10 najlepszych zawodów dla introwertyków

Zamiast jeździć po świecie, spotykać się z interesującymi ludźmi i realizować imponujące plany, wolą całymi dniami siedzieć przy komputerze, rozpatrywać i wypełniać wnioski. To introwertycy. Jakie są najlepsze zawody dla nich?

Czytaj całość:

10 najlepszych zawodów dla introwertyków

- forbes.pl

Albo dalej szukaj motywacji:

 1. Dziewczyna Neymara pozuje w bikini!

  Soraja Vucelić prezentuje swoje piękne ciało. Zobacz to!

 2. Ronaldo lepszy od Messiego? 60 może zrobić większe wrażenie niż 253

  W sobotę Lionel Messi został najlepszym w historii strzelcem hiszpańskiej ekstraklasy. Argentyński piłkarz Barcelony może jednak wkrótce stracić inny rekord. Na drodze do zdobycia największej liczby goli w jednym sezonie jest Portugalczyk Cristiano Ronaldo. Zobacz to!

 3. Audi Prologue - zapowiedź Audi A9 - zdjęcia

 4. Wiemy co teraz dzieje się z rolnikami i ich wybrankami!

  Za nami ostatni już odcinek reality show TVP1 Rolnik szuka żony. Wiemy, co teraz robią bohaterowie! Czy rolnicy poślubili swoje wybranki? Zobacz to!

 5. GTA V: poznaj wszystkie auta! - zdjęcia

  Grand Theft Auto 5 zadebiutowało na rynku kilka miesięcy temu, więc sporo osób miało okazją zagrać w najnowszy tytuł od Rockstar. Gra daje mnóstwo możliwości, także związanych z motoryzacją i to właśnie nas interesuje.   Zobacz to!

 6. Alarm! Mięso z tacki truje!

  Idziesz do sklepu po kawałek mięsa na obiad. Wybierasz zafoliowanego, położonego na tacce kurczaka. Odpakowujesz go w domu i ... szok! Z mięsa wycieka obrzydliwa, brunatna breja. Co to takiego? Jak wyjaśniają nam specjaliści to sama chemia zmieszana z mięsną posoką! Do tego trująca! Zobacz to!

 7. VW Golf: wersje, które rozpalały emocje | Ranking

  Przypominamy najmocniejsze wersje spośród siedmiu generacji lidera klasy kompaktowej, czyli VW Golfa. Warto się nimi zainteresować! Zobacz to!

Zobacz jeszcze więcej..