Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Niewiarygodne stało się możliwe - nareszcie dobry spot promujący Polskę [WIDEO]

  Stadion wyciągnięty z morza, średniowieczne walki w Warszawie i Smok Wawelski sygnujący umowy. Po słynnym gwałcicielu z Warszawy i całej wideotece miernych spotów promocyjnych, polskie MSZ tym razem stanęło na wysokości zadania. Zobacz to!

 2. Całe Włochy oczekują meczu w Neapolu, ale jednocześnie boją się wendetty

  Sobotnie spotkanie Napoli z Romą będzie pierwszym pomiędzy tymi klubami po śmierci kibica z Neapolu zastrzelonego przez rzymianina. Zobacz to!

 3. Niesamowite zdjęcia duchów!

  Zmarli przychodzą z zaświatów i ukazują się nam czasami? Zobacz niesamowite fotografie zrobione duchom, to nie jest photoshop! Zobacz to!

 4. Nowa twarz Renée Zellweger: Jak ktoś inny

  Gdy pokazała nową twarz, mało kto ją rozpoznał. Wygląda dobrze, ale przestała przypominać siebie. Renée Zellweger to kolejna hollywoodzka gwiazda, która zapragnęła nigdy się nie zestarzeć. Zobacz to!

 5. Google uruchamia płatną wersję YouTube - Google YouTube

  Google zamierza wprowadzić opcjonalny abonament, dzięki któremu materiały umieszczone na YouTube będzie można oglądać bez reklam. Zobacz to!

 6. Plaku wypowiedział wojnę Śląskowi. Tylko czy ma podstawy?

  Sebino Plaku poskarżył się na swój klub w Komisji Ligi. W środę organ dyscyplinarny Ekstraklasy SA ma się zająć jego sprawą. Zobacz to!

 7. V8 i 650 KM w Maluchu. Walka na 1/4 mili

  W Wielkiej Brytanii popularną bazą do budowy dragstera jest nasz urodziwy Maluch. Chłopaki wkładają do niego wielki silnik V8 o mocy rzędu 650 KM i wyjeżdżąją na wyścigi 1/4 mili. Robią wrażenie. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..