Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Grali w znanych serial, dziś nie ma ich z nami...

  Wiele gwiazd z seriali emitowanych w latach '90 zapadło nam w pamięć. Niestety - wielu z nich nie ma już z nami, a oczy mnie wszyscy wiedzą, bo wciąż możemy ich oglądać na ekranie! Zobacz to!

 2. Jak staranować bramę i walnąć dacha | Poradnik dla świrów

  No... Taka sytuacja. Zobacz to!

 3. Sejm przegłosował ozusowanie umów zleceń

  Od 1 stycznia 2016 wszystkie umowy zlecenia będą objęte obowiązkową składką ZUS. Sejm przegłosował dziś wprowadzenie zmian w późniejszym terminie. Zła wiadomość dla zasiadających w radach nadzorczych. Ich dochody będą ozusowane już od 1 stycznia 2015 Zobacz to!

 4. Zagłodzonego Oliwierka pochowała opieka społeczna

  Malutka trumienka z zagłodzonym przez własną matkę Oliwierkiem († 4 mies.) spoczęła w końcu na cmentarzu komunalnym przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Jego 19-letnia matka Agnieszka P. zwlekała z pogrzebem prawie dwa tygodnie, w końcu dziecko pochowała z pomocą opieki społecznej. Zobacz to!

 5. TEN TYP MES: Złe dziary

  Chcę wydziarać sobie coś nowego. Znacie te teksty, że tatuaż uzależnia, na jednym się nie skończy itp. I to zazwyczaj prawda. Zobacz to!

 6. Chuliganka Anna Przybylska

  Jej czarno-białe zdjęcie, które stanęło obok trumny w kościele, wybrały dzieci. Miały do wyboru sześć, zdecydowały się na to, na którym jest zadumana, poważna. Naprawdę taka nie była. Zobacz to!

 7. Lubię na stole, parapecie, podłodze w kuchni... O co chodzi w tej Facebookowej zabawie?

  Skojarzenia, o czym myślą kobiety wpisujące na sowim profilu na Facebooku określenia: "Lubię na krześle, na biurku, pod stołem, w przedpokoju... Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..