Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Niewiarygodne stało się możliwe - nareszcie dobry spot promujący Polskę [WIDEO]

  Stadion wyciągnięty z morza, średniowieczne walki w Warszawie i Smok Wawelski sygnujący umowy. Po słynnym gwałcicielu z Warszawy i całej wideotece miernych spotów promocyjnych, polskie MSZ tym razem stanęło na wysokości zadania. Zobacz to!

 2. Czemu bez Wawrzyniaka? Czemu jest Zieliński? Nawałka wyjaśnia

  – Rozmawiałem z Sebastianem Boenischem i ma spore szanse, by przyjechać na reprezentację – mówi selekcjoner naszej kadry. Zobacz to!

 3. V8 i 650 KM w Maluchu. Walka na 1/4 mili

  W Wielkiej Brytanii popularną bazą do budowy dragstera jest nasz urodziwy Maluch. Chłopaki wkładają do niego wielki silnik V8 o mocy rzędu 650 KM i wyjeżdżąją na wyścigi 1/4 mili. Robią wrażenie. Zobacz to!

 4. Szpitale grozy. Chciałbyś się tam leczyć?

  Szpitale, które napawają lękiem! Jak Polska długa i szeroka nie brakuje szpitali, w których traktowanie pacjentów pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brud, smród i kolejki to jedno. Ale nie brakuje też rażących błędów lekarskich, a nawet znęcania się nad pacjentami! Oto kilka z szpitali grozy. Zobacz to!

 5. Są klasowymi piłkarzami, a zarabiają za mało. Najbardziej niedoceniane gwiazdy

  Prezentujemy zestawienie piłkarzy, którzy zarabiają mniej od swoich kolegów z drużyny, a grają od nich znacznie lepiej. Zobacz to!

 6. Po ciemku rozsypują prochy bliskich. To nielegalne!

  Późny wieczór, grupa ludzi ubranych na czarno staje na końcu molo czy falochronu. W pewnym momencie jedna z osób szybko wysypuje coś nad falami morza i grupa szybkim krokiem odchodzi z miejsca. Tak wygląda w Polsce pochówek morski. Jest nielegalny, bo przepisy ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych są archaiczne. Pochodzą z 1959 roku. Są kompletnie niedostosowane do obecnych czasów i zmian obyczajowych. A mimo to, w Polsce odbywają się nielegalne pogrzeby Zobacz to!

 7. Mirosław Szymkowiak wznawia karierę!

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w najważniejszych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..