Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Samochody z jajem I RANKING

  Z okazji Świąt Wielkiej Nocy przygotowaliśmy zestawienie najbardziej jajcarskich samochodów, jakie kiedykolwiek powstały. Oderwijcie się na chwilę od zdobienia pisanek i sprawdźcie sami co łączy Opla Corsę z Koenigseggiem. Zobacz to!

 2. Ostatnia szansa kapitana

  Steven Gerrard rozgrywa najważniejszy miesiąc w karierze. Może zdobyć z Liverpoolem tytuł mistrza Anglii. Zobacz to!

 3. Jak napełniają baniaki z wodą pitą w biurach!

  Kto z nas nie pił wody z biurowego baniaka? Niestety, okazuje się, że nie wszyscy producenci takiej wody dbają o swoich klientów. W Chinach ujawniono zdjęcia z fabryczki biurowej wody! Okazuje się, że baniaki napełniano w niej w skandalicznych warunkach! Jak dobrze, że u nas jest inaczej! Zobacz to!

 4. Mercedes V 250 BlueTec - nowe, lepsze oblicze Viano - zdjęcia

  Co to jest? Zobacz to!

 5. Święta Marty Kaczyńskiej. Spędza je z...

  Marta Kaczyńska wraz z dziećmi Wielkanoc spędza w Warszawie. Córka tragicznie zmarłem pary prezydenckiej w Wielką Sobotę poświęciła pokarmy w kościele w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego i swoich dwóch córek Zobacz to!

 6. Psuje się pogoda na święta. Nadciągają...

  Miało być pięknie, ciepło i sucho przez całą Wielkanoc, niestety wszystko wskazuje na to, że pogoda jeszcze dziś się popsuje... Zobacz to!

 7. Tak wyglądał Jezus

  Antropolodzy, specjaliści od medycyny sądowej i graficy komputerowi zrekonstruowali wygląd twarzy Jezusa. Opierali się na śladach krwi na Całunie Turyńskim. Przedstawiamy dwie wizualizacje Jezusa - brytyjskich naukowców, oraz grafików ze studia Macbeth. Zobacz, jak wyglądał Zbawiciel Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..