10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. 59. dzień okna transferowego. Metro: Everton rozmawia z Błaszczykowskim

  Przez cały dzień śledzimy na żywo aktualności transferowe w ważnych i mniej ważnych ligach świata. Zobacz to!

 2. Masz w domu coś takiego? Lepiej to wyrzuć!

  Pumeks to najbardziej popularny przyrząd do pielęgnacji stóp. Niestety, to, co ma sprawić, że nasze pięty będą gładkie i piękne może przysporzyć sporych problemów. Wiedz dlaczego? Zobacz to!

 3. Zdradził na łożu śmierci, gdzie jest złoty pociąg

  Złoty pociąg istnieje. Informacje o jego położeniu zdradziła na łożu śmierci osoba, która pracowała przy jego ukryciu. Zdjęcie georadarowe potwierdza na 99 procent, że pod ziemią ukryty jest skład Zobacz to!

 4. Ta dziewczyna jest kopią Angeliny Jolie

  24-letnia Chelsy Marr jest zadziwiająco podobna do jednej z najpiękniejszych kobiet świata – Angeliny Jolie. Dziewczyna mieszkająca w Szotlandii jest dumna z tego, że internauci nazywają ją ulepszoną wersją aktorki, gdyż jest młodsza i pełna życia w porównaniu z wycieńczoną i przeraźliwie szczupłą Jolie. Zobacz to!

 5. Piłkarze z odzysku « Ofensywni

 6. Sam wychowuję czworo dzieci

  Gdy urodził się mały Eryk, jego mama Sylwia Szymczyk (†31 l.) zdążyła go jeszcze zobaczyć, przytulić i pocałować. Więcej tego nie zrobi: umarła zaraz po porodzie. Wyczekiwany synek i trzy śliczne córeczki zostały ze zrozpaczonym tatą, który sam musi sobie poradzić ze wszystkim Zobacz to!

 7. Znaleźli „złoty pociąg”, nie dostaną nic?

  Odnaleziony zabytek trzeba oddać - należy do Skarbu Państwa. Ale na sowitą nagrodę za uczciwość znalazca raczej nie ma co liczyć. Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..