Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Co zostawił po sobie Jan Kulczyk

  Jan Kulczyk zostawił po sobie majątek, którego wartość można szacować obecnie na około 14-15 mld złotych - i mowa tu tylko o aktywach biznesowych Zobacz to!

 2. To tutaj zmarł Jan Kulczyk

  Publiczny szpital w Wiedniu - to tu, po rutynowym zabiegu zmarł najbogatszy Polak, Jan Kulczyk. Zobacz to!

 3. Pyszny i tani sernik z 3 składników! Hit sieci!

  Przepis na sernik, który można przygotować z trzech składników, a przy tym jest bardzo smaczny, stał się hitem internetu na całym świecie. Film zobaczyło już ponad 1,6 miliona użytkowników. Zobacz to!

 4. 40-latka urodziła dziecko 12-latkowi! Był kolegą jej córki

  Matka trójki dzieci uwiodła 12-letniego kolegę swojej córki. 40-letnia Australijka twierdzi, że się zakochała. Owocem jej chorej miłości do nastolatka jest kolejne dziecko. Zobacz to!

 5. Szok w „M jak miłość. Odchodzi gwiazda?

  Odchodzi jedna z gwiazd „M jak miłość? Wygląda na to, że nie tylko w odcinkach powakacyjnych nie zobaczymy Joanny Osydy. Plotkuje się, że aktorka w ogóle odchodzi z serialu! Czy dlatego, że widzowie nie zaakceptowali granej przez nią Janki? Wszystko na to wskazuje... Zobacz to!

 6. Najbardziej zadłużone miasta w Polsce

  Polskie miasta toną w długach – wynika z rankingu przygotowanego przez portal money.pl. Zobacz czy Twoje miasto jest na skraju bankructwa! Zobacz to!

 7. Zaczęło się dobrze, ale później wszystko się posypało... Lech wykolejony. Basel wygrywa 3:1!

  Lech Poznań przegrał z FC Basel w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..