10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Uwierzysz? To jest nowy Polonez!

  Polonez wraca na salony! Były już projekty nowej syreny czy warszawy, dlaczego więc nie wskrzesić kultowego poldka, którym po ulicach Warszawy ścigał przestępców porucznik Borewicz? Projekt najnowszego modelu legendy polskiej motoryzacji zaprezentowano na targach samochodowych Moto- Show w Krakowie Zobacz to!

 2. Pierwszy wywiad Andrzeja Dudy: Postawmy pomnik smoleński przed Pałacem Prezydenckim

  - Zawsze mówiłem, że pomnik powinien stanąć przy Krakowskim Przedmieściu, tam gdzie zbierały się tysiące ludzi – powiedział Andrzej Duda w pierwszym wywiadzie po zwycięstwie. Tekst ukaże się w sobotę w “Plusie Minusie”, weekendowym wydaniu “Rzeczpospolitej”. Zobacz to!

 3. 6 rzeczy, których nie wiesz o zwycięzcy Project Runway

  Drugą polską edycję show Project Runway wygrał zaledwie 19-letni Michał Zieliński. Maturzysta zaprezentował w finale kolekcję Kobieta Atlantydy, która zapewniła mu zwycięstwo. Tym samym zdobył 100 tysięcy złotych oraz sesję w magazynie Elle. Zobacz to!

 4. Przez durne obyczaje krzywdzą żonę Dudy

  – Postaram się być dobrą pierwszą damą – mówiła w wieczór wyborczy Agata Duda, żona prezydenta elekta. Za miesiąc skończy nauczanie języka niemieckiego w krakowskim II liceum. I straci pracę. Zwyczajowo bowiem żona prezydenta nie pracuje zarobkowo. W Polsce, zgodnie z prawem, pierwsza dama za godne reprezentowanie Polski u boku męża nie dostaje ani grosza. A Agata Duda na tym sporo straci – choćby dlatego, że wypracuje sobie niższą emeryturę. Apelujemy więc: państwo powinno pierwszej damie przyznać pensję, bo za godne reprezentowanie państwa należy się jej godne wynagrodzenie! Zobacz to!

 5. Tak Komorowski zniósł porażkę

  Do niedawna niewiarygodne staje się faktem. Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie z Bronisławem Komorowskim i to on przez kolejne 5 lat będzie sprawował najważniejszy urząd w państwie. Oto jak Komorowski zniósł porażkę Zobacz to!

 6. Obudził się w kostnicy i mało nie umarł z przerażenia

  W Kazachstanie 68-letni emeryt obudził się w kostnicy i tak się przestraszył, że gdyby nie służba porządkowa szpitala, rzeczywiście umarłby. Wszystko przez okropną pomyłkę lekarzy. Zobacz to!

 7. Komorowski podwyższył sobie emeryturę! O kilka tysięcy!

  Głodowe świadczenia emerytalne większości Polaków nie przeszkadzają politykom napychać własnych portfeli i dbać o godną starość. Ustępujący prezydent Bronisław Komorowski zadbał o swoją (i swoich poprzedników) podpisując ustawę podwyższającą ich emerytury do ponad 9 tys. zł miesięcznie Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..