Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Niewiarygodne stało się możliwe - nareszcie dobry spot promujący Polskę [WIDEO]

  Stadion wyciągnięty z morza, średniowieczne walki w Warszawie i Smok Wawelski sygnujący umowy. Po słynnym gwałcicielu z Warszawy i całej wideotece miernych spotów promocyjnych, polskie MSZ tym razem stanęło na wysokości zadania. Zobacz to!

 2. Niesamowite zdjęcia duchów!

  Zmarli przychodzą z zaświatów i ukazują się nam czasami? Zobacz niesamowite fotografie zrobione duchom, to nie jest photoshop! Zobacz to!

 3. Polskie gwiazdy, które odeszły w tym roku

  Oto polskie gwiazdy, które odeszły z tego świata w ciągu ostatniego roku...Celebryci, dziennikarze, aktorzy i muzycy. Choć nie ma ich już z nami, długo będziemy wspominać ich role, występy w telewizji oraz dzieła, które tworzyli. Ich wkład w polską kulturę jest niezaprzeczalny, dlatego stratę odczuwają do dziś nie tylko ich bliscy, ale także rzesze fanów. Zobacz, kto ze znanych zmarł w ciagu ostatniego roku. Zobacz to!

 4. V8 i 650 KM w Maluchu. Walka na 1/4 mili

  W Wielkiej Brytanii popularną bazą do budowy dragstera jest nasz urodziwy Maluch. Chłopaki wkładają do niego wielki silnik V8 o mocy rzędu 650 KM i wyjeżdżąją na wyścigi 1/4 mili. Robią wrażenie. Zobacz to!

 5. Google uruchamia płatną wersję YouTube - Google YouTube

  Google zamierza wprowadzić opcjonalny abonament, dzięki któremu materiały umieszczone na YouTube będzie można oglądać bez reklam. Zobacz to!

 6. Mirosław Szymkowiak wznawia karierę!

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

 7. Rozwścieczony husky rozszarpał 12-latce twarz

  12-letnia Georgia przeżyła horror! Leżała u koleżanki w domu na ziemi w salonie i razem, zapatrzone w telewizor, oglądały program „X-Factor. W pewnym momencie dziewczynka szturchnęła niechcący psa husky, a ten rzucił się na jej twarz Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..