Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Co zostawił po sobie Jan Kulczyk

  Jan Kulczyk zostawił po sobie majątek, którego wartość można szacować obecnie na około 14-15 mld złotych - i mowa tu tylko o aktywach biznesowych Zobacz to!

 2. Pyszny i tani sernik z 3 składników! Hit sieci!

  Przepis na sernik, który można przygotować z trzech składników, a przy tym jest bardzo smaczny, stał się hitem internetu na całym świecie. Film zobaczyło już ponad 1,6 miliona użytkowników. Zobacz to!

 3. 40-latka urodziła dziecko 12-latkowi! Był kolegą jej córki

  Matka trójki dzieci uwiodła 12-letniego kolegę swojej córki. 40-letnia Australijka twierdzi, że się zakochała. Owocem jej chorej miłości do nastolatka jest kolejne dziecko. Zobacz to!

 4. Najbardziej zadłużone miasta w Polsce

  Polskie miasta toną w długach – wynika z rankingu przygotowanego przez portal money.pl. Zobacz czy Twoje miasto jest na skraju bankructwa! Zobacz to!

 5. Lech Poznań - Basel: Głupio stracony gol po rzucie rożnym, ale szybka i piękna odpowiedź Kolejorza!

  Lech Poznań - FC Basel w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Zobacz to!

 6. Szok w „M jak miłość. Odchodzi gwiazda?

  Odchodzi jedna z gwiazd „M jak miłość? Wygląda na to, że nie tylko w odcinkach powakacyjnych nie zobaczymy Joanny Osydy. Plotkuje się, że aktorka w ogóle odchodzi z serialu! Czy dlatego, że widzowie nie zaakceptowali granej przez nią Janki? Wszystko na to wskazuje... Zobacz to!

 7. Najlepszy w historii sondaż dla PiS. Partia Jarosława Kaczyńskiego może rządzić samodzielnie

  Według opublikowanego dziś badania na PiS głosować chce co drugi Polak Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..