10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. W nocy zniknął Bałtyk! To Szwedzi go wypompowali?

  Gdzie się podziało morze? – pytali zdziwieni ludzie na plaży w Kołobrzegu. Gdy wyszli na poranny spacer, przecierali oczy ze zdumienia. W ciągu jednej nocy poziom morza spadł prawie o metr, w niektórych miejscach odsłaniając prawie 100 metrów plaży! Zobacz to!

 2. Platini nie chce, by Ronaldo dostał Złotą Piłkę

  Zdaniem prezydenta UEFA szczególnie powinno się wyróżnić graczy, którzy dobrze spisali się na mundialu. Zobacz to!

 3. Środa z Ligą Mistrzów: Liverpool męczy się w Bułgarii, Atletico pewnie prowadzi

  Multirelacja Ligi Mistrzów na żywo! PrzegladSportowy.pl zaprasza na relację live ze środowych meczów Ligi Mistrzów. Zobacz to!

 4. Uważaj na te auta! Ich silniki są...

  Chcesz uniknąć poważnych awarii silników benzynowych w swoich samochodach? Nie chcesz wydawać fortuny na naprawy? Specjaliści przyjrzeli się benzynowym motorom produkowanym w ciągu ostatnich 15 lat i montowanym w najbardziej popularnych autach. Okazuje się, że są wśród nich silniki wyjątkowo awaryjne. Najczęściej to nowoczesne silniki o małych pojemnościach i sporej mocy. Taki trend w konstruowaniu takich motorów to tzw. downsizing. Zobacz to!

 5. Uniknęli śmierci, by niedługo potem zginąć

  Wiele razy było tak, że osoby, które cudem uniknęły śmierci, i tak niedługo potem tragicznie ginęły. Oto historie ludzi, którym nie udało się uniknąć śmierci Zobacz to!

 6. Co podnieca mężczyzn - TOP 5

  Co podnieca mężczyzn - TOP 5 - Co podnieca mężczyzn? To pytanie zadają sobie kobiety od lat i wydaje nam się, że znamy już na nie odpowiedź. Wysokie szpilki, kuse spódniczki, czerwone usta – oto, co podnieca mężczyzn... Zobacz to!

 7. Najszybsze nowe kombi | Ranking

  Chcesz mieć auto rodzinne, które od czasu do czasu zastąpi ci sportowe coupe? Nic prostszego. Sięgnij po jedno z mocnych kombi. Ułatwiamy wybór optymalnego modelu prezentując zestawienie najszybszych aut o takim nadwoziu. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..