10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Memy po El Clasico: tak internauci skomentowali wygraną Królewskich

  Real wygrał w El Clasico z Barceloną 3:1, a internauci momentalnie je skomentowali. Zobacz to!

 2. Przybylska czuła, że umrze młodo

  Czy przedwczesna śmierć była jej pisana? Jak właśnie zdradziła znajoma Anny Przybylskiej (†35 l.), aktorka już od dawna była przekonana, że nie dożyje 40. urodzin. Niestety, miała rację... Zobacz to!

 3. Zysk jeszcze przed maturą

  Drogą do sukcesu w trudnej branży odzieżowej może być skierowanie oferty do wąskiej grupy odbiorców, na przykład do uczniów liceów. A kto może się lepiej do tego nadawać niż dwóch tegorocznych maturzystów? Zobacz to!

 4. Prawicowa dziennikarka: Kmiecikowie zginęli przez rosyjską agenturę?

  Bardzo kontrowersyjne i szokujące słowa prawicowej dziennikarki Ewy Stankiewicz. Po tragedii w Katowicach, gdzie w wybuchu gazu zginął dziennikarz Dariusz Kmiecik z żoną i synkiem, Stankiewicz spekuluje, że w eksplozję zamieszana jest... rosyjska agentura Zobacz to!

 5. Najszybsze SUV-y na rynku | Ranking

  SUV-y mają w sobie coraz mniej z aut terenowych także dlatego, że zamiast doceniać ich zdolności przeprawowe, zwracamy uwagę na osiągi. Niektóre SUV-y z pewnością mają się czym pochwalić. Oto najszybsze auta tej kategorii. Zobacz to!

 6. Sejm przegłosował ozusowanie umów zleceń

  Od 1 stycznia 2016 wszystkie umowy zlecenia będą objęte obowiązkową składką ZUS. Sejm przegłosował dziś wprowadzenie zmian w późniejszym terminie. Zła wiadomość dla zasiadających w radach nadzorczych. Ich dochody będą ozusowane już od 1 stycznia 2015 Zobacz to!

 7. Mnóstwo kasy z biznes klasy

  500 tysięcy dolarów za lotniczy fotel pasażerski? Lufthansa, KLM, Air France i pozostałe największe linie lotnicze inwestują potężne pieniądze we wnętrza swoich samolotów. Ale tylko w First i Business Class, gdzie bilety kosztują kilka razy więcej niż pozostałe Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..