Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

Groza w Rudzie Śląskiej! Morderca pedofil Mariusz Trynkiewicz (52 l.) – jeśli wyjdzie na wolność – zamieszka w tym górniczym mieście. Tak wyjawił więziennemu wychowawcy. Reporterzy Faktu odnaleźli dom, w którym ma urządzić się zwyrodnialec. Mieszkańcy miasta drżą o dzieci

Czytaj całość:

Tu zamieszka Trynkiewicz z kochankiem

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Piłkarze z odzysku « Ofensywni

 2. Zdradził na łożu śmierci, gdzie jest złoty pociąg

  Złoty pociąg istnieje. Informacje o jego położeniu zdradziła na łożu śmierci osoba, która pracowała przy jego ukryciu. Zdjęcie georadarowe potwierdza na 99 procent, że pod ziemią ukryty jest skład Zobacz to!

 3. Wzruszająca opowieść chłopaka zabitej dziennikarki

  - To była moje bratnia dusza - mówi o zastrzelonej przez szaleńca dziennikarce Alison Parker jej chłopak Chris Hurst. Dziennikarze zamierzali się pobrać. Ich plany przerwała tragiczna śmierć kobiety. Zobacz to!

 4. Agata Duda olśniła Niemców. Ile kosztuje jej torebka?

  Agata Kornhauser-Duda towarzyszy Andrzejowi Dudzie w pierwszej wizycie prezydenckiej w Berlinie. Jak zaprezentowała się nowa pierwsza dama? Zobacz to!

 5. PiS w górę, Kukiz pod progiem [SONDAŻ]

  Najnowszy sondaż dla „Newsweeka” Zobacz to!

 6. Masz takie oczy? To może zwiastować chorobę

  Kolor oczu to nie tylko kwestia urody. Naukowcy twierdzą, że to, jakie mamy oczy, może świadczyć o tym, do jakich chorób mamy skłonności. Jak to możliwe? Zobacz to!

 7. Parodiuje zdjęcia celebrytów i robi to świetnie! Na pewno poprawi ci humor

  Zamiast zazdrościć gwiazdom, możesz się z nich pośmiać. Tak jak aktorka Celeste Barber, która parodiuje zdjęcia celebrytów... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..