10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Milik katem Legii! Zobacz memy po meczu! GALERIA

  Ajax Amsterdam pewnie ograł Legię Warszawa przy Łazienkowskiej 3:0 i tym samym awansował do 1/8 finału Ligi Europy. Katem Legii okazał się znów Arkadiusz Milik. Oto najlepsze memy komentujące ten mecz. Zobacz to!

 2. Maciej Stuhr parodiuje "Idę". Brawurowo przerobiony trailer!

  Pozostajemy jeszcze w Oscarowych klimatach. Zobacz to!

 3. Najlepsze piwo 2014 roku [RANKING]

  2 tysiące piw ze 115 browarów, ponad 700 głosujących i tylko jeden zwycięzca! Po raz dwunasty użytkownicy portalu Browar.biz wybrali najlepsze piwo roku. Sprawdźcie, kogo docenili! Więcej o konkursie przeczytacie TUTAJ Zobacz to!

 4. Zamordowano uczestniczkę Top Model

  Policja znalazła ciało 19-letniej modelki. Dziewczyna zginęła podczas strzelaniny. Nastolatka uczestniczyła w ostatniej edycji amerykańskiej wersji Next Top Model. Policja podejrzewa, że jej śmierć ma związek z porachunkami dilerów. Zobacz to!

 5. Na ślubie złożył przysięgę również CÓRCE przyszłej żony. Tak uroczo, że trudno powstrzymać łzy!

  - Obiecuję zawsze trzymać cię za rękę, kiedy będziemy szli w dół ulicą i sprawię, że twoje życie będzie pełne bezpieczeństwa (... Zobacz to!

 6. Oto cela Waśniewskiej

  W zaciszu, pośród lasów Katarzyna Waśniewska spędzi 25 lat swego życia. Nie mieszka w luksusach, oddaje się pracy Zobacz to!

 7. Optyczne złudzenia. Twój mózg je wyłapie?

  Widzieliśmy już dużo złudzeń optycznych i dlatego... chylimy czoła przed pracami fotografa Erika Johanssona. Są mistrzowskie. Jak on to robi? Na pewno na jego korzyść działa to, że posługuje się bardzo realistycznymi zdjęciami, które umiejętnie łączy w abstrakcyjne obrazy! Część poniższych zdjęć powstała na zamówienie Transportation Accident Commission w Australii. Miały służyć do zilustrowania projektu Dezorientacja poświęconego niebezpieczeństwom, jakie mogą wystąpić podczas jazdy pod wpływem narkotyków. Inne prace to jego własne pomysły. Niektóre składają się nawet z 1000 zdjęć połączonych ze sobą! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..