10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Znana gwiazda TVP trafiła do więzienia!

  Dotąd uchodziła za bardzo spokojną, wyważoną i sympatyczną prezenterkę. Teraz trafiła za kratki i do tego... pochwaliła się tym! Co się stało z Anną Popek? Zobacz to!

 2. Wypadek Lamborghini Huracan przy 320 km/h zarejestrowany na kamerze

  Do feralnego zdarzenia doszło najprawdopodobniej na Węgrzech. Dwóch mężczyzn w zielonym Lamborghini Huracan sprawdzało możliwości samochodu. Jazda autostradą z prędkością ponad 300 km/h nie jest raczej najlepszym pomysłem. Przekonali się o tym panowie z powyższego filmiku. Pasażer postanowił nakręcić ich szaleńczą jazdę. W pewnym momencie kierowca traci panowanie nad autem i wpada w poślizg. Przy takiej prędkości trudno cokolwiek zrobić, nie oszukujmy się. Kiedy Huracan leci w stronę rowu i dochodzi do pierwszego uderzenia, kamera przestaje rejestrować obraz.  Zobacz to!

 3. BMW 1 teraz mniej dziwne | Facelifting - zdjęcia

  <b>BMW pokazało Jedynkę po liftingu i wprowadziło nowe trzycylindrowe silniki.<b> Zobacz to!

 4. Bale ratuje Real. Kompromitacja i czerwona kartka Cristiano Ronaldo

  Po bardzo interesującym meczu Królewscy pokonują Cordobę 2:1. Spotkanie zakończyło się skandalem z udziałem Cristiano. Zobacz to!

 5. Milik uchronił Ajax przed porażką w prestiżowym meczu

  Ajax zremisował z Feyenoordem 0:0 po nieciekawym meczu. Arkadiusz Milik uratował kolegów przed utratą gola i został zdjęty po 45 minutach. Zobacz to!

 6. Kluby Ekstraklasy zrzucają balast. Kandydaci na gwiazdy wylecieli z hukiem [ZOBACZ]

  Okienko transferowe to okazja, by pozbyć się pozornie dobrych zawodników, którzy tylko figurują na liście płac. Zobacz to!

 7. Kinga i Piotrek stracą dziecko!

  Wszystko wskazywało na to, że w domu Kingi (Kasi Cichopek) i Piotra (Marcina Mroczka) znów zawita szczęście! A jednak okazuje się, że Zduńscy będą musieli pożegnać się z uroczym Maciusiem! Co stanie się z niesfornym chłopcem? Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..