Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Opiekunka Villas za kratkami!

  3 tygodnie – dokładnie tak długo była opiekunka Violetty Villas (†73 l.) migała się od więzienia. Elżbieta B. (54 l.), którą sąd skazał na 10 miesięcy więzienia za nieudzielenie pomocy konającej diwie, miała stawić się w zakładzie karnym we Wrocławiu (woj. dolnośląskie) 12 czerwca. Nie stawiła się. Byłą gosposię namierzyła policja. B. siedzi już za kratkami Zobacz to!

 2. 14-latek przez przypadek zabił brata bliźniaka!

  W niedzielę około godz. 22:30 w Hennezel (wschodnia Francja), 14-letni chłopiec przez przypadek zastrzelił swojego brata bliźniaka. Do tragicznego wypadku doszło podczas kolacji. Kula trafiła nastolatka w gardło Zobacz to!

 3. Nowy ranking FIFA: Polska najwyżej od czasów Leo, liderem... Argentyna

  W nowym rankingu FIFA Polska awansuje z 32. na 30. miejsce. Liderem będzie Argentyna. Zobacz to!

 4. Szokujące zdjęcie syna Steczkowskiej

  Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, staje się coraz sławniejszy. W związku z tym pewnego rodzaju żarty już mu nie przystoją. Tymczasem młody chłopak umieścił w sieci oburzające zdjęcie Zobacz to!

 5. Dobra żona i czyste majtki

  Kobieta ma być słodkim kwiatuszkiem, którego życie powinno się koncentrować na sprawianiu mężowi przyjemności. Na uśmiechaniu się do niego i gryzieniu w język, gdy aż korci, by coś przykrego lub trudnego powiedzieć. I wreszcie na dbaniu o swoją bieliznę, na byciu czystą i ładnie pachnącą. Zobacz to!

 6. Skrajna nieodpowiedzialność. Matka zostawiła dziecko w aucie

  Kobieta w Katowicach poszła na zakupy i zostawiła dziecko w „blaszanym piekarniku” na pół godziny. Zobacz to!

 7. Dudowie na kolacji. Trufle i białe wino. Wiemy, ile zapłacili

  Letni, ciepły wieczór we Włoszech. Doborowe towarzystwo, smaczne jedzenie i schłodzone wino. Żyć, nie umierać! Tak jeden z ostatnich wakacyjnych wieczorów spędzał prezydent elekt Andrzej Duda (43 l.). W towarzystwie żony Agaty (43 l.), córki Kingi (20 l.) i zaprzyjaźnionej rodziny wybrał się na kolację do lokalnej restauracji. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..