Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

Kolejne doniesienie o szczątkach w okolicach Australii. Tym razem szczątki na Oceanie Indyjskim, ok. 2,5 tys. km na południowy zachód od Perth zauważyła załoga chińskiego samolotu wojskowego. Czy to resztki zaginionego boeinga?

Czytaj całość:

Chińczycy znaleźli szczątki. To zaginiony boeing?

- fakt.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 2. Z pistoletem na drodze w Polsce?! Coś tu jest nie tak...

  Czy spotkaliście się kiedyś z taką sytuację na drodze? Kierowca niepozornej Toyoty Yaris wyklejonej w logotypy jakiejś firmy zaczyna się dość dziwnie zachowywać. Zajeżdża drogę innemu uczestnikowi ruchu, stara się go staranować, a następnie wyciąga coś podobnego do giwery i strzela. Wow. To nie USA, tylko Polska! Mamy nadzieję, że to jednorazowy incydent i polskim furiatom drogowym nie wejdzie taki nawyk w krew. Zobacz to!

 3. Matka morderczyni jest uznanym naukowcem. Wykłada na uczelni

  Jak to możliwe, że inteligenta dziewczyna z dobrego domu popełniła tak straszliwą zbrodnię?! Jak udało się dowiedzieć Faktowi, matka Zuzanny M. (18 l.) – która ze swym chłopakiem z zimną krwią zamordowała jego rodziców w Rakowiskach (woj. lubelskie) – jest znanym profesorem! Katarzyna M. (44 l.) pracuje na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach Zobacz to!

 4. Meksykański dziennikarz nazywa Cristiano pajacem [WIDEO]

  Portugalski gwiazdor w meczu Klubowych Mistrzostw Świata z Cruz Azul uderzył tzw. raboną. Jego strzał zatrzymał bramkarz Zobacz to!

 5. Dlaczego Dudek odrzucił propozycję Mourinho? [wideo]

  Jerzy Dudek, gość drugiego odcinka Meczu na wysokim poziomie, odrzucił propozycję Mourinho kilka lat temu. Jaką i dlaczego? Zobacz to!

 6. 9 najpopularniejszych potraw w 2014 r.

  Co jedliśmy w mijającym roku? Oto lista najbardziej popularnych dań, które gotują i zamawiają w restauracjach Polacy. Ranking powstał na podstawie rozmów z szefami kuchni. Zobacz to!

 7. Co Wachowicz podaje na Wigilię? Zdradziła nam swój ulubiony przepis

  Na co dzień egzotyczna kuchnia, wymyślne potrawy i dużo nowych smaków. A jak Ewa Wachowicz spędzi Wigilię i Boże Narodzenie? Tylko nam zdradziła, co jest dla niej najważniejsze i jakie dania zaserwuje bliskim na Gwiazdkę Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..