10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Najszybszy na świecie Nissan GT-R o mocy 2000 KM

  Alpha Performance wzięło w swoje ręce Nissana GT-R, nagrzebało ile się da, aby na hamowni wyskoczył wynik 2000 KM, a później samochód trafił na tor do wyścig 1/4 mili i wykręcił czas... 7,48 sekundy. ... Zobacz to!

 2. Pilot z Polski podbija internet [FILM]

  Kapitan Adrian Rojek zyskuje wielką popularność w internecie. Wszystko przez zapierający dech w piersiach film, który umieszczono w sieci. Zobacz co polski pilot wyczynia w powietrzu! Zobacz to!

 3. Ze skrzynki TopGear | cz. 9

  Minęło trochę czasu od ostatnie odsłony „Ze skrzynki TopGear”. Nadesłaliście mnóstwo ciekawych zdjęć przyłapanych egzotycznych aut i najwyższa pora je opublikować. Zobacz to!

 4. Obudziła się dwa dni po śmierci!

  Lekarz z Niemiec został ukarany za zaniedbanie, jakiego dopuścił się w przypadku 92-letniej kobiety. Stwierdził zgon podczas, gdy pacjentka żyła! Podczas uroczystości pożegnalnej, zgromadzeni w domu pogrzebowym bliscy usłyszeli nagle dochodzące z trumny wołanie o pomoc Zobacz to!

 5. Syn łączniczki z Powstania: Wsadźcie sobie w du... te ordery

  - Szlag mnie trafia, jak patrzę na ordery mamy. Najlepszym pomnikiem dla bojowników o wolność byłaby godna opieka - mówi syn łączniczki z Powstania Warszawskiego. Pan Wojciech jest oburzony, że jego schorowanej 88-letniej mamy nie chciano przyjąć do szpitala, a pogotowie odstawiło ją w środku nocy pod dom. Pomogła dopiero interwencja przedstawicielki Urzędu ds. Kombatantów i Weteranów w Poznaniu. Zobacz to!

 6. 4-latka tonęła, a matka rozmawiała przez telefon

  4-letnia dziewczynka wskoczyła do wanny, aby pobawić się swoją ulubioną, żółtą kaczuszką. Niestety zachłysnęła się wodą. Jej cichego krztuszenia nie było słychać, bo mama dziecka rozmawiała w tym czasie przez telefon w innym pokoju... Nikola utonęła! Zobacz to!

 7. To oni jeszcze grają? W niższych ligach występuje wielu znanych piłkarzy

  Skarb Kibica I, II i III ligi zawiera kompendium wiedzy o niższych ligach. Warto sięgnąć po lekturę, gdyż tam wciąż grają wielkie nazwiska z Maciej Żurawskim na czele. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..