Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka show TVP2 „The Voice of Poland”. Artystka chorowała na raka szyjki macicy. Występując w programie, chciała spełnić swoje marzenie

Czytaj całość:

Nie żyje Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Sevilla w hołdzie dla reprezentacji Polski. Prezes pamięta o witajcie w Katyniu i apeluje: unikać prowokacji!

  – Te koszulki są podobne do tych reprezentacji Polski z 1974 roku, drużyny Grzegorza Lato – powiedział o specjalnych strojach na finał prezes Sevilli Jose Castro. Zobacz to!

 2. Co o tobie mówi profil na Facebooku?

  Naukowcy z brytyjskiego Brunel University odkryli, że z postów na Facebooku można sporo wywnioskować na temat cech charakteru konkretnej osoby. U 555 użytkowników zanalizowano główne cechy charakteru takie, jak ekstrawersja, neurotyzm, ugodowość, sumienność i otwartość Zobacz to!

 3. Niepokojące doniesienia o ojcu pierwszej damy

  Czy ojciec przyszłej pierwszej damy Agaty Dudy i teść prezydenta elekta jest ciężko chory? Żona poety Alicja Wojna-Kornhauser w rozmowie z „Polską Times” przyznała, że opiekuję się bardzo chorym mężem Zobacz to!

 4. Antoni Macierewicz wrócił! Chce śledztwa w sprawie śmigłowców Caracal

  Przez całą kampanię prezydencką Andrzeja Dudy kontrowersyjny poseł skrywał przed światem swe oblicze. Ale chwilę po wygranej kandydata PiS wychodzi z cienia. W Sejmie zażądał wyjaśnień na temat przetargu na wojskowe śmigłowce. Zobacz to!

 5. Nie wpisuj w Facebook Messengerze "to.jest"! Możesz mieć kłopoty

  Jeśli w komunikatorze Facebooka wpiszecie frazę "to.jest", to możecie napytać sobie nie lada problemów. Jakich dokładnie? Zobacz to!

 6. Drzyzga popłakała się na wizji

  To był niezwykle poruszający odcinek programu Ewy Drzyzgi. Bohaterami były nastolatki uzależnione od dopalaczy Zobacz to!

 7. Poradnik: jak uratować zalany telefon?

  Nasz telefon zaliczył nieoczekiwaną kąpiel i nie jest wodoodporny? Radzimy, jak przywrócić go do stanu przed zalaniem Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..