Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 2. Spanie ze zwierzęciem niszczy zdrowie?

  Każdy, kto ma kota albo psa, wie, jak przyjemnie przytulić się do zwierzęcia w nocy i jak miło posłuchać mruczenia przy usypianiu albo być obudzonym przez ciepły język wylizujący ucho. Co może być zdrożnego w spaniu ze zwierzakiem oprócz zabrudzenia pościeli czy konieczności usuwania z niej garści kłaków? Zobacz to!

 3. Policjanci zabili bezdomnego. Uwaga! DRASTYCZNY FILM

  Amerykańscy policjanci znowu się nie popisali. Tym razem zastrzelili bezdomnego mężczyznę w Los Angeles. Tylko dlatego, że nie reagował na ich polecenia i wydawało im się, że może mieć broń. - Był nieuzbrojony, oni go po prostu zastrzelili - relacjonują świadkowie, których cytuje gazeta.pl. Zobacz to!

 4. Dzierżanowski: TVN, dziennikarze i Fakty to ofiary Kamila Durczoka

  Zastępca redaktora naczelnego tygodnika Wprost przyznał w programie Tomasz Lis na żywo, że Kamil Durczok jest odpowiedzialny za aferę związaną z molestowaniem i mobbingiem w stacji telewizyjnej. - Gdybyśmy nie przeprowadzili dziesiątek rozmów i nie mieli pewności, nikt odważyłby się na publikację tekstów. Zobacz to!

 5. Samsung pokazał, że chce być jak Apple

  Koreańczycy jeszcze nigdy tak ewidentnie nie podążali ścieżką wydeptaną przez swojego największego konkurenta. A ich flagowy smartfon jeszcze nigdy nie był tak podobny do iPhone’a Zobacz to!

 6. Kazadi: Byłam na odwyku

  Piękna, młoda, utalentowana, sławna. Patricia Kazadi nie kojarzy nam się z ostrym życiem. Tymczasem okazało się, że celebrytka ma za sobą odwyk! Zobacz to!

 7. Tajemnica koloru sukienki rozszyfrowana

  Czy sukienka widoczna na zdjęciu jest w czarno-niebieskie paski czy w złoto-białe? To pytanie zawładnęło wyobraźnią tysięcy internautów. Jeszcze więcej emocji wzbudziły próby wyjaśnienia, jak to możliwe, że jedna i ta sama sukienka ma tak odmienne, różnie odbierane barwy. Znamy odpowiedź na te pytania. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..