Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Zagłodzonego Oliwierka pochowała opieka społeczna

  Malutka trumienka z zagłodzonym przez własną matkę Oliwierkiem († 4 mies.) spoczęła w końcu na cmentarzu komunalnym przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Jego 19-letnia matka Agnieszka P. zwlekała z pogrzebem prawie dwa tygodnie, w końcu dziecko pochowała z pomocą opieki społecznej. Zobacz to!

 2. Chuliganka Anna Przybylska

  Jej czarno-białe zdjęcie, które stanęło obok trumny w kościele, wybrały dzieci. Miały do wyboru sześć, zdecydowały się na to, na którym jest zadumana, poważna. Naprawdę taka nie była. Zobacz to!

 3. Zobacz film z tragedii w Katowicach!

  Czy doszło do eksplozji gazu w Katowicach u zbiegu ul. Sokolskiej i Chopina? Dlaczego zawaliła się kamienica? Na te pytania rano w czwartek 23 października nie znaliśmy jeszcze odpowiedzi. Ale wiadomo było, że strażacy muszą ryzykować życiem, bo pod tlącymi się gruzami mogli być ludzie. Ekipy ratunkowe z psami przeszukiwały gruzowisko. Jeszcze o 8.30 nieznany był los 3 osób Zobacz to!

 4. TEN TYP MES: Złe dziary

  Chcę wydziarać sobie coś nowego. Znacie te teksty, że tatuaż uzależnia, na jednym się nie skończy itp. I to zazwyczaj prawda. Zobacz to!

 5. LE: Dwa remisy i awans Legii

  Legia Warszawa pokonała Metalist Charków 1:0 w swoim trzecim meczu grupy L Ligi Europejskiej. Zobacz to!

 6. Polonez 1500 „AE86 Edyszyn” z Tajlandii na sprzedaż - zdjęcia

  Kupić Poloneza w Tajlandii? Istne szaleństwo. A może nie do końca... Zobacz to!

 7. Seks aż do bólu. Jak Polacy walczą z seksoholizmem?

  Próbują odstawić seks, jak się odstawia wódkę. Ale im jest trudniej. Niespełna dwa tygodnie temu zjechali z całej Polski do Łodzi Anonimowi Seksoholicy. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..