Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. MŚ siatkarzy: Polacy w grupie śmierci w trzeciej fazie! Będzie powtórka hitu

  Polska awansowała do trzeciej fazy MŚ w siatkówce. Zagra z Brazylią i Rosją. Zobacz to!

 2. Mesut Özil przejdzie w styczniu do Bayernu? [AKTUALIZACJA]

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

 3. Śniadanie wcale nie jest najważniejsze

  Żeby cieszyć się zdrowiem i szczupłą sylwetką musisz codziennie jeść śniadanie? Bzdura. Ostatnie badania pokazują, że jedzący śniadania wcale nie cieszą się lepszym zdrowiem czy metabolizmem. Zobacz to!

 4. Nie żyje gwiazdor hokeja. Popełnił samobójstwo

  Były słowacki hokeista Miroslav Hlinka, mistrz świata z 2002 roku, popełnił samobójstwo. Informację mediów potwierdziła policja oraz Michal Londauer, dyrektor klubu w Bańskiej Bystrzycy, gdzie Hlinka pracował ostatnio jako asystent trenera Zobacz to!

 5. Po losowaniu trzeciej fazy MŚ już zdążył obrazić Polaków. Oto największy skandalista wśród siatkarzy

  Aleksiej Spirydonow wkracza do akcji w decydującej fazie mistrzostw świata. Zagra przeciwko swojemu dobremu koledze – Michałowi Winiarskiemu oraz trenerowi, którego nie tak dawno nazwał... schizofrenikiem. Zobacz to!

 6. Śmieszne wpadki w polskich serialach

  Zobaczcie wpadki scenarzystów w polskich serialach. Okazuje się, że ci którzy tworzą dramaturgię i wymyślają kolejne serialowe postacie, nie zawsze są w formie podczas pracy. Zdarza się im np. zapomnieć, że jakiś aktor grał w tym samym serialu kogoś innego, albo pomylą szwagra z rodzeństwem. Zobaczcie wpadki w Klanie, Na wspólnej, Na dobre i na złe itd. Zobacz to!

 7. Kurski wyrzuca syna z domu, a ten odbiera go ze szpitala

  Czy kochający ojciec może się tak mścić na własnym dziecku? Jacek Kurski (48 l.) w sierpniu złożył wniosek o wymeldowanie z domu syna Antoniego (23 l.) – dowiedział się Fakt. Mamy kopię pisma potwierdzającego postępowanie administracyjne w tej sprawie. I to no na wniosek byłego europosła! Nieoficjalnie wiadomo, że to okrutna zemsta ojca na synu za to, że w sprawie rozwodowej stanął po stronie matki. Gdy jednak ostatnio Kurski trafił do szpitala, odbierał go stamtąd właśnie Antoni Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..