Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ken Block kontra Neymar Jr I Footkhana

  Brazylijski napastnik Neymar Jr wyzywa Kena Blocka na piłkarski pojedynek. Kto zwycięży w tym meczu? Zobacz to!

 2. Czwartek z transferami. Glik ma nowego rywala

  Transferowe informacje, plotki i negocjacje – z nami nic ci nie umknie. Zobacz to!

 3. Pepe ośmieszył Marcelo na treningu! Królewscy popadali ze śmiechu!

  W drużynie Realu madryt panuje doskonała atmosfera, która przekłada się na wyniku. Oto dowód, zabawna scenka z treningu Królewskich, której to bohaterami zostali Pepe i Marcelo.1 Zobacz to!

 4. Tak mąż bił Kasię Figurę. Zeznania córek!

  Katarzyna Figura (52 l.) została doprowadzona do ostateczności. Aktorka, która od dwóch lat próbuje uzyskać rozwód, nie chciała wciągać córek w rozgrywki pomiędzy nią a Kaiem Schoenhalsem (48 l.). Niestety, aktorka nie ma dowodów, że była ofiarą przemocy domowej, a Koko (12 l.) i Kaszmir (9 l.) ponoć nie raz były świadkami agresywnych zachowań ojca. Jak dowiedział się Fakt, dziewczynki mogłyby pomóc teraz zdesperowanej matce Zobacz to!

 5. Komputery i internet na ISS - Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  Wydawać by się mogło, że astronauci przebywający na ISS mają dostęp do naprawdę potężnych laptopów. Rzeczywistość jest zgoła odmienna, choć nie mniej ciekawa. Zobacz to!

 6. Rosjanki z Facebooka. Można się zakochać!

  To prawda - uroda Słowianek nie ma sobie równych. Oprócz Polek to Rosjanki uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie. Młode, śliczne dziewczyny chętnie prezentują swoje zdjęcia w internecie. Uwaga! W nich można się zakochać! Zobacz to!

 7. Polski ksiądz oszalał na autostradzie? A może doznał objawienia?

  Polski ksiądz spowodował kolizję na szwajcarskiej autostradzie, po czym wyszedł z auta, wyciągnął różaniec i... pieszo zaczął iść w stronę Polski, cały czas odmawiając modlitwę Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..