Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Świetne oceny Lewandowskiego i Wasilewskiego. Ale inni Polacy też błyszczeli

  Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski strzelali gole, świetnie spisywali się Łukasz Fabiański oraz Marcin Wasilewski, a rozczarowujące występy zaliczyli Łukasz Piszczek i Wojciech Szczęsny. Zobacz podsumowanie poczynań Polaków grających za granicą, którzy wystąpili w sobotnich meczach ligowych. Zobacz to!

 2. Makabryczna śmierć młodego piłkarza. Zabił go taśmociąg!

  Tragedia w województwie dolnośląskim. W wyniku tragicznego wypadku zginął młody piłkarz klubu KP Brzeg Dolny. Okoliczności tej śmierci są makabryczne Zobacz to!

 3. Milik strzela jak na zawołanie. Kolejny gol!

  Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Ajaksu Amsterdam w wygranym 4:1 spotkaniu na własnym stadionie z SC Heerenveen w 13. kolejce holenderskiej ekstraklasy. Zobacz to!

 4. Czy zabezpieczenia antykradzieżowe nowych aut są coś warte? Czyli - 3...2...1... otwarty!

  Pokonanie zabezpieczeń antykradzieżowych nowoczesnych aut to zwykle kwestia zaledwie sekund Zobacz to!

 5. Komorowski w I turze – prezydencki sondaż Newsweeka

  Bronisław Komorowski wygrałby prezydenturę w pierwszej turze – wynika z sondażu „Newsweeka. Ale to wcale nie musi być takie oczywiste. Główny problem to jego zawiłe relacje z PO. Zobacz to!

 6. Manute Bol nie doczekał. Najmłodsze państwo świata marzy o olimpijczyku

  Maratończyk Guor Mading Maker ma szansę zostać w 2016 roku w Rio de Janeiro pierwszym olimpijczykiem w barwach najmłodszego państwa świata - Sudanu Południowego. Aby zrealizować to marzenie, zbiera fundusze poprzez internet. Zobacz to!

 7. Kupiłem kurczaka, a on świeci!

  Mirosław Czarnota (55 l.) z Kołobrzegu wiele już widział w swoim życiu, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkał. Kurczak, którego niedawno kupił w sklepie, po ugotowaniu i ostygnięciu zaczął świecić fluorescencyjnym światłem! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..