Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Jak Polacy będą się starzeć i wymierać [MAPA i WYKRESY]

  Będziemy coraz starsi i będzie nas coraz mniej. Prognozy demografów pokazują, że do 2050 r. populacja niektórych województw zmniejszy się o ponad 20 proc., a emeryci będą stanowić prawie 40 proc. społeczeństwa. Spróbowaliśmy zilustrować ten proces. Zobacz to!

 2. Putin na prezentacji Lady Granty i wtopa gospodarzy

  Lada Granta zadebiutowała na rynku w 2012 roku. Prezydent Putin jeszcze przed premierą odwiedził fabrykę Lady, aby zapoznać się z najnowszym dziełem rosyjskiej inżynierii. Przyjrzał się modelowi z bliska, zbadał pojemność bagażnika, a następnie usiadł za kierownicą. I wtedy poszło coś nie tak... Zobacz to!

 3. Pijana Rubik spadła z krzesła

  Polskiej top modelce, uznawanej za międzynarodową ikonę mody, na co dzień nie zdarzają się takie wpadki... Jak Anja Rubik prezentuje się w tym dość kontrowersyjnym wydaniu? Zobacz to!

 4. Pobili Polkę na przystanku. Poroniła

  Bożena N. (43 l.) mieszkająca w Salford w Anglii padła ofiarą trzech bandytów. W sobotę około godziny 5.45 pani Bożena stała na przystanku w okolicy sklepu polskiego. Jak co dzień czekała na autobus do pracy. Napastnicy zaatakowali - chcieli wyrwać jej torebkę. Napaść była na tyle brutalna, że kobieta straciła dziecko. Zobacz to!

 5. Gwiazda walczy o życie w szpitalu. Przechodzi kwarantannę

  Tori Spelling (41 l.) jest ciężko chora! Lekarze podejrzewają u niej zarażenie groźnym wirusem. Zobaczcie szczegóły! Zobacz to!

 6. Skandal! Polski sędzia brutalnie pobity! WIDEO

  Co za bezczelny młody człowiek! Chorwat Vido Loncar zaatakował polskiego sędziego Macieja Dziurgota podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w Zagrzebiu Zobacz to!

 7. Luksus życia w chmurach. Jak się mieszka w drapaczu chmur?

  Imponujący budynek Sky Tower zasługuje na uwagę nie tylko jako architektoniczna ciekawostka, ale również jako wyraz idei miasta w mieście. Wrocławski drapacz chmur prześcignął w swej wysokości dotychczasowego lidera – Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, ustanawiając tym samym nowy krajowy rekord Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..