Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Kapitalny skok Stocha w Willingen! Pokaz siły Polaka

  Polski skoczek przekroczył rozmiar Muehlenkopfschanze, uzyskując 147,5 metra. To była piękna technicznie próba. Zobacz to!

 2. Zabił niechcący ukochanego synka. Usłyszał wyrok

  Temida nie zna litości. W Sądzie Rejonowym w Stargardzie zapadł wyrok w głośnej sprawie śmierci 13-latka. Chłopczyk z winy ojca, który niechcący postrzelił go podczas czyszczeniu broni Zobacz to!

 3. Piwo lekiem na dwie groźne choroby

  Panowie, lubicie złocisty napój z białą pianką, a wasza ukochana narzeka z tego powodu? Jest dobry argument, który możecie wykorzystać. Według amerykańskich naukowców zwią­zek chmie­lu za­war­ty w piwie, może ochra­niać nasz mózg przed groźnymi chorobami Zobacz to!

 4. Nie żyje autor hitu granego na każdym weselu

  Mało kto pamięta dziś jego nazwisko, ale wszyscy znają ten refren: Cicha woda brzegi rwie, Nie wiesz nawet jak i gdzie. Dziś zmarł Zbigniew Kurtycz. Muzyk miał 96 lat i był kompozytorem niezwykle popularnych piosenek Zobacz to!

 5. Kamerzysta TVP zatrzymany w Katarze przed meczem Polaków

  Tuż przed półfinałem mistrzostw świata piłkarzy ręcznych ochrona zatrzymała operatora Telewizji Polskiej - podaje gazeta.pl. Polskiego kamerzystę oskarżono o to, że uderzył jednego z Katarczyków. Polak zaprzecza tym oskarżeniom Zobacz to!

 6. Ancelotti zapowiada: Bale musi wypełnić lukę po Cristiano Ronaldo!

  Portugalski gwiazdor został zawieszony na 2 mecze. Walijczyk strzelił 11 goli w 11 meczach, w których nie było Cristiano Zobacz to!

 7. Opętani wymiotowali szkłem i gwoździami

  Egzorcyzmy w bloku przy ul. Majdan Tatarski w Lublinie budzą grozę. Po ich odprawieniu cztery osoby trafiły do szpitala. Prawdopodobnie poszkodowani - wszyscy są członkami jednej rodziny - sami są sobie winni, bo nie odprawiali egzorcyzmów zgodnie ze sztuką i pod okiem duchownego Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..