Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Mojego Wojtka zabiły dopalacze

  Wojtek (†23 l.) miał udane życie - wspaniałą dziewczynę, niebieskooką piękność Kingę (22 l.) i przemiłą córeczkę Lenkę (1,5 r.). Ale na nieszczęście miał też jedną słabość – dopalacze. I przez nie pękło mu serce. Zobacz to!

 2. Uważaj! Ta zabawa wywołuje duchy

  Gra w wywoływanie meksykańskiego ducha o imieniu Charlie zawładnęła nastolatkami na całym świecie, również w Polsce, choć są tacy, którzy ostrzegają, by nie traktować jej jak zwykłej zabawy. By przywołać ducha i z nim rozmawiać, potrzebna jest kartka papieru i dwa ołówki. Duch odpowiada na zadawane mu pytania. - Trzeba jednak umiejętnie z nim postępować, bo można na siebie sprowadzić niebezpieczeństwo - twierdzą miłośnicy zjawisk paranormalnych Zobacz to!

 3. Wszyscy boją się tego wirusa, a on leczy raka!

  Naukowcy z Royal Marsden Hospital i z Institute of Cancer Research przedstawili najnowsze badania dotyczące leczenia czerniaka złośliwego. Ich wieloletnie testy udowodniły, że nowotwór skóry można wyleczyć za pomocą zmodyfikowanego wirusa opryszczki! Czy to oznacza rewolucję w onkologii? Zobacz to!

 4. Pseudokibice Śląska zaatakowali bojsbolami fanów Sevilli na autostradzie!

  Wygląda na to, że jadący na finał Ligi Europy kibice Sevilli zostali zaatakowani przez kiboli Śląska Wrocław. Zobacz to!

 5. Chciał przejechać kota, stracił prawo jazdy

  Mieszkaniec Lubawy (woj. warmińsko-mazurskie) próbował rozjechać przechodzącego przez ulice kota, specjalnie zjeżdżając na inny pas ruchu, a chwilę potem driftował na rondzie. Niebezpieczne zachowanie kierowcy zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Za ten manewr otrzymał kolejne punkty karne, przez co stracił prawo jazdy. Zobacz to!

 6. Pijani Polacy urządzili awanturę w samolocie

  Incydent miał miejsce w niedzielę na pokładzie samolotu lecącego z Norwegii do Gdańska. Dwaj pasażerowie z Pomorza mieli po ponad dwa promile alkoholu we krwi. Mężczyźni w pijackim amoku zaczepiali stewardessy, byli agresywni i wulgarni. Dostali po tysiąc złotych mandatu. Zobacz to!

 7. Komorowski podwyższył sobie emeryturę! O kilka tysięcy!

  Głodowe świadczenia emerytalne większości Polaków nie przeszkadzają politykom napychać własnych portfeli i dbać o godną starość. Ustępujący prezydent Bronisław Komorowski zadbał o swoją (i swoich poprzedników) podpisując ustawę podwyższającą ich emerytury do ponad 9 tys. zł miesięcznie Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..