Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Masz starą komórkę? Jest warta majątek!

  Smartfony mają niemal nieskończone możliwości - w kieszeni nosimy miniaturowe komputery. Jeszcze na początku XXI wieku funkcje, jakie mają dzisiejsze komórki brzmiały jak scenariusz filmu science fiction. Istnieje duża grupa ludzi, którym rewolucja na rynku telefonów nie przypadła do gustu. Bardzo cenią sobie oni wytrzymałe i długo pracujące na baterii modele sprzed kilkunastu lat. Takie kultowe komórki jak Nokia 6310i czy Ericsson R310s w dobrym stanie są dziś bardzo poszukiwane. Masz je w domu? Zainteresuj się sprzedażą. Możesz zarobić naprawdę duże pieniądze! Zobacz to!

 2. 15-latka przed samobójstwem wyczyściła swoje konto!

  Na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące samobójstwa koleżanek pod Łańcutem. Okazuje się, że konto na Facebooku 15-letniej Natalii zostało przed jej śmiercią wyczyszczone. Czy zrobiła to nastolatka, czy ktoś inny? Zobacz to!

 3. Honda Civic Type-R - nowy rekord na Nürburgring! | wideo

  Honda oficjalnie potwierdziła, że ich nowy turbodoładowany Civic Type-R przejechał okrążenie Nurburgringu i czas został zmierzony.   Zobacz to!

 4. Tajemnicza śmierć ciężarnej. Znaleziono ją nagą!

  Choć od śmierci Moniki minęło już pięc miesięcy, śledczy nadal nie wiedzą, jak zginęła. Pod koniec września ciało ciężarnej kobiety znaleziono na leśnej drodze w Zasaniu. Na szyi miała ślady duszenia. Zobacz to!

 5. Koenigsegg Regera - najmocniejsza hybryda na świecie - zdjęcia

  Panie i panowie, poznajcie najmocniejszy hybrydowy hipersamochód na świecie. Oto Koenigsegg Regera.   Zobacz to!

 6. Znamy przecieki z komisji w TVN

  Na korytarzach TVN wrze. Wszyscy się zastanawiają, czy stacja zwolni Kamila Durczoka po serii artykułów we „Wprost”. Tygodnik zarzuca szefowi „Faktów” molestowanie i mobbing. Jak jednak dowiedział się Fakt, powołana przez stację komisja wewnętrzna nie znalazła dowodów na to, że dziennikarz molestował pracownice! Zobacz to!

 7. Łasica ujeżdża dzięcioła. Niezwykłe zdjęcie brytyjskiego fotografa

  To zdjęcie nie jest fotomontażem. Brytyjskiemu fotografowi Martinowi Le-May udało się uchwycić dzięcioła lecącego z łasicą na grzbiecie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..