10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Ranking PS: Oni za granicą zrobili największy postęp! Niesamowity Milik, Lewandowski poza podium

  Zobacz, którzy Polacy grający w ligach zagranicznych zrobili w 2014 roku największy postęp. Przedstawiamy najlepszą dziesiątkę. Zobacz to!

 2. Liverpool przeważa, ale Arsenal odrabia straty na Anfield!

  Niedziela z Premier League na żywo! Newcastle - Sunderland i Arsenal - Liverpool na żywo! Zobacz to!

 3. Amaro w Kabarecie Młodych Panów robi furorę w sieci. Zobaczcie uszczypliwy skecz, który szczerze baw

  "Może jakiś starter? Starter dla pana Amaro. Oczywiście, a z jakiej sieci?". Czyli komedia pomyłek, sympatyczna drwina z przesadnej... Zobacz to!

 4. Uczniowie z Kołobrzegu zbudowali Golfa II z zabawek - zdjęcia

  Projekt Zespołu Szkół nr 2. im. Bolesława II Krzywoustego w Kołobrzegu związany jest z budowaniem świadomości ekologicznej uczniów i lokalnej społeczności. Motywem przewodnim jest właściwa segregacja odpadów. Przedmioty, które nie sprawiają już nikomu frajdy, przetwarzane są w zupełnie nową rzecz. Inspiracją do stworzenia samochodu VW Golf był wykonany w podobnej technice co człowiek z plastiku, wystawiony w Narodowym Muzeum Nauki i Techniki im. Leonarda da Vinci w Mediolanie. Zobacz to!

 5. W 2015 wszystko się zmieni. Wybuchnie...

  Jaki będzie 2015 rok? Specjalnie dla Faktu słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnia swoją przepowiednię! Wieszczy nadciągającą wojnę Zobacz to!

 6. Nie daj się oszukać na kapuście kiszonej

  Nie ma tradycyjnych świąt bez kapusty kiszonej. Bez niej nie byłoby przecież bigosu, łazanek czy tak wyczekiwanych przez wszystkich pierogów z kapustą i grzybami. Ale czy zawsze to, co kupujemy, naprawdę nadaje się do podania gościom? Nie daj się oszukać. Dowiedz się, jak kupić kapustę kiszoną dobrej jakości Zobacz to!

 7. Tusk lata tanimi liniami! Przyłapali go w...

  Jako premier miał do dyspozycji rządowy samolot. Teraz, będąc szefem rady Europejskiej, lata jednak tanimi liniami lotniczymy Ryanair! Jakież musiało być zdziwienie pasażerów tanich linii lotniczych, gdy w ciasnym samolocie spotkali Donalda Tusk lecącego z Brukseli do Polski Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..