Bo pani Rozalia Szaflarska z Krośnicy właśnie świętowała 100. urodziny! Zobacz to!

 7. Ford Focus - zmiany w dobrą stronę | Pierwsza Jazda - zdjęcia

  Ford Focus fl Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..