Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Wyrzucili Krajewskiego z Czerwonych Gitar, bo nie był Polakiem?

  Dlaczego Seweryn Krajewski musiał odejść z Czerwonych Gitar? Przez wiele lat wszyscy myśleli, że powodem jego odejścia były tarcia ambicjonalne z innymi muzykami grupy. Krajewski był jej liderem i wszyscy inni muzycy żyli w jego cieniu. Jednak wybitny polski fotograf jazzowy i rockowy Marek Karewicz ma inne zdanie na ten temat! Zobacz to!

 2. Sondaż Newsweeka: Rośnie przewaga PO nad PiS. Partia władzy ma coraz większe poparcie

  Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się w połowie kwietnia, zwyciężyłaby PO z poparciem 33 proc. Polaków; na PiS zdecydowałoby się zagłosować 29 proc. respondentów, a na podium znalazłby się jeszcze SLD (14 proc.) – wynika z sondażu pracowni Estymator dla serwisu Newsweek.pl. Na progu wyborczym balansuje PSL (6 proc.) oraz PRJG i KNP (po 5 proc.). Zobacz to!

 3. Pożegnanie z pszennym brzuchem

  Bestsellerem wśród książek o żywieniu była w ubiegłym roku „Dieta bez pszenicy. Jak pozbyć się pszennego brzucha i być zdrowym” amerykańskiego kardiologa Williama Davisa. Autor wskazuje nowego winowajcę globalnej epidemii otyłości: pszenicę. Teza ma wielu zwolenników także w Polsce. Z psychofizjologiem i dietetykiem Bernadettą Głębicką rozmawia Marta Ciastoch. Zobacz to!

 4. Koszmar w Wielkanoc. Chciał spalić rodzinę!

  O włos od tragedii! 41-latek w jednym z bloków w miejscowości Ranowo (gm. Mieszkowice, woj. zachodniopomorskie) oblał siebie i dwójkę dzieci benzyną! Zobacz to!

 5. Place zabaw grozy! Nie uwierzysz!

  Pamiętacie place zabaw z okresu PRL? Huśtawki kręcące się w koło i karuzele, z których wylatywało się jak z procy? A więc to były bardzo bezpieczne place. A niebezpieczne wyglądają tak: Zobacz to!

 6. Pijany prokurator. Spowodował wypadek i uciekł!

  Jak zwykli ludzie mają przestrzegać prawa, skoro nie robią tego ci, którzy mają wymierzać sprawiedliwość? W piątek 18 kwietnia po godz. 18 w Mieszkowie (gm. Gaworzyce) pijany prokurator spowodował wypadek. Ranił pięć osób. I uciekł... Zobacz to!

 7. Klich z pucharem Holandii! Historyczny triumf Zwolle

  Piłkarze PEC Zwolle wywalczyli Puchar Holandii. W niedzielnym finale w Rotterdamie pokonali Ajax Amsterdam 5:1 (4:1). Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..