Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Papież w TopGear

  Ominął was odcinek z papieżem Benedyktem XVI? Nic dziwnego. To dowcip jednego z użytkowników YouTube. Wygląda jednak bardzo wiarygodnie, dobry montaż. Zobacz to!

 2. Koniec Dody w telewizji

  Od dłuższego czasu daje się zauważyć, że dla TVP Doda (30 l.) nie istnieje. Celebrytka słynąca z ciętego języka i niewybrednych komentarzy na każdy temat próbowała zaistnieć w jakimkolwiek telewizyjnym show, ale szansę zabłyśnięcia na szklanym ekranie zaprzepaściła przez swoje skandaliczne zachowanie. Jak udało nam się dowiedzieć, prezes Telewizji Polskiej – Juliusz Braun (66 l.) – nerwowo reaguje na samo nazwisko Rabczewskiej Zobacz to!

 3. Licealistki zabiły się przez szkołę?!

  Dwie młode inteligentne nastolatki połknęły 80 tabletek na uspokojenie i w leśnych ostępach popiły je wódką. Co je pchnęło do tak strasznego kroku u progu życia? Śledczy badają wątek ich ewentualnych problemów w szkole. O tym, że to właśnie szkoła mogła doprowadzić do samobójstwa Karoliny (†17 l.) i Patrycji (†17 l.) otwarcie mówią ich bliscy Zobacz to!

 4. Radović wcale nie jest najdroższy, czyli Niemcy wyceniają piłkarzy Legii

  Sprawdź, ile według transfermarkt.de warci są piłkarze mistrzów Polski - Legii Warszawa. Możesz być zaskoczony! Zobacz to!

 5. Śmierć pasażerki. Samolot zawrócił do Warszawy!

  Szok! Kolejne kłopoty dreamlinera. Jak podaje TVP Info, jeden z pasażerów poczuł się źle i samolot lecący z Warszawy do kanadyjskiego Toronto musiał zawrócić. Niestety kobieta zmarła. Zobacz to!

 6. Szok! One bardzo chciały umrzeć... Tabletki popiły wódką

  Coraz bardziej przerażające fakty w sprawie samobójstwa Patrycji i Karoliny - dwóch nastolatek znalezionych w Osieku (woj. świętokrzyskie). Te dwie 17-latki były bardzo zdesperowane, bardzo chciały umrzeć. Do samobójstwa dobrze się przygotowały. Zobacz to!

 7. Dziecko o czarnych oczach straszy w lasach

  Mieszkańcy brytyjskiego Cannock Chase są przerażeni. W okolicznych lasach pojawiła się tajemnicza dziewczynka o oczach czarnych jak węgiel. 30 lat temu również straszyła ludzi Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..