Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Piwo lekiem na dwie groźne choroby

  Panowie, lubicie złocisty napój z białą pianką, a wasza ukochana narzeka z tego powodu? Jest dobry argument, który możecie wykorzystać. Według amerykańskich naukowców zwią­zek chmie­lu za­war­ty w piwie, może ochra­niać nasz mózg przed groźnymi chorobami Zobacz to!

 2. Kamerzysta TVP zatrzymany w Katarze przed meczem Polaków

  Tuż przed półfinałem mistrzostw świata piłkarzy ręcznych ochrona zatrzymała operatora Telewizji Polskiej - podaje gazeta.pl. Polskiego kamerzystę oskarżono o to, że uderzył jednego z Katarczyków. Polak zaprzecza tym oskarżeniom Zobacz to!

 3. Masz to na oku? Grozi ci ciężka choroba

  Przyglądając się oczom można wiele dowiedzieć się o naszym zdrowiu – o tym, co nam dolega oraz na jakie choroby jesteśmy podatni. „Warto obserwować własne oczy, szczególnie należy zwrócić na różne przebarwienia i plamki. Zdrowa tęczówka ma jednolity kolor, a na granicy z twardówką powinna znajdować się ciemna obwódka. Jeśli zauważymy jakieś niepokojące zmiany, należy niezwłocznie udać się do okulisty” – powiedziała w rozmowie z PAP wicedyrektor Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach prof. Ewa Mrukwa-Kominek. Zobacz, na co zwrócić uwagę, przyglądając się swoim oczom. Zobacz to!

 4. Ksiądz przyszedł po kolędzie? Zarób na tym!

  Styczeń to tradycyjnie czas, kiedy księża chodzą po kolędzie. Ludzie zastanawiają się ile należy włożyć „w kopertę podejmując duchownego. Mało kto jednak wie, że na przekazaniu datku księdzu przy okazji kolędy można zarobić! Podpowiadamy jak to zrobić Zobacz to!

 5. Turbokozak to przy tym pikuś! Zobacz wyzwanie graczy Tottenhamu! [wideo]

  Piłkarskie trio z Tottenhamu wzięło udział w niecodziennym konkursie strzeleckim przy którym znany w naszym kraju Turbokozak wydaje się być banalnie prosty. Zobaczcie kto okazał się najlepszy, do rywalizacji stanęli tacy gracze Kogutów jak:Harry Kane, Christian Eriksen i Jan Vertonghen! Zobacz to!

 6. Kontrowersyjna decyzja w sprawie sędziów na mecz Polska – Katar

  Serbscy sędziowie poprowadzą piątkowy mecz półfinału mistrzostw świata Polska – Katar. Zobacz to!

 7. Jaki ojciec, taki syn. 25 zdjęć ojców i ich małych kopii

  Ci panowie nie mogą się wyrzec swoich synów. Nie trzeba wiele, by zauważyć, że te maluchy to ich prawdziwa kopia! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..