Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Polska - Rosja. Wygrywamy w pięknym stylu i w półfinale zagramy z Niemcami

  Polska - Rosja na żywo. PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację z meczu MŚ siatkarzy Polska - Rosja. Zobacz to!

 2. Putin: W dwa dni moje wojska mogłyby być w Warszawie [RELACJA]

  - Gdybym chciał, rosyjskie oddziały mogłyby w ciągu dwóch dni być nie tylko w Kijowie, ale także w Rydze, Wilnie, Tallinie, Warszawie lub Bukareszcie - miał grozić Władimir Putin podczas rozmowy z Petro Poroszenką. Zobacz to!

 3. Dwa ciała znalezione w Bułgarii! Rutkowski: Jedno z nich to zaginiona Polka

  Z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarli dziennikarze naszej gazety, wynika, że w Bułgarii wyłowiono z morza dwa ciała. Jeden z topielców to młody mężczyzna, druga ofiara to kobieta. Ciała wyłowiono w dużej odległości od siebie. Dzieliły je aż 120 km. Czy to zaginieni niedawno w Bułgarii Polacy? Detektyw Krzysztof Rutkowski, twierdzi że ciało kobiety to zwłoki Joanny Stanik. Jego ludzie, którzy są na miejscu, dokonali identyfikacji ciała zaginionej Polki. Polacy zaginęli w nocy z 6 na 7 września Zobacz to!

 4. Legia - Lokeren. Radović bije rekord i daje Legii trzy punkty!

  Legia - Lokeren na żywo. PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację z meczu Ligi Europy Legia - Lokeren. Zobacz to!

 5. Uwaga rodzice! Te opaski są trujące

  Małe dziewczynki ogarnął szał robienia z kolorowych gumek recepturek bransoletek i innych ozdób. W sklepach można kupić całe zestawy do własnoręcznego wykonania takich gadżetów. Sęk w tym, że oprócz oryginalnych produktów powstały podróbki, które są groźne dla zdrowia dzieci. Naukowcy wykryli w nich substancje, które mogą prowadzić do alergii, a nawet bezpłodności Zobacz to!

 6. Gwłaciciel niemowlęcia zwymiotował podczas przesłuchania

  Do Jacka S., podejrzanego o zgwałcenie 8-miesięcznej Gabrysi ze wsi Batorowo pod Elblągiem, chyba wreszcie dotarło jak potwornych czynów dopuścił się. Gdy ze szczegółami opowiadał, jak gwałcił bezbronne niemowlę, zwymiotował. Zobacz to!

 7. Umierająca matka ostatni raz zatańczyła z synem

  Umierająca na raka matka nie pozwoliła, żeby choroba przeszkodziła jej w cieszeniu się ze ślubu syna. Córka kobiety sfilmowała wzruszającą chwilę, gdy wyniszczona nowotworem matka wstaje z wózka, aby ostatni raz zatańczyć z ukochanym synem. Trzy dni później kobieta zmarła Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..