10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. VW Golf I o mocy 1056 KM vs Yamaha R1

  Sleeper kontra motocykl. Volkswagen Golf I z silnikiem 2.0 Turbo o mocy 1056 KM i napędem na cztery koła versus Yamaha R1 wyciskająca 182 KM. Dwie wydmuszki, które nawet u największego malkontenta świata wzbudza pozytywne emocje. Jednak czy samochód może być szybszy od motocykla? Sprawdzi sami. Zobacz to!

 2. Putin nie żyje! Rządzi jego sobowtór!

  Była żona Władimira Putina zwierzyła się niemieckiemu Die Welt, że jej mąż od dawna nie żyje. Tak przynajmniej twierdzi ukraiński portal swit24.net, który upublicznił sensacyjne informacje. Ludmiła Putin miała powiedzieć dziennikarzom, że Rosją rządzi nie jej były małżonek, a jego sobowtór Zobacz to!

 3. Co się stało z Agnieszką Kotulanką?!

  Podkrążone oczy, opuchnięta twarz, przygarbiona sylwetka. Nawet widzowie „Klanu” mieliby trudności w rozpoznaniu tej postaci. Agnieszka Kotulanka (59 l.) coraz mniej bowiem przypomina pogodną Krystynę Lubicz, w którą wcielała się przez lata w serialu TVP 1. Aktorka odizolowała się od znajomych ze świata filmowego. Plotkuje się, że walczy z chorobą alkoholową i depresją Zobacz to!

 4. Syn odrąbał matce głowę. Siekierę położył obok świętego obrazka

  Horror w Bojanowie na Podkarpaciu. Syn zamordował swoją 82-letnią matkę. Odrąbał jej siekierą głowę. Na koniec obok zwłok postawił gromnicę i święty obrazek Zobacz to!

 5. Ciekawostka z ogłoszenia: Nissan Primera łod Ślonzoka

  Tym razem „gwoździem programu” jest nie samochód, a treść ogłoszenia. Tak sprzedaje się samochody w Rudzie Śląskiej. Zobacz to!

 6. Irlandia – Polska: Kto miał kryć Longa? Znamy winnego utraty gola

  Wystarczyło wytrzymać jeszcze cztery minuty i byłyby cenne trzy punkty. Zobacz to!

 7. Doceń swoją pracę w korpo!

  Ludzie często myślą, że gdy rzucą pracę w korporacji i założą własną restaurację, stronę z zakupami grupowymi, firmę odzieżową, aplikację czy spółkę z opatentowanym rozwiązaniem, to po pierwszych krokach formalnych, kilku telefonach i dogadaniu logotypu z grafikiem – czekają ich tłuste lata i elastyczny czas pracy. Na tym etapie mamy do czynienia z tak zwanym startupostwem Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..