Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Nie lekceważ tych sygnałów! Tak wykryjesz raka

  Boimy się go wszyscy. Rak to bardzo trudny przeciwnik. Jednak nawet z nowotworem możemy wygrać. Przede wszystkim musimy zachować czujność i nie przegapić objawów, które mogą sygnalizować chorobę. Lepiej zafundować sobie niepotrzebną wizytę u lekarza, niż przegapić wczesne zmiany nowotworowe. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny. Zobacz to!

 2. Jak Polacy będą się starzeć i wymierać [MAPA i WYKRESY]

  Będziemy coraz starsi i będzie nas coraz mniej. Prognozy demografów pokazują, że do 2050 r. populacja niektórych województw zmniejszy się o ponad 20 proc., a emeryci będą stanowić prawie 40 proc. społeczeństwa. Spróbowaliśmy zilustrować ten proces. Zobacz to!

 3. Putin na prezentacji Lady Granty i wtopa gospodarzy

  Lada Granta zadebiutowała na rynku w 2012 roku. Prezydent Putin jeszcze przed premierą odwiedził fabrykę Lady, aby zapoznać się z najnowszym dziełem rosyjskiej inżynierii. Przyjrzał się modelowi z bliska, zbadał pojemność bagażnika, a następnie usiadł za kierownicą. I wtedy poszło coś nie tak... Zobacz to!

 4. Pobili Polkę na przystanku. Poroniła

  Bożena N. (43 l.) mieszkająca w Salford w Anglii padła ofiarą trzech bandytów. W sobotę około godziny 5.45 pani Bożena stała na przystanku w okolicy sklepu polskiego. Jak co dzień czekała na autobus do pracy. Napastnicy zaatakowali - chcieli wyrwać jej torebkę. Napaść była na tyle brutalna, że kobieta straciła dziecko. Zobacz to!

 5. Pijana Rubik spadła z krzesła

  Polskiej top modelce, uznawanej za międzynarodową ikonę mody, na co dzień nie zdarzają się takie wpadki... Jak Anja Rubik prezentuje się w tym dość kontrowersyjnym wydaniu? Zobacz to!

 6. Gwiazda walczy o życie w szpitalu. Przechodzi kwarantannę

  Tori Spelling (41 l.) jest ciężko chora! Lekarze podejrzewają u niej zarażenie groźnym wirusem. Zobaczcie szczegóły! Zobacz to!

 7. Skandal! Polski sędzia brutalnie pobity! WIDEO

  Co za bezczelny młody człowiek! Chorwat Vido Loncar zaatakował polskiego sędziego Macieja Dziurgota podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w Zagrzebiu Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..