Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Lubię na stole, parapecie, podłodze w kuchni... O co chodzi w tej Facebookowej zabawie?

  Skojarzenia, o czym myślą kobiety wpisujące na swoim profilu na Facebooku określenia: "Lubię na krześle, na biurku, pod stołem, w przedpokoju... Zobacz to!

 2. Sejm przegłosował ozusowanie umów zleceń

  Od 1 stycznia 2016 wszystkie umowy zlecenia będą objęte obowiązkową składką ZUS. Sejm przegłosował dziś wprowadzenie zmian w późniejszym terminie. Zła wiadomość dla zasiadających w radach nadzorczych. Ich dochody będą ozusowane już od 1 stycznia 2015 Zobacz to!

 3. ANALIZA Dlaczego bramkarze i napastnicy rzadko zostają trenerami? « Ofensywni

 4. Shelby Eleanor z filmu „60 sekund” na sprzedaż - zdjęcia

  Filmowa Eleanor z „60 sekund” trafi na licytację. To jeden z siedmiu egzemplarzy tego wyjątkowego modelu jakie powstały. W weekend 12-13 grudnia na aukcji Mecum w Austin pod młotek trafi jeden z najsłynniejszych filmowych samochodów – Shelby GT500 Eleanor, która budziła pożądanie Memphisa (Nicolas Cage). To ostatnia, siódma sztuka stworzona przez Cinema Vehicle Services w Hollywood do remake'u oryginalnego „60 sekund” z 1974 roku. Zobacz to!

 5. Od gimbusów do internetowego biznesu

  AbstrachujeTV to dziś prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, opierające się na internetowych filmikach. Jego twórcy – Cezary Jóźwik, Rafał Masny i Robert Pasut – dowodzą, że popularność w sieci da się przekuć na zarobek z działalności „w realu” Zobacz to!

 6. Swoim filmem uratowała życie człowiekowi. Zabił ją wybuch gazu

  Zaledwie dwa lata temu urodziła upragnione dziecko – synka Remigiusza. Dla niej i jej męża – Dariusza Kmiecika – życie zaczęło się na nowo. Byli szczęśliwą rodziną. Wszystko przerwał tragiczny wybuch gazu w kamienicy w Katowicach. Cała rodzina zginęła pod gruzami. Jaka była Brygida Frosztęga-Kmiecik? Zobacz to!

 7. Jeremy Clarkson - celebryta, co się źle prowadzi

  Najsłynniejszy salonowy barbarzyńca na Wyspach mało, że naraził się macierzystej BBC i grozi mu kosztowny rozwód, to jeszcze w atmosferze skandalu musiał uciekać z planu kolejnego odcinka swego programu. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..