Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Potworna śmierć zgwałconej Julii. Przy konającej stali koledzy

  Jeden z kolegów Julii zadzwonił po karetkę. Kiedy ratownicy medyczni przyjechali pod wskazany adres zobaczyli na ziemi zmasakrowaną 19-latkę. Dziewczyna umarła w drodze do szpitala. Zobacz to!

 2. Jasnowidz: Kopacz nas okłamuje! Będzie wojna!

  Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych informacji. Według prognoz najsłynniejszego polskiego jasnowidza, bankructwo Grecji zapoczątkuje rozpad Unii Europejskiej. Będzie to miało swoje konsekwencje ekonomiczne. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że politycy wiedzą, co się święci, ale nie mówią nam prawdy. Jackowski mówi o zamęcie, który ma niebawem powstać w Europie. Twierdzi, że czeka nas nawet wojna... Zobaczcie wideo, które nagrał dla Fakt.pl Zobacz to!

 3. Kompromitacja Kopacz! Nagrali ją i kłamstwo wyszło na jaw!

  Premier Ewa Kopacz zalicza chyba największą wpadkę podczas pełnienia funkcji szefowej rządu. Kłamała w żywe oczy, że nic nie wiedziała o zamówieniu rządowego samolotu, który na wszelki wypadek został dla niej ściągnięty z Warszawy do Gdańska. Ale dziennikarze nie dali się nabrać. Uchwycili, jak Kopacz już w niedzielę zapowiadała dziennikarzom, że być może będą wracać samolotem! Zobacz to!

 4. 2. dzień okna transferowego. Mistrz świata zagra w Turcji

  Przez cały dzień śledzimy aktualności transferowe w ważnych i mniej ważnych ligach świata. Z nami niczego nie przegapisz! Zobacz to!

 5. Jeremy Clarkson – propozycja nie do odrzucenia...

  Wygląda na to, że większości widzów podobała się nowa seria TG. Jeśli nie należycie do grupy zadowolonych, Jeremy ma dla was propozycję... Zobacz to!

 6. Chłopczyk bez twarzy stracił podczas operacji połowę krwi

  Chłopczyk bez twarzy przeniósł skomplikowaną 18-godzinną operację, by zyskać nowy wygląd. Zabieg był bardzo ryzykowny, dziecko straciło połowę krwi, ale rezultaty są oszołamiające. Zobacz to!

 7. 9-latek zginął, ratując babcię!

  9-letni Sean z Carvin (północna Francja) zginął bohaterską śmiercią, ratując swoją babcię z płonącego domu. Kiedy w pomieszczeniu pojawiły się płomienie, chłopiec zachował zimną krew i najpierw zawiadomił straż pożarną, a następnie pobiegł na górę, by obudzić babcię. Jego spopielone ciało znaleziono trzy godziny po ugaszeniu pożaru Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..