Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz, do którego wielokrotnie zwracała się policja, by pomógł jej ustalić sprawcę przestępstwa lub zlokalizować jakieś zwłoki, podzielił się z nami swoją opinią, co do przyszłości wychodzących na wolność morderców. W ocenie jasnowidza z Człuchowa Mariusz Trynkiewicz się nie zmienił, więc po 11 lutego dojdzie do tragedii. – Uważam, że ten morderca z Piotrkowa dokona zbrodni na starszej osobie... – powiedział w rozmowie z fakt.pl Krzysztof Jackowski

Czytaj całość:

Jasnowidz z Człuchowa: Trynkiewicz dokona zbrodni na...

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Te dzieci naszych gwiazd nie mówią po polsku

  Obowiązki zawodowe i brak czasu czy też brak przywiązania do tradycji? Często dzieci Polaków mieszkających na obczyźnie nie mówią już w języku ojczystym swoich rodziców. Także gwiazdy nie przykładają dostatecznej uwagi do edukacji dzieci. Które? Zobacz to!

 2. Trudne pytanie młodego człowieka. A Kopacz? Odchodzi

  Ewa Kopacz wybrała się w poniedziałek na Śląsk, gdzie przedstawiła swoje pomysły dla tego regionu. Premier mówiła, że ma on być „gospodarczym i przemysłowym sercem kraju. Nie obyło się jednak bez niemiłego zgrzytu. Jeden z młodych ludzi zadał premier pytanie, ale został zignorowany. Zobacz to!

 3. Straszna śmierć księdza. Dlaczego zjechał z drogi?

  Na drodze krajowej nr 46 między Pakosławicami a Sidziną (powiat nyski) kierowca volkswagena zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mimo wysiłków ratowników, zmarł. Zobacz to!

 4. 28-latka zginęła, skacząc na bungee!

  W niedzielę, 28-letnia kobieta zginęła podczas wykonywania skoku na bungee w Audincthun (Pas-de-Calais, Francja). Jej 33-letni partner odniósł bardzo ciężkie obrażenia i obecnie jest hospitalizowany. Para skakała z wysokości 65 metrów. Zobacz to!

 5. Rewolucja w hamowaniu? Awaryjny hamulec Autoliv

  Czy firma Autoliv właśnie wpadła na pomysł, który zrewolucjonizuje hamowanie? Dzięki systemowi droga hamowania może skrócić się nawet o 4,5 metra śliskiej nawierzchni. Zobacz to!

 6. Tęczowy profil: eksperyment Facebooka?

  Co Facebook o tobie wie? Od piątku w USA geje i lesbijki mogą brać śluby.Z tej okazji. Facebook udostępnił aplikację, dzięki której miliony użytkowników zmieniło swoje zdjęcie profilowe na tęczowe. Czy to sprytne badanie? Zobacz to!

 7. Potworność. Matka udusiła troje dzieci

  Policjanci zostali zaalarmowani przez męża kobiety. Kiedy przyjechali pod wskazany adres, troje małych dzieci już nie żyło, a matka była jakby nieobecna. Została zatrzymana do wyjaśnienia sprawy Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..