Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Nie żyje Robert Leszczyński

  Nie żyje dziennikarz i krytyk muzyczny Robert Leszczyński. Pracował w „Gazecie Wyborczej” i we „Wprost”. Był jurorem w „Idolu”. W ostatnich latach był związany z partiami politycznymi Janusza Palikota. Miał zaledwie 48 lat. Zobacz to!

 2. Clarkson z powrotem w TopGear!

  Po fali protestów rzeszy fanów, spadku oglądalności niedzielnego pasma BBC oraz serii pogróżek, które otrzymał szef BBC, Lord Tony Hall, Jeremy Clarkson wraca do TopGear! Zobacz to!

 3. Leszczyński był królem życia

  Dalej wydaje mi się, że to głupi primaaprilisowy dowcip. Po pierwsze dlatego, że ze wszystkich ludzi świata to właśnie Leszczu mógłby wpaść na coś takiego. Po drugie – bo to absurd, żeby król życia nagle umarł. No ale wszyscy piszą, że umarł. Robert Leszczyński miał 48 lat. Zobacz to!

 4. 10 fundamentalnych reguł sukcesu, o których zapominamy zbyt łatwo

  Rozpamiętywanie zdarzeń z przeszłości i spoglądanie z niepokojem w przyszłość, otaczanie się niewłaściwymi ludźmi czy pozwalanie na to, by strach paraliżował nasze działania - to tylko niektóre z grzechów, które uniemożliwiają nam osiągnięcie sukcesu. A to dlatego, że szybko zapominamy, czym powinniśmy się kierować w życiu Zobacz to!

 5. Wyrywanie zęba z pomocą Camaro

  Nie widzieliśmy lepszego sposobu na wyrwanie zęba! Genialny tata zrobił co trzeba, a przy okazji zagwarantował dzieciakowi wyjatkową atrakcję. Akcja powiodła się skutecznie, powikłań brak. Nic tylko brać przykład. Kto ma Chevy Camaro? Zobacz to!

 6. Zmarł Robert Leszczyński. Miał 48 lat

  Robert Leszczyński, polski dziennikarz, polityk i krytyk muzyczny zmarł w środę po południu. Przyczyny śmierci na razie nie są znane. Zobacz to!

 7. Niecodzienny trening Królewskich, piłkarze Realu zachwycali grą w siatkonogę

  Triumfatorzy Ligi Mistrzów, po przerwie na mecze reprezentacji, znów trenują. Zobacz jak piłkarze Realu grają w siatkonogę. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..