Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Klasyk onboard: pilotka Kuzaja straciła intercom. I głos...

  Rok 2003. Rajd Kormoran. Leszek Kuzaj i Magda Lukas w Subaru Impreza WRC. Rajdowy duet z Polski z angielskim opisem. I może nie byłoby tak źle, gdyby nie wadliwy intercom. Słowa uznania dla kierowcy za jazdę na własne wyczucie i dla pilotki za wolę walki i twardy głos!  .... - To nie był fajf majnys. Nie słyszę Cię! Zobacz to!

 3. Lepiej, żeby te legendarne samochody nie miały następców | RANKING

  Niektóre auta powinny pozostać jedynie wspomnieniem o czasach ich największej świetności. Czasem próby podtrzymania lub wykorzystania legendy prowadzą do porażki, a czasem i kompromitacji. Przedstawiamy 10 nieudanych kontynuacji modelu. Zobacz to!

 4. Tak wielka kasa zmienia sportowców

  Nie wszyscy sportowcy byli od razu świetnie ubrani i piękni! Zobacz, jak wyglądały dzisiejsze gwiazdy, zanim zrobiły niesamowitą karierę! Zobacz to!

 5. Leśnodorski zdradza plany transferowe Legii

  Bogusław Leśnodorski, prezes Legii Warszawa zdradził plany transferowe w zbliżającym się zimowym okienku transferowym. Zobacz to!

 6. Abarth 695 Biposto: superauto do kieszeni | TEST - zdjęcia

  Ma 190 KM, kłową skrzynię biegów, mnóstwo włókna węglowego i tylko dwa fotele. Włosi stworzyli ekstremalnego malucha z wyścigowym rodowodem dopuszczonego do ruchu drogowego.  Zobacz to!

 7. Maradona bierze cztery viagry dziennie!

  Diego Maradona (54 l.) już od dawna ma problemy ze zdrowiem. Mimo to stara się prowadzić możliwie jak najbardziej aktywne życie. Nie ma innego wyjścia – jego kochanką jest przecież 30 lat młodsza Rocio Oliva (24 l.), a gwiazdor robi wszystko by ją zaspokoić! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..