Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Mariusz Wlazły najlepszym siatkarzem mistrzostw świata!

  Atakujący Mariusz Wlazły został wybrany najbardziej wartościowym oraz najlepiej atakującym zawodnikiem mistrzostw świata. Po finale poinformował, że kończy reprezentacyjną karierę. Wśród siedmiu nagrodzonych siatkarzy znalazł się także środkowy Karol Kłos. Zobacz to!

 2. Pokazała za dużo w Gdyni!

  Podczas gali finałowej Festiwalu Filmowego w Gdyni gwiazdy postawiły na długie, bardzo eleganckie suknie. Niestety nie każda pani zaprezentowała się nienagannie. Jedna z piosenkarek pokazała majtki! Która? Zobacz to!

 3. GTX 980 w 3DMark | GTX 980 ustanowił nowe rekordy w 3DMarku

  Każdy kto interesuje się overclockingiem powinien wiedzieć, kto to K|NGP|IN i TiN. Ten duet właśnie ustanowił rekord w 3DMarku na układzie EVGA GeForce GTX 980. Zobacz to!

 4. 14-latek zgwałcił 59-latkę!

  14-latek z Sosnowca brał udział w gwałcie na 59-letniej kobiecie. Działał w grupie Zobacz to!

 5. Polska – Brazylia 3:1. Polacy mistrzami świata! Wlazły MVP turnieju! To jego ostatni mecz w kadrze

  Polska - Brazylia na żywo. Dziś finał mistrzostw świata w siatkówce. Finał wymarzony, oczekiwany i odkodowany. Polacy już wprawili w euforię pół Polski. Czy dziś euforia opanuje cały kraj? Zobacz to!

 6. Putin: W dwa dni moje wojska mogłyby być w Warszawie

  - Gdybym chciał, rosyjskie oddziały mogłyby w ciągu dwóch dni być nie tylko w Kijowie, ale także w Rydze, Wilnie, Tallinie, Warszawie lub Bukareszcie - miał grozić Władimir Putin podczas rozmowy z Petro Poroszenką. Zobacz to!

 7. Życzy bokserowi mamusi z fujarą, by miał co ssać

  - Wiem, że to już niemożliwe, ale życzę ci Dariuszu Mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać! - tak chamsko zaatakował prezes browaru Ciechan Marek Jakubiak bokserskiego mistrza Dariusza Michalczewskiego. O co im poszło? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..