Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Jeremy Clarkson - celebryta, co się źle prowadzi

  Najsłynniejszy salonowy barbarzyńca na Wyspach mało, że naraził się macierzystej BBC i grozi mu kosztowny rozwód, to jeszcze w atmosferze skandalu musiał uciekać z planu kolejnego odcinka swego programu. Zobacz to!

 2. Sejm przegłosował ozusowanie umów zleceń

  Od 1 stycznia 2016 wszystkie umowy zlecenia będą objęte obowiązkową składką ZUS. Sejm przegłosował dziś wprowadzenie zmian w późniejszym terminie. Zła wiadomość dla zasiadających w radach nadzorczych. Ich dochody będą ozusowane już od 1 stycznia 2015 Zobacz to!

 3. Zakościelny ma nową miłość. Zobacz kto to!

  Temperatury coraz niższe, lecz serce Macieja Zakościelnego (34 l.) płonie. Przystojnego aktora przyłapano niedawno na randce z bardzo ładną dziewczyną. Czy to nowa miłość? Zobacz to!

 4. Lubię na stole, parapecie, podłodze w kuchni... O co chodzi w tej Facebookowej zabawie?

  Skojarzenia, o czym myślą kobiety wpisujące na swoim profilu na Facebooku określenia: "Lubię na krześle, na biurku, pod stołem, w przedpokoju... Zobacz to!

 5. Studenci nie żyją przez dopalacze. Nowe fakty!

  Kolejna śmierć po dopalaczach! Tragicznie zakończyła się impreza, którą w Gdańsku urządziło sobie trzech studentów. Dwóch z nich nie żyje. Trzeci tylko cudem przeżył Zobacz to!

 6. Magda Gessler: Tylko we Lwowie

  Dziś we Lwowie nie je się pielmieni, tylko pierogi. Zobacz to!

 7. ANALIZA Dlaczego bramkarze i napastnicy rzadko zostają trenerami? « Ofensywni

Zobacz jeszcze więcej..