Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Poseł do Kaczyńskiego: Siadaj kurduplu

  Nocna awantura w Sejmie! Poseł Rozenek zdenerwował się widząc jak posłanka Pawłowicz w sali obrad pałaszuje na oczach kolegów sałatkę. Poprosił o przerwę w głosowaniach i... wyniesienie brudnych naczyń. Posłowie PiS zaczęli bronić koleżankę. Gdy z mównicy wstawił się za nią sam prezes Kaczyński, usłyszał od jednego z posłów: siadaj kurduplu... Zobacz to!

 2. Kosmicznie drogie transfery w 2014 roku. Nawet za ponad 200 mln! [ZOBACZ]

  Prezentujemy listę najdroższych piłkarzy kupionych w 2014 roku według goal.com. Sumujemy całkowitą kwotę pozyskania zawodnika: suma odstępnego, płaca przez cały czas trwania kontraktu, bonusy oraz opłaty dla agentów. Zobacz to!

 3. Najlepsze wideo drifterskie roku: GT86 w akcji!

  Ryan Tuerck w 600-konnej Toyocie GT86 pełnym bokiem po odcinku rajdowym. Świetna lokalizacja i jazda pierwsza klasa. Wideo stylizowane na Gymkhane Kena Blocka, ale komu to przeszkadza? Facet ogarnia sprzęt. Zobacz to!

 4. Kto ma najsłabszą głowę do wódki?

  Co się wczoraj działo? Takie pytania po imprezie najczęściej padają z ust palących kobiet z impulsywnym charakterem. To one są najbardziej podatne na zaniki pamięci, charakterystyczne dla alkoholowej amnezji – dowodzą naukowcy. Zobacz to!

 5. Poznajecie tego młodzieńca? Dziś na jego widok kobiety piszczą

  Dziś podpisuje milionowe kontrakty, ale swoją karierę rozpoczynał jako kurczak reklamujący lokalną sieć fast foodów. Brad Pitt, bo o nim mowa, od wielu lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Popularność przynoszą mu nie tylko role, ale także związek z bodaj najpiękniejszą kobietą świata Angeliną Jolie. Pierwszy raz stanął przed kamerą w reklamie popularnych Pringelsów. Producenci filmowi wypatrzyli go jednak dopiero w jego drugim spocie reklamowym, w którym reklamował jeansy Levisa. Zadebiutował rolą Randy'ego w serialu Dallas, uznanie zdobył jednak dopiero rolą J.D. w filmie Ridleya Scotta Thelma i Louise. Wkrótce potem magazyn People ogłosił go najseksowniejszym wśród żyjących i ten tytuł otworzył mu drzwi do kariery. Wybiera role twardych, niepokornych facetów („Siedem”, „Zdrada”, „Podziemny krąg”, „Bękarty wojny”) lub całkowitych degeneratów („Prawdziwy romans”, „Kalifornia”). Z okazji jego 51. urodzin prezentujemy jak przez lata zmieniał się Zobacz to!

 6. Uczniowie z Kołobrzegu zbudowali Golfa II z zabawek - zdjęcia

  Projekt Zespołu Szkół nr 2. im. Bolesława II Krzywoustego w Kołobrzegu związany jest z budowaniem świadomości ekologicznej uczniów i lokalnej społeczności. Motywem przewodnim jest właściwa segregacja odpadów. Przedmioty, które nie sprawiają już nikomu frajdy, przetwarzane są w zupełnie nową rzecz. Inspiracją do stworzenia samochodu VW Golf był wykonany w podobnej technice co człowiek z plastiku, wystawiony w Narodowym Muzeum Nauki i Techniki im. Leonarda da Vinci w Mediolanie. Zobacz to!

 7. Legia prosi o odroczenie kar. Musi znaleźć kogoś przychylnego w UEFA

  Pod koniec stycznia zapadnie decyzja UEFA, czy mecz z Ajaksem w 1/16 finału LE będą mogli obejrzeć kibice warszawskiego klubu. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..