Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Boniek reaguje. Jest oburzony karą dla Lecha

  Zbigniew Boniek w imieniu Polskiego Związku Piłki Nożnej wyśle pismo do UEFA w związku z ostrą karą przyznaną Lechowi Poznań za transparent wywieszony przez kibiców „Kolejorza” podczas spotkania z FK Sarajewo. Zobacz to!

 2. Śląsk ukarany za...herb miasta?

  Jak udało nam się dowiedzieć UEFA ukarała Śląsk Wrocław grzywną w wysokości 15 tysięcy euro najprawdopodobniej za flagę wywieszoną przez kibiców fanklubu z Brzegu na której delegat dopatrzył się nazistowskiego symbolu, który w rzeczywistości jest...herbem tego miasta. Zobacz to!

 3. Nadciągają burze. Gdzie zagrzmi?

  W najbliższych dniach na terenie całego kraju możemy się spodziewać temperatur powyżej 30 stopni. Na zachód Polski już w nocy z wtorku na środę dotrą jednak przelotne, intensywne burze. Gdzie i jak długo będzie grzmiało? Zobacz to!

 4. Napisała do zmarłego taty. Odpowiedział?

  Ta historia chwyta za serce. 13-latka uczciła Dzień Ojca w szczególny sposób. Jej tata właśnie zmarł na raka. Wypuściła z jego grobu w niebo baloniki ze specjalną wiadomością. Niedługo później dostała zaskakującą odpowiedź. Zobacz to!

 5. Kim jest ksiądz, który poprowadzi pogrzeb Kulczyka?

  Msza pogrzebowa Jana Kulczyka († 65 l.) odbędzie się w poznańskim sanktuarium klasztoru Karmelitów Bosych, jednak już wiadomo, że to nie karmelici poprowadzą ceremonię. Mszę żałobną odprawić ma przyjaciel rodziny, ojciec Ryszard. Zobacz to!

 6. Przygoński i Baumgartner w akcji – GT86 i helikopter w drifcie

  Na lotnisku w Debrznie doszło do spotkania dwóch rekordzistów Guinnessa. Felix Baumgartner i Kuba Przygoński dokonali sztuki, której nikt wcześniej nie odważył się podjąć. Zobaczcie wideo helikoptera ... Zobacz to!

 7. Żołnierz chciał zrobić niespodziankę żonie. Wrócił wcześniej do domu i...

  Amerykański żołnierz chciał zrobić miłą niespodziankę żonie, dlatego nie poinformował jej o swoim wcześniejszym powrocie do domu ze służby. Szczęśliwy na myśl, że swoim przybyciem uraduje stęsknioną małżonkę, wkroczył radosnym krokiem do mieszkania i... stanął oko w oko z jej kochankiem. Nagrany przez żołnierza film stał się hitem internetu Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..