Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Papież w TopGear

  Ominął was odcinek z papieżem Benedyktem XVI? Nic dziwnego. To dowcip jednego z użytkowników YouTube. Wygląda jednak bardzo wiarygodnie, dobry montaż. Zobacz to!

 2. Śmierć pasażerki. Samolot zawrócił do Warszawy!

  Szok! Kolejne kłopoty dreamlinera. Jak podaje TVP Info, jeden z pasażerów poczuł się źle i samolot lecący z Warszawy do kanadyjskiego Toronto musiał zawrócić. Niestety kobieta zmarła. Zobacz to!

 3. 17-letnie samobójczynie wołały o pomoc! Nikt nie słuchał...

  Te dziewczynki prosiły o pomoc od dawna, lecz nikt nie rozumiał ich cichego krzyku. Teraz, gdy ich samobójcze intencje stały się jasne – jest już za późno. Patrycja i Karolina pisały w sieci dramatyczne apele o pomoc. Zobacz, o co prosiły Zobacz to!

 4. Dziecko o czarnych oczach straszy w lasach

  Mieszkańcy brytyjskiego Cannock Chase są przerażeni. W okolicznych lasach pojawiła się tajemnicza dziewczynka o oczach czarnych jak węgiel. 30 lat temu również straszyła ludzi Zobacz to!

 5. CSKA - Bayern. Monachijczycy wymęczyli wygraną

  CSKA Moskwa - Bayern Monachium na żywo. PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację z meczu Ligi Mistrzów CSKA - Bayern. Zobacz to!

 6. Zamykają pierwszego w Polsce McDonalda!

  Dziś to niewyróżniający się fast food, jednak kiedyś do tej restauracji jechało się z innych miast. McDonalds na ul. Marszałkowskiej w Warszawie to pierwsza taka restauracja w Polsce. Specjaliści mówią, że McDonalds nauczył Polaków jadać poza domem Zobacz to!

 7. Windows 10 - Microsoft sprząta swój bałagan

  Microsoft zaprezentował dziś pierwszą wersję deweloperską następcy Windows 8. Nowy system nazywać się będzie Windows 10, będzie uniwersalny i przeznaczony do działania na wszystkich platformach, a jego nadejście to powrót do przeszłości i porządki po Windows 8 Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..