Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Zobacz nową miłość Neymara!

  Plotki dotyczące Instagramowego wpisu Miss Bumbum 2014, czyli posiadaczki najpiękniejszych pośladków w Brazylii, nie trwały długo! Indianara Carvalho pisała o piłkarzu Barcelony, w którego towarzystwie czuła się wyjątkowo... Hiszpańscy i brazylijscy dziennikarze przeprowadzili błyskawiczne śledztwo i już wiedzą – chodzi o Neymara! Zobaczcie więc jak prezentuje się jego nowa wybranka! Zobacz to!

 2. Przetestowali 23 antywirusy, symulując ''realne warunki''. Który chroni najlepiej?

  Wyniku nowego testu przeprowadzonego w laboratoriach AV-Comparatives przynoszą odpowiedź na pytanie, które programy antywirusowe zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zobacz to!

 3. 5 kobiecych strojów, których mężczyźni nie znoszą

  Na pewno przeżyłaś sytuację, w której ubrana w najmodniejsze ciuchy, spotykasz się ze swoim chłopakiem, a on - rzucając wymowne spojrzenie - sugeruje, że lepiej ci będzie w tej mini, którą ostatnio miałaś na sobie. Myślisz: On chyba żartuje?! i nie dajesz namówić się do zmiany stroju, bo: Przecież on nie ma prawa mówić mi, co mam robić!. Zobacz to!

 4. Ładne zachowanie graczy Chelsea. Pomagali nieść nosze dla kolegi [WIDEO]

  Dwaj Hiszpanie - Cesc Fabregas i Cesar Azpilicueta wyraźnie przejęli się urazem Kurta Zoumy. Zobacz to!

 5. Uczniowie z Kołobrzegu zbudowali Golfa II z zabawek - zdjęcia

  Projekt Zespołu Szkół nr 2. im. Bolesława II Krzywoustego w Kołobrzegu związany jest z budowaniem świadomości ekologicznej uczniów i lokalnej społeczności. Motywem przewodnim jest właściwa segregacja odpadów. Przedmioty, które nie sprawiają już nikomu frajdy, przetwarzane są w zupełnie nową rzecz. Inspiracją do stworzenia samochodu VW Golf był wykonany w podobnej technice co człowiek z plastiku, wystawiony w Narodowym Muzeum Nauki i Techniki im. Leonarda da Vinci w Mediolanie. Zobacz to!

 6. Kolejny gigant w Premier League? Katarczycy chcą wykupić Tottenham

  Duże zamieszanie na Wyspach wywołała informacja o możliwym przejęciu klubu z White Hart Lane. Zobacz to!

 7. Morderczyni została oskarżona o pedofilię!

  Zuzanna M. (19 l.) była prowodyrem okrutnego morderstwa pod Białą Podlaską (woj. lubelskie). Ale to niejedyne przestępstwo, jakie ma na sumieniu. Kilka tygodni temu do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko niej. Nastolatka będzie odpowiadać za seks z nieletnią dziewczynką i udostępnianie narkotyków znajomym. Jej proces rozpocznie się już na początku przyszłego roku. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..