Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Piwo lekiem na dwie groźne choroby

  Panowie, lubicie złocisty napój z białą pianką, a wasza ukochana narzeka z tego powodu? Jest dobry argument, który możecie wykorzystać. Według amerykańskich naukowców zwią­zek chmie­lu za­war­ty w piwie, może ochra­niać nasz mózg przed groźnymi chorobami Zobacz to!

 2. Kamerzysta TVP zatrzymany w Katarze przed meczem Polaków

  Tuż przed półfinałem mistrzostw świata piłkarzy ręcznych ochrona zatrzymała operatora Telewizji Polskiej - podaje gazeta.pl. Polskiego kamerzystę oskarżono o to, że uderzył jednego z Katarczyków. Polak zaprzecza tym oskarżeniom Zobacz to!

 3. Masz to na oku? Grozi ci ciężka choroba

  Przyglądając się oczom można wiele dowiedzieć się o naszym zdrowiu – o tym, co nam dolega oraz na jakie choroby jesteśmy podatni. „Warto obserwować własne oczy, szczególnie należy zwrócić na różne przebarwienia i plamki. Zdrowa tęczówka ma jednolity kolor, a na granicy z twardówką powinna znajdować się ciemna obwódka. Jeśli zauważymy jakieś niepokojące zmiany, należy niezwłocznie udać się do okulisty” – powiedziała w rozmowie z PAP wicedyrektor Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach prof. Ewa Mrukwa-Kominek. Zobacz, na co zwrócić uwagę, przyglądając się swoim oczom. Zobacz to!

 4. Ksiądz przyszedł po kolędzie? Zarób na tym!

  Styczeń to tradycyjnie czas, kiedy księża chodzą po kolędzie. Ludzie zastanawiają się ile należy włożyć „w kopertę podejmując duchownego. Mało kto jednak wie, że na przekazaniu datku księdzu przy okazji kolędy można zarobić! Podpowiadamy jak to zrobić Zobacz to!

 5. Tak ksiądz Irek dorobił się milionów

  Ksiądz Waldemar Irek (†55 l.), którego testament odczytał niedawno sąd, całe życie kolekcjonował dzieła sztuki i zabytkowe meble! Zgromadził pokaźną kolekcję składającą się w przeważającej części z eksponatów o tematyce sakralnej. Skąd duchowny miał na to wszystko pieniądze? Co prawda pracował m.in. jako proboszcz parafii w Oławie pod Wrocławiem, kapelan wojskowy, a także rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego. Ale majątek, jaki po sobie pozostawił jest wart 2 miliony złotych! Czy można tyle zgromadzić za ofiary z posługi kapłańskiej? Trudno w to uwierzyć... Zobacz to!

 6. Dlaczego Polacy mało zarabiają?

  Pracodawcy mają pieniądze na podwyżki, ale wolą trzymać je w bankach niż podzielić się z pracownikami. Powód? Wysokie bezrobocie. Zobacz to!

 7. Bartosz Jurecki: Katarczycy mogli robić wszystko w ataku

  - Po raz kolejny daliśmy z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło. Popełniliśmy parę błędów w obronie i ataku - mówi Bartosz Jurecki po porażce z Katarem 29:31. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..