Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Wtorek z Ligą Mistrzów: Messi strzela trzy gole, jest rekordzistą rozgrywek

  Wielki Messi: w sobote hat trick, we wtorek hat trick. W ośmiu wtorkowych meczach Champions League działo się naprawdę dużo... Zobacz to!

 2. Szok! Odkryli wrak pełen zwłok

  21 kilometrów od północnego wybrzeża Nowej Zelandii odkryto wrak statku, który 112 lat temu przewoził niemal pół tysiąca ekshumowanych ciał chińskich górników Zobacz to!

 3. Londyn czeka na zamach

  Mi5 i Scotland Yard są zgodne. Zagrożenie terrorystyczne uznają za “największe w historii”. Zobacz to!

 4. 8 powszechnych nawyków, które niszczą twój sukces

  Niewłaściwe rozumienie produktywności, unikanie ryzykownych rozwiązań czy niepotrzebne dążenie do perfekcji - tego typu rzeczy przytrafiają się wielu ludziom. Niewielu ma jednak świadomość, że są to nawyki, które blokują drogę do sukcesu Zobacz to!

 5. AV-TEST test antywirusów | Przetestowali 24 antywirusy pod Windows 8.1. Który okazał się najlepszy?

  Znamy wyniki najnowszego testu programów antywirusowych przeprowadzonego przez AV-TEST. Sprawdźmy, która aplikacja zagwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zobacz to!

 6. Zamordowali biznesmena a ciało ukryli w grobie

  Dawid N. nie mogąc się uwolnić od swojej ofiary postanowił ją zabić Zobacz to!

 7. Co robił Kaczyński 13 grudnia 1981 roku?

  Nie wszystkich ówczesnych opozycjonistów obudzili kołaczący do drzwi funkcjonariusze. Jarosław Kaczyński zdążył się wyspać, bo 13 grudnia 1981 roku - jak wynikałby z jego słów umieszczonych w trochę zapomnianym już wywiadzie - obudził się dopiero w południe Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..