10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Co się stało tym ludziom?

  Kiedy fotograf jest w odpowiednim miejscu i czasie, udaje mu się zrobić wyjątkowe zdjęcie. I powstają fotografie jak te, które zamieściliśmy w tej galerii Zobacz to!

 2. Doping w futbolu. Wpadały największe gwiazdy i Polacy

  W organizmie Dawida Nowaka wykryto niedozwolone substancje. Dopingowe wpadki zdarzały się też największym gwiazdom futbolu. Zobacz to!

 3. Dramat! Zrobił salto po golu i zginął! +18 WIDEO

  Tragedia podczas meczu ligi indyjskiej, gdzie zmierzyły się Bethlehem Vengthlang FC i Chanmari West FC (2:3). Pojedynek ten zamienił się w koszmar, stało się to chwilę po tym, jak padł gol na 1:1 Zobacz to!

 4. Tak testuje się Volkswageny!

  Przynajmniej kiedyś tak było... Zobacz to!

 5. Wzruszające ogłoszenie! Dziecku zaginęła świnka morska

  Takie ogłoszenia muszą chwytać za serce. Dziecku zginęła świnka morska o imieniu Niunia. Natychmiast na terenie gdańskiego Wrzeszcza pojawiły się ogłoszenia na słupach. Dla znalazcy czeka nagroda... 10 złotych Zobacz to!

 6. Oddała włosy chorym na raka, a koledzy w szkole ją wyzywają!

  10-letnia Jetta Fosburg z Dayton miała piękne długie włosy. Dziewczynka postanowiła je obciąć i podarować chorym na raka dzieciom, które straciły włosy w czasie chemioterapii. Kiedy Jetta przyszła w nowej fryzurze do szkoły, jej koledzy zaczęli ją wyzywać, a dyrekcja nie zrobiła nic żeby jej pomóc. Zobacz to!

 7. Bestie! Torturowali i zabili 5-letnią córeczkę. A jej ciałko...

  Matka i ojczym torturowali 5-letnią córeczkę, aż ją zamęczyli na śmierć. A potem przez trzy lata pobierali na nią pieniądze. Zmumifikowane zwłoki dziewczynki odnaleziono podczas eksmisji rodziców z mieszkania Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..