Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Co dalej z Clarksonem w TopGear?

  Wczorajsza informacja o powrocie Clarksona do TopGear była primaaprilisowym żartem redakcji. Bardzo chcielibyśmy, by była to prawda, ale tego na razie nie możemy potwierdzić. Zobacz to!

 2. Ostatni wywiad Leszczyńskiego. Mówił o śmierci

  Środowisko dziennikarskie i muzyczne jest wstrząśnięte nagłą śmiercią Roberta Leszczyńskiego, o której poinformowano dziś po południu. Dziennikarz od jakiegoś czasu nie udzielał się publicznie, ale nikt nie podejrzewał, że może wydarzyć się tragedia. Zobacz to!

 3. Odchudzony Karolak biegał bez majtek po scenie

  Tomasz Karolak był niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej gali rozdania nagród Złote Węże. Wszystko za sprawą jego dość kontrowersyjnej stylizacji. Gwiazdor pojawił się na scenie w stroju biblijnego Adama! Zaproszeni goście nawet nie starali się ukryć śmiechu i zażenowania. Zobacz to!

 4. Błękitni ośmieszyli Lecha. Drugoligowcy o krok od finału na Narodowym

  Lech zgasił Znicz, a Lecha zgasił strażak Tomasz Pustelnik Zobacz to!

 5. Miliony za względny spokój. Górnik bez długów!

  - Nie po to firmuję swoim nazwiskiem taką operację, by zostać ojcem porażki, gdyby nie udało się teraz zacząć wyprowadzać klubu na prostą - o finansach, dniu dzisiejszym i przyszłości Górnika mówi prokurent klubu, Andrzej Pawłowski. Zobacz to!

 6. Węże 2015. Poudawajmy, że mamy dystans

  Nagroda “Węży” dla najgorszych polskich produkcji filmowych, to nie tylko próba komentowania rodzimych porażek na gruncie kinematografii, ale również test z poczucia humoru i dystansu. A tych oczywiście jak w poprzednich edycjach zabrakło, choć niektórzy aktorzy udawali, że go mają. Zobacz to!

 7. Jacek Zieliński: Wielki szacunek dla Błękitnych. Lech już nie jest faworytem do awansu

  Były szkoleniowiec Kolejorza skomentował dzisiejszą sensacyjną porażkę 1:3 Lecha z Błękitnymi w półfinale Pucharu Polski Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..