Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Polski ksiądz oszalał na autostradzie? A może doznał objawienia?

  Polski ksiądz spowodował kolizję na szwajcarskiej autostradzie, po czym wyszedł z auta, wyciągnął różaniec i... pieszo zaczął iść w stronę Polski, cały czas odmawiając modlitwę Zobacz to!

 2. 6 rzeczy, które natychmiast powinniście przestać robić

  Wszyscy tworzymy listy „rzeczy do zrobienia”, które pozwalają nam skupić się na zajęciach mających przynieść nam sukces. Stworzenie listy „rzeczy, których nie powinniśmy robić” powinno pomóc osiągnąć ten sam cel. A nawet może się okazać skuteczniejsze Zobacz to!

 3. Skrzyżowanie w Etiopii, czyli ratuj się kto może

  Wyobrażacie sobie codzienną jazdę po ulicach, gdzie każdy jedzie według własnych przepisów? Zobacz to!

 4. Rosjanki z Facebooka. Można się zakochać!

  To prawda – uroda Słowianek nie ma sobie równych. Oprócz Polek to Rosjanki uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie. Młode, śliczne dziewczyny chętnie prezentują swoje zdjęcia w internecie. Uwaga! W nich można się zakochać! Zobacz to!

 5. Maybach powróci na drogi

  Producent Mercedesów Daimler przywraca do życia luksusową markę samochodową Maybach. Dzięki temu będzie mógł konkurować m.in. Rolls Royce'em na rynkach Azji i w USA Zobacz to!

 6. Samobójstwo 16-latki przed egzaminem gimnazjalnym!

  Tragedia w Zduńskiej Woli. 16-letnia Katarzyna S., uczennica gimnazjum, zabiła się dzień przed ważnymi egzaminami! Dziewczyna zastrzeliła się z zabytkowego pistoletu należącego do jej ojca. Wcześniej jednak zostawiła list pożegnalny Zobacz to!

 7. Nowa piosenka na mundial. Ricky Martin lepszy niż w 1998r.? [HITY MISTRZOSTW]

  Oficjalnym motywem muzycznym najbliższych mistrzostw świata w Brazylii będzie utwór „Vida” Ricky'ego Martina. Z tej okazji przypominamy hity poprzednich rozgrywek, sprawdźcie! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..