Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Polonez 1500 „AE86 Edyszyn” z Tajlandii na sprzedaż - zdjęcia

  Kupić Poloneza w Tajlandii? Istne szaleństwo. A może nie do końca... Zobacz to!

 2. Udawał śpiączkę, żeby nie płacić długów

  47-letni oszust dwa lata udawał, że jest sparaliżowany. Przez pewien czas miał być w stanie śpiączki. W ten sposób próbował uniknąć płacenia długów. W ukrywaniu prawdy pomagała mu żona. Mężczyzna wpadł przez zakupy w supermarkecie! Zobacz to!

 3. Nie lekceważ tych sygnałów! Tak wykryjesz raka

  Boimy się go wszyscy. Rak to bardzo trudny przeciwnik. Jednak nawet z nowotworem możemy wygrać. Przede wszystkim musimy zachować czujność i nie przegapić objawów, które mogą sygnalizować chorobę. Lepiej zafundować sobie niepotrzebną wizytę u lekarza, niż przegapić wczesne zmiany nowotworowe. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny. Zobacz to!

 4. Co zaginiona 13-latka robiła w Sudetach?

  Pojawia się coraz więcej pytań w sprawie zaginionej tydzień temu nastolatki z wielkopolskiego Gostynia. Dziewczynkę odnaleziono w Sudetach, dzięki pomocy Krzysztofa Rutkowskiego. Co tam robiła? Zobacz to!

 5. Oto transfery Polaków, które naprawdę nas zaskoczyły [ZOBACZ]

  Z zaskoczeniem przyjęliśmy informację, że do Bayernu Monachium może trafić Tomasz Kuszczak. W ostatnich latach mieliśmy więcej transferów Polaków, które wszystkich zaskoczyły. Zobacz to!

 6. Niemowlę zmarło w domu dziecka, bo udusiło się pokarmem

  Śledczy po kilku tygodniach po tragedii ustalili, co było przyczyną śmierci 2,5-miesięcznego Bartusia, który zmarł w domu dziecka w Rzeszowie. Niemowlę zachłysnęło się pokarmem i udusiło. Maluch trafił do placówki zaledwie dzień wcześniej, bo został odebrany nietrzeźwej matce Zobacz to!

 7. Rafał Kalukin: Sikorski wcale nie zwariował

  „Pokręciło mi się w głowie od wydarzeń i od dat, może wreszcie ktoś odpowie, kto zwariował: ja czy świat?” – śpiewało przed laty Lady Pank, a wczoraj wieczorem nuciła sobie pewnie skołatana wydarzeniami dnia dusza Radosława Sikorskiego. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..