Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Te gwiazdy zaliczyły wpadkę na scenie

  Kocie ruchy, kuse sukienki, obcisłe spodnie – tak powinny wyglądać gwiazdy na scenie podczas koncertów. Niestety, nawet przy najlepiej wymyślonym show zdarzają się wpadki. Skomplikowane układy i mało czasu na przebranie się między piosenkami może prowadzić do katastrofy! Zobacz nasza galerię wpadek. Zobacz to!

 2. Poznaliśmy rywali Lecha i Legii! Kolejorz z okazją do rewanżu za LM, warszawianie zagrają z Napoli

  Zapraszamy na relację na żywo z losowania grup Ligi Europy. Początek o godzinie 13. Zobacz to!

 3. Stanowski: Polskie kluby wciąż szukają drogi do szczęścia

  Krzysztof Stanowski pisze o drodze polskich klubów do Ligi Mistrzów i korzyściach płynących z awansu do elitarnych rozgrywek Zobacz to!

 4. Zanim wciśniesz pedał gazu zobacz crashtest przy 200 km/h.

  Przy takiej prędkości karoserie samochodów miażdżą się jakby były wykonane z papieru i to bez względu, czy mamy do czynienia z Oplem Astrą, czy Volvo V70. Zobacz to!

 5. Uchodźcy: Europa ich nie chce, toną w Morzu Śródziemnym. 82 nowe ofiary śmiertelne

  Banksy, światowej sławy artysta street art, potępia obojętność Unii Europejskiej wobec problemu uchodźców. W czwartek u wybrzeży Libii zatonęła kolejna łódź z nielegalnymi imigrantami. Ciała 82 osób woda wyrzuciła dzień później na libijskie wybrzeże. 100 osób jest wciąż zaginionych, ale zdaniem lokalnych władz najpewniej nie żyją. Zobacz to!

 6. Tirówki będą musiały nosić kamizelki odblaskowe!

  Włoskie prostytutki pracujące na ulicach będą musiały nosić kamizelki odblaskowe. Te, które nie założą obowiązkowego ubrania, będą musiały zapłacić 500 euro kary. W ten sposób burmistrz miasteczka w Lombardii chce zwiększyć bezpieczeństwo na drogach. Zobacz to!

 7. Klaudia zabiła się przez nagie zdjęcia? Zemsta chłopaka

  Była młoda i śliczna. Ciało 18-letniej Klaudii z Brodnicy wyłowiono w poniedziałek z jeziora. Na brzegu znaleziono jej ubrania i telefon. Nie umiała pływać. Z SMS-a wysłanego do koleżanki wynika, że mogła zabić się przez byłego chłopaka, który rozsyłał jej nagie zdjęcia. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..