10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Komorowski nie ma gdzie mieszkać

  Bronisław Komorowski (63 l.) był tak pewien, że wygra wybory i będzie nadal mieszkać w Belwederze, że swoje mieszkanie wynajął na wiele lat. Przegrał, a za kilka tygodni musi się z Belwederu wyprowadzić. Tylko gdzie? Zobacz to!

 2. Dziewczynka zmarła, bo nie korzystała z toalety

  Jedne kraje wydają na ten temat książeczki dla dzieci. W innych jest to temat tabu. Problemy z wypróżnianiem mogą jednak kosztować życie. Przekonała się o tym matka tej 16-latki. Dziewczynka zmarła po ośmiu tygodniach unikania toalety. Zobacz to!

 3. Potworna śmierć zgwałconej Julii. Przy konającej stali koledzy

  Jeden z kolegów Julii zadzwonił po karetkę. Kiedy ratownicy medyczni przyjechali pod wskazany adres zobaczyli na ziemi zmasakrowaną 19-latkę. Dziewczyna umarła w drodze do szpitala. Zobacz to!

 4. Kompromitacja Kopacz! Nagrali ją i kłamstwo wyszło na jaw!

  Premier Ewa Kopacz zalicza chyba największą wpadkę podczas pełnienia funkcji szefowej rządu. Kłamała w żywe oczy, że nic nie wiedziała o zamówieniu rządowego samolotu, który na wszelki wypadek został dla niej ściągnięty z Warszawy do Gdańska. Ale dziennikarze nie dali się nabrać. Uchwycili, jak Kopacz już w niedzielę zapowiadała dziennikarzom, że być może będą wracać samolotem! Zobacz to!

 5. Jasnowidz: Kopacz nas okłamuje! Będzie wojna!

  Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych informacji. Według prognoz najsłynniejszego polskiego jasnowidza, bankructwo Grecji zapoczątkuje rozpad Unii Europejskiej. Będzie to miało swoje konsekwencje ekonomiczne. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że politycy wiedzą, co się święci, ale nie mówią nam prawdy. Jackowski mówi o zamęcie, który ma niebawem powstać w Europie. Twierdzi, że czeka nas nawet wojna... Zobaczcie wideo, które nagrał dla Fakt.pl Zobacz to!

 6. Sadlok wzywa Wisłę do zapłaty zaległych pieniędzy

  Jeśli Wisła Kraków nie wypłaci swojemu obrońcy zaległych pieniędzy, będzie mógł – zgodnie z nowymi przepisami – wypowiedzieć kontrakt. Zobacz to!

 7. Potwór. Zabił żonę i córkę prądem na wakacjach

  Tą sprawą żyją całe Czechy. Od kilku dni trwa proces Petra Kramnyego (37 l.) oskarżonego o zamordowanie swojej żony Moniki († 36 l.) i ich córeczki Klary († 8 l.) podczas rodzinnych wakacji w Egipcie. Kobieta i dziewczynka miały zostać otrute. Teraz na jaw wychodzą nowe, straszne fakty. Według policji Kramny poraził je prądem. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..