Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Zamienili teścia w trumnie. Lament synowej

  Żałobnicy przeżyli szok, kiedy podczas pogrzebu w kościele otwarto trumnę i okazało się, że zamiast 101-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego leży w niej inny mężczyzna. Odkryła to synowa nieboszczyka i wszczęła alarm. Uroczystość przerwano Zobacz to!

 2. Poszedł na mecz z córeczką. Zaraz potem umarł

  Śmiertelnie chory Lorenzo Schoonbaert (†41 l.) przełożył eutanazję, by ostatni raz zobaczyć mecz swojego ukochanego zespołu Club Brugge. – To moje ostatnie życzenie przed śmiercią. Chcę zobaczyć, jak mój klub wygrywa jeszcze jedno spotkanie Zobacz to!

 3. Lech - Jagiellonia. Ponad 200 minut Kolejorza bez gola, Jaga bliska prowadzenia

  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok na żywo. PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację z meczu Ekstraklasy Lech - Jagiellonia. Zobacz to!

 4. Tajny plan stworzony dla Putina. Polska nie ma racji bytu

  Najpierw Krym, potem Donbas i cała zachodnia Ukraina, potem dalsza jej część i negocjowanie z Niemcami podziału strefy wpływów tak, by Rosja była wielkim imperium kontynentalnym. To nie jest plan z oszołomskich portali. Wymyślił go politolog Aleksander Dugin (52 l.). Przed 17 laty napisał książkę „Geopolityczna przyszłość Rosji”, gdzie opisał plan podziału nie tylko Ukrainy, ale i Europy. Kiedy władzę przejął Władimir Putin, Dugin stał się jego ulubionym intelektualistą, zwany był nawet jego „mózgiem”. Czy atakując Ukrainę Putin realizuje szalony plan sprzed lat? Zobacz to!

 5. Sipowicz o życiu z Korą: Chciałem wyjechać, żeby już się z nią nie spotkać

  Kora i Kamil Sipowicz są ze sobą ponad trzydzieści lat. Ich związek, tak jak każdy, ma lepsze i gorsze momenty. Filozof opowiedział o tych gorszych chwilach w ich relacji. Przyznał, że były sytuacje, gdy chciał uciec od Kory Zobacz to!

 6. Diesle bez turbiny - sprawdzamy, które warto kupić

  Prosta budowa, tanie naprawy i wysoka trwałość – dieslami bez turbiny nadal warto się interesować! Zobacz to!

 7. Prezenterzy Dziennika Telewizyjnego w PRL. Ustawili się?

  Większość występowała w mundurach w czasie stanu wojennego. Nawet w redakcji sportowej. Nienawidziły ich miliony. Jak skończyli w III RP? Różnie – jeden został stróżem nocnym, a inny doradcą premiera. Zobacz, co dziś robią prezenterzy „Dziennika Telewizyjnego” w czasach PRL Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..