Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Mistrz świata oskarżony o próbę zabójstwa, grozi mu 26 lat więzienia

  Jermain Taylor z zarzutami, grozi mu 26 lat więzienia. Zobacz to!

 2. Co to znaczy szybko?

  Leszek Kuzaj - Rajd Elmot 2007. Zjazd do Walimia. Zobacz to!

 3. Śnieg zasypuje Polskę! Nadciąga śnieżny kataklizm

  Zima wkroczyła do Polski. Sypnęło na północnym wschodzie. Ale to nic w porównaniu do Buffalo w USA, gdzie gigantyczne przez gigantyczne burze śnieżne zginęło pięć osób. Zobaczcie zdjęcia dnia, które dla Was wybraliśmy Zobacz to!

 4. To była ekipa: Osiągnęli coś, co przez 115 lat nie udało się nikomu. Tytuł bez porażki

  To była ekipa to cykl na przegladsportowy.pl, w którym przedstawiamy zawodników i zespoły sprzed lat, które osiągały wyjątkowe sukcesy. Przed meczem Arsenalu z Manchesterem United prezentujemy drużynę Kanonierów z sezonu 2003/2004, która zdobyła mistrzostwo Anglii nie przegrywając żadnego meczu! Ich serię 49 spotkań bez porażki przerwały... Czerwone Diabły. Zobacz to!

 5. 10 najbardziej paliwożernych samochodów - zdjęcia

  Jeśli masz więcej niż 100 lat, z pewnością pamiętasz datę 1 grudnia 1913 roku. Tego dnia spółka rafineryjna Gulf otworzyła pierwszą współczesną stację benzynową (drive-in) na świecie, w miejscowości Pittsburgh w stanie Pensylwania (USA).   Zobacz to!

 6. Luksusy Adama Hofmana

  Najbardziej spektakularny upadek w polskiej polityce Adam Hofman wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Jego obnoszenie się z luksusem, drogim samochodem, płaszczem za dwukrotność średniej pensji w Polsce i gadżeciarstwo aż bije po oczach. Zobacz to!

 7. Raport TUV 2015 - Oto liderzy bezawaryjności

  Prezentujemy wyniki najnowszego rankingu TÜV-u. Kto w tym roku wygrał w poszczególnych kategoriach? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..